Sfora z Pokątnej

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: zocha »

http://yfrog.com/mgimg1040hj o jaki kochany pysio, słodki widok :-*
http://yfrog.com/74img1020dj przystojniak :) cudny misiek... wygląda tu na dużego, a jak piszesz, że urósł to "kawał" szczura z niego będzie ;) :)
Fajnie zobaczyć ich na filmiku, choć część z nich :)

Daj buziaki im ode mnie i za uszkiem podrap :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Jessica »

Obrazek

jaki pycholek ::) :-* :-* :-* :-* :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Blanny »

Dzięki, dziewczyny. :)
U mnie sporo zmian.. Przede wszystkim: Jim mieszka z Dante, a Nero z Paulem. Dlaczego?
Próbowałam dziś połączyć Paula, Nero i Dante z Fabiem i wszystko byłoby super, gdyby nie Dante. :( Niestety są z nim problemy, bo to straszny łajdak i łobuziak. :P Ciągle zaczepia chłopaków i nie daje im nie robić. :( Tylko w kółko się na nich rzuca i dominuje. Jak dałam Fabia do klatki to była taka wielka chmura walczących szczurów. :P I oczywiście jedynym agresorem był Dante. Zrozumiałabym, gdyby dominował tylko Fabia, ale on równo rozkładał razy pomiędzy całą paczką. Zawsze był butny i co wieczór kotłasił chłopaków, ale dziś przegiął! I dlatego.. Wylądował w klatce z Jimem - uznałam, że może Jim go trochę stemperuje - Dante się go boi. :P No i Jimusiowi dobrze zrobi towarzystwo. :) Na razie jest całkiem ładnie - Dante nie atakuje Jima, a Jim do niego lgnie jak do wytęsknionego przyjaciela - widać, jak bardzo brakowało mu towarzysza! No i jest to też wielka oznaka poprawy u niego - je twarde rzeczy, pije, nie atakuje wszystkiego na swojej drodze. :)
Mogłabym spokojnie zostawić Fabio z Paulem i Nero, ale tu jest inny problem.. On praktycznie nie urósł! Ciągle przełazi przez pręty, jest malusieńki. Mam wrażenie, że on w ogóle nie rośnie.. (Chociaż w tym tygodniu zaczął jedzenie wciągać nosem, jak kiedyś Dante, więc mam nadzieję, że zacznie teraz nagle ładnie rosnąć i przybierać na wadze.)
Parę zdjątek:
Jimiś
Obrazek Obrazek
Jim i Dante
Obrazek
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
triplefive
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 01, 2009 4:09 am

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: triplefive »

Ja tam się nie lapie ktory to ktory i co robi :P:P :P ale ciesze się, że wszystko się układa i Dżimi ma wkoncu jakieś towarzystwo :)
A temu Fabio może rób kaszki z Sinlacu. Moja sisi strasznie przez chorobska, ktore ostatnio sie jej trzymaja bardzo schudła i własnie weterynarz poleciła ta kaszke.. minął niecały tydzien i po sisce ewidentnie widać, ze się zaokrągliła, a ta kaszka jest tak pyszna, ze nawet ja jej podjadam >:D (oczywiscie nie z tej samej miski jemy ;D ) także może z tym spróbuj ?
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: zocha »

Fajnie, że Jimi ma towarzystwo i że czuje się coraz lepiej.
http://yfrog.com/g1img1057aj http://yfrog.com/2gimg1059emj kocham tę jego mordkę, zresztą obaj - razem z Paulem, to moi ulubieńcy :)
http://yfrog.com/jpimg1069s0j dwa słodziaki :-*

Wymiziaj całą gromadkę ode mnie :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Blanny »

Dzięki za radę, Triple. :) Tyle, że Fabio nie jest chudziutki.. On jest całkiem okrąglutki. :) Tylko niesamowicie malutki.. :(

Dzięki zocha, dziś Panów wymordowałam. ;D
Jak Dantemu się uspokoją hormony, to może spróbujemy połączyć ich w jedno duże stadko. :) Na razie Dante naprawdę koszmarnie szaleje - Jima boi się dominować, ale jemu też nie pozwala. Ciągle słyszę pisk od niego. :( Nawet mi nie pozwala się przewalić na plecki. Od razu pisk, uciekanie i drapanie mnie. :( Nie wiem, co mu odbija.. Uwielbia być głaskany, pcha się do człowieka i w ogóle.. Ale jest straszny dominant z niego. :(
Specjalnie dla Ciebie wstawiam fotkę, którą dziś zrobiłam. Miałam jej nie wstawiać, ale Jim wyszedł po prostu przekomicznie. :D 'Panienka z okienka' :D
Obrazek
I jeszcze niedobrzelec Dante. :)
Obrazek
Fabio (jakiś 'wielki' tu wyszedł). Zważyłam go dziś - 125 gram. Dante w jego wieku ważył ponad 250. :(
Obrazek
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: WildHeart »

a Fabio ma ile?
Moj Nikos jak z nim przyjechalam do domu wazyl 90 gram (mial jakies 1,5-2miesiecy), teraz wazy 200 z kawalkiem :)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Blanny »

