[ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .........

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Aslaweka
Posty: 200
Rejestracja: pn mar 23, 2009 7:48 pm
Lokalizacja: Nowy targ

[ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .........

Post autor: Aslaweka »

Witam , pisze tego post-a ponieważ zaszły u mnie pewne zmiany (śmierć pazernej ) i chciałbym znaleźć dla białej nowy lepszy dom , ponieważ czarna nie akceptuje białej nie ma żadnych szans żeby ja zaakceptowała , na jej widok rzuca się na nią i gryzie do krwi ;/ dlatego siedzą w osobnych klatkach , nie jest to dobre dla szczurów (dopiero teraz sobie to uświadomiłem ze biała nie będzie zbyt szczęśliwa sama w małej klatce ;/) Teraz też czarna tylko ,że ona mieszka w ogromnej klatce . Głównym problemem jest tutaj mama codziennie powtarza mi ze nie chce widzieć nowego szczura w domu , gdyby to zależało ode mnie to dokupił bym 2 większą klatkę i zaadoptował jeszcze parę samiczek no ale cóż ;/ Chciałbym żeby wzięła ją osoba która ma juz przynajmniej 2 samiczki najlepiej z Krakowa , a ja znajdę odpowiednia , mniej więcej w takim samym wieku i o większej wadze lokatorkę dla czarnej . Biała to bardzo mały szczurek , ale też bardzo grzeczny , nie obawiam się jej wypuszczać bez opieki na pokój bo wiem ze nic nie zgryzie , ma około 2 lat ale bardzo dobrze się trzyma miała niedawno zapalenie płuc , jeszcze troszkę świszczy ale podaje jej vibowit i echicanee powinno jej przejść ,dla pewności przed połączeniem ją ze stadem proponował bym isć z nią na jakieś kontrolne badanie zrobił bym to sam ale niestety nie mam dobrego weta w okolicy . Naszło mi na myśl pytanie co zrobię Kiedy czarna nie zaakceptuje nowej lokatorki ? hmmm najlepiej było by gdyby był to kastrat , ale wiem że strasznie trudno jest znaleźć takich panów do adopcji . Szczerze mówiąc to nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji może ktoś ma jakiś lepszy pomysł ? piszcie ! ;p pozdrawiam Jestem z nowego targu ale jestem w stanie podjechać do Krk i dlatego to miasto jest w tytule ;p Oczywiscie nie jest to jakas pilna sprawa , wiem ze duzo szczurków szuka domów w krk no ale tu chodzi o dobro białej i czarnej .
Przy okazji gdyby ktoś wiedział ze jakiś nie młodszy niż 11 miesięcy kastrat lub duża samiczka szuka domu to niech się zgłosi do mnie :)


Obrazek

Obrazek



Obrazek
Obrazek
[*] MilkiWay , Pazerna , Biała, czarna [*]
26.lipiec.2010 r
Awatar użytkownika
Aslaweka
Posty: 200
Rejestracja: pn mar 23, 2009 7:48 pm
Lokalizacja: Nowy targ

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: Aslaweka »

up :)
Obrazek
[*] MilkiWay , Pazerna , Biała, czarna [*]
26.lipiec.2010 r
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: LaCoka »

Błagam, niechże ktoś ją weźmie! Bo się zakochałam ale mnie chyba wydziedziczą jak sprowadzę do domu kolejnego szczura przed przeprowadzką ;/
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: Niamey »

Ile biała waży? Czy ma raczej mniej czy więcej niż dwa lata?
Awatar użytkownika
Aslaweka
Posty: 200
Rejestracja: pn mar 23, 2009 7:48 pm
Lokalizacja: Nowy targ

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: Aslaweka »

Waży 296 g strasznie trudno jest mi stwierdzić ile ma , wiem tylko ze około 2 lat i poza tym małym problemem z układem oddechowym nigdy nie chorowała :)

Błagam, niechże ktoś ją weźmie! Bo się zakochałam ale mnie chyba wydziedziczą jak sprowadzę do domu kolejnego szczura przed przeprowadzką ;/
nie przejmuj sie w tłumie nawet jej nie zauważą ;p
Obrazek
[*] MilkiWay , Pazerna , Biała, czarna [*]
26.lipiec.2010 r
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: LaCoka »

Aslaweka pisze:
Błagam, niechże ktoś ją weźmie! Bo się zakochałam ale mnie chyba wydziedziczą jak sprowadzę do domu kolejnego szczura przed przeprowadzką ;/
nie przejmuj sie w tłumie nawet jej nie zauważą ;p
Oj nie wiem, jest ich już 16 moich (z czego dwie dopiero tydzień temu zaadoptowałam, w sumie "niechcący"), 8 tymczasów, do tego za jakiś czas przyjadą dwa labiki z Krakowa :P

Ale taka cudna mała no...
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Aslaweka
Posty: 200
Rejestracja: pn mar 23, 2009 7:48 pm
Lokalizacja: Nowy targ

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: Aslaweka »

Cudna to mało powiedziane nawet moja mam sie w niej zakochała , no ale jednak czarna jest mi bliższa i w życiu bym jej nie oddał a białą juz łatwiej Bedzie mi oddać (chociaż tez Bedzie ciężko ;/)
Obrazek
[*] MilkiWay , Pazerna , Biała, czarna [*]
26.lipiec.2010 r
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: LaCoka »

Mi przypomina moją ukochaną śp Buzię, tylko, że Buź miała czerwone oczka
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
agata-air
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 07, 2010 9:21 pm

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: agata-air »

...Tak więc siedzę i myśle od dwóch godzin...jak zwykle z pomocą przyszła Ajlli z SPS-u i skończyła moje "myślenie" ;)

...Tak więc chciałbym zaproponować małej DS ;) Mam trzy dziewczyny z adopcji od LaCoki- niewielkich rozmiarów mamę i dwie nieletnie córeczki :D Jutro przeprowadzają się do woliery więc miejsca dość dużo. Szczurki mam od niedawna ale od kilku lat zajmuję się adopcją psiaków, kotów- ogólnie mówiąc ochroną zwierząt...dzięki Beżką, które miałam chwilę na DT oszalałam na pkt. ogonów. Mieszkam w Żyrardowie pod Wawą. Transport załatwię- pod koniec lipca Ajlli będzię odbierała chłopców w Krk laba i może małą przewieźć. Poszukam też innych opcji- trasę Krk-Wawa pokonuję wiele osób.

...Tak więc czekam na akceptację lub jej brak.
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: LaCoka »

Jee! Agata uwielbiam Cię! :D :-*
Mała będzie miała cudowny domek :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
agata-air
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 07, 2010 9:21 pm

Re: [ kraków / Nowy targ] około 2 letnia malutka BIAŁA .....

Post autor: agata-air »

:D LaCoka no jako, że wyszło mi damskie stado to muszę stworzyć prawdziwą potęgę hehehe

Aslaweka jaka jest właściwie historia Białej? Bo jest u Ciebie od niedawna prawda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”