Ma dwa i pół miesiąca.
Po prostu nigdy nie miałam tak mizernego szczurka, hehe. Wszystkie były wielkie beczułki. :D
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: zocha »

Mam nadzieję, że już niedługo będą mogli być wszyscy razem - fajnie by było :)
http://yfrog.com/jaimg1078kj i mówisz, że on taki rozrabiaka - wygląda tak słodko i niewinnie ;) ;D
A Jimi tutaj http://yfrog.com/izimg1074mj cudnie wygląda, ta minka i do tego jeszcze ta łapka oparta :D :-* dziękuję :)

Mi się wydawało, że Młody był mały i chudy jak do nas trafił. A ważył coś koło 250 gramów i miał około 9 tygodni. Rzeczywiście Fabio kruszynka jest, ale na pewno jeszcze podrośnie i nabierze masy.

Buziaki dla przystojniaków :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: WildHeart »

no to on jak niko ma niedowage :) pociesze Cie, Nikoś teraz juz nabrał ciała :) ale... dalej jest wielkosci Kluska który jest od niego o miesiac młodszy :)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Blanny »

Dobra wiadomość jest taka, że waga pod Fabiem pokazała dziś 136 gram. :) Jestem pozytywnie zaskoczona - mój chłoptaś tyje. :) Teraz siedzi mi w rękawie i je słonecznika. :) (Muszę jedną ręką pisać :D )

Ale jest też zła nowina.. :( Jim znowu został sam. :( Dante nie nadaje się na towarzysza dla niego.. Ilekroć Jim do niego podchodzi, Dante zaczyna się drzeć się wniebogłosy.. Nie mogę spać w ogóle w nocy. :P I cały bidulek się trzęsie, sztywnieje, no i tak przy tym drze.. :( Przełożyłam go do klatki Nero i Paula. Nero od razu do niego podleciał, zaczęli się dosłownie 'tulić', poszli razem do koszyczka i położyli do siebie przytuleni.. Aż mi się głupio zrobiło, że ich rozdzieliłam. :-\ Ale teraz słyszę, że Dante znowu ich rozstawia po kątach. ::)
Tylko nie wiem co z Jimem teraz.. :( Paula od razu atakuje, Nero też.. Dantego nie atakował, ale Dante panicznie się go boi. :( Ech, same kłopoty. :(
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: StasiMalgosia »

No to Fabio waży o 5g wiecej od Muki. Pewnie wydaje ci się większa bo jest na zdjeciach w otoczeniu 300 gramowych samiczek a nie 700 gr. samcoli :D No i biedny Jim trzymam kciuki by jednak zdrówko pozwoliło mu wrócić do stadka.
Obrazek
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Blanny »

Hm, pewnie coś w tym jest. :) On i Dante są w tym samym wieku, a mimo to Dante jest trzy razy cięższy.. I to mnie właśnie martwi. :(
Co do Jima, to on czuje się już całkiem nieźle. :) Wielki kamień z serca mi spadł. Lgnie do mnie, chce być ciągle miziany i pieszczony.. Tylko właśnie jakoś nie chce innych szczurów. :( A one jego też niespecjalnie. :( Może wyczuwają, że jest chory i dlatego go odpychają..?
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
triplefive
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 01, 2009 4:09 am

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: triplefive »

aaaa no to zle cos zrozumialam :D wydawalo mi sie, ze tez chcesz zeby utyl :P:P:P
tak czy siak sinlac polecam. jest bardzo smaczny. ja jadam z platkami na sniadanie ;D

wykiziaj od cioci tripi łobuziakow :-*
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Moja mała muzyczna gromadka. :)

Post autor: Blanny »

Kryzys Jima samotnego zażegnany. Dzikus od kilku dni jest jego towarzyszem i wszystko układa się dobrze. ;D W dodatku dzikusek troszkę podrósł, troszkę przytył. :)
Nawet Dante przestał histeryzować ostatnio. ;D
Dziękuję za mizianko w imieniu chłopaków. :) :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”