Sheruunowe Potwory

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Jessica »

świetna klatka ale chłopcy piękniejsi
[*] bardzo mi przykro z powodu Szufka :'(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: tahtimittari »

Dla poprawy nastroju..
unipaks pisze:
tahtimittari pisze: Obrazek Ven rzuca wyzwanie Sheruunowi - dał sobie zrobić zdjęcie, jak sięga do paznokci od stóp
Tahti, wrzuć Sheruunowi w temat jako aluzję ;D
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

Nie dam się sprowokować :D

Kastracja Diabła już postanowiona, teraz zbieramy fundusze. Do cięcia idzie też Gacek, który ostatnio zrobił sie bardzo agresywny :-\ Dziś atakował mnie, drapiąc i próbując wgryźć się w moją rękę :-\ Syczał przy tym i puszył się okropnie.
No nic, będę miał dwóch bezjajecznych chłopów ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Jessica »

trzymamy kciuki za kastrację w takim razie :-* by przyniosła oczekiwane rezultaty :-* :-* :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

O 19 odebrałem z dworca PKS maluszka od dago. Jest niesamowicie cudowny! :D
Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia, po prostu cudo..<3 Po przyjeździe momentalne wlazł mi pod bluzę, a chwilę potem wędrował. Jest straaaaasznie ciekawski :D
W tej chwili siedzi i się dokładnie szoruje u mnie na kolanach - właśnie wsadził sobie pól stopy w ucho :D
Pierwszy raz w życiu szczur spał u mnie na ręku. Byłem zachwycony ::)

Postaram się zrobić i wrzucić jutro jakieś zdjęcia ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Lulu »

Sheeruun pisze:O 19 odebrałem z dworca PKS maluszka od dago. Jest niesamowicie cudowny! :D
Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia, po prostu cudo..<3 Po przyjeździe momentalne wlazł mi pod bluzę, a chwilę potem wędrował. Jest straaaaasznie ciekawski :D
W tej chwili siedzi i się dokładnie szoruje u mnie na kolanach - właśnie wsadził sobie pól stopy w ucho :D
Pierwszy raz w życiu szczur spał u mnie na ręku. Byłem zachwycony ::)

Postaram się zrobić i wrzucić jutro jakieś zdjęcia ;)
O super ;D Ma już jakieś imię?

My mamy u siebie dwóch jego braci i są niesamowicie kochani i rozkoszni. Też pierwszego dnia już spali mi na rękach.
Czekamy na fotki malucha! :D
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

A tak poza tym, dziś w nocy obudziła mnie wojna w klatce. Gacek tłukł Pendrive'a :-\ Nie wiem czym by się to skończyło, gdyby nie moja interwencja, ale przy rozdzielaniu chłopaków Gacuch użarł mnie w palec. No nic, ostatnio ile razy zdejmę bandaż z jednego miejsca na dłoni, muszę zakładać na drugie ::) Zatamowałem krew, zdezynfekowałem i poszedłem spać. Ranka nie była wielka, tylko głęboka.
Obudziłem się z palcem opuchniętym i okropnym bólem. Teraz jest trzy razy większy niż normalnie i czerwony. Nie wiem, czy nie wdało się jakieś zakażenie albo czy Gacek nie trafił przypadkiem w jakiś nerw (ja tam się nie znam), bo boli mnie cała dłoń, a jak dotknę to też... nieważne gdzie tknę, ból jest paskudny. :-\
___

W poniedziałek dzwonie zorientować się ile kosztuje kastracja, bo Gacek jest nie do zniesienia. Przy sprzątaniu musiał wylądować samotnie w transporterze, bo po ataku na Siergieja wolałem nie ryzykować.. Biedny labiś, uciekł do mnie i przez 15 minut nie wychylał się z kieszeni mojej bluzy..

___

Przed chwilą wsadziłem młodego do transportera z zamiarem pójścia pod prysznic, ale ma właśnie napad adhd i musi się wybiegać :D dzieci.. ::) ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

O super ;D Ma już jakieś imię?
Jeszcze nie, intensywnie myślę ;D Ale znając mnie, minie jakiś miesiac, zanim dopasuję coś do niego ::)
My mamy u siebie dwóch jego braci i są niesamowicie kochani i rozkoszni. Też pierwszego dnia już spali mi na rękach.
Czekamy na fotki malucha! :D
Ahh, ta forumowa rodzina. Każdy z każdym spokrewniony poprzez ogoniaste.. ;D
Jutro dam jakieś foty, dziś już odpadam, zasypiaaam! ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: klauduska »

Sheeruun pisze:A tak poza tym, dziś w nocy obudziła mnie wojna w klatce. Gacek tłukł Pendrive'a :-\ Nie wiem czym by się to skończyło, gdyby nie moja interwencja, ale przy rozdzielaniu chłopaków Gacuch użarł mnie w palec. No nic, ostatnio ile razy zdejmę bandaż z jednego miejsca na dłoni, muszę zakładać na drugie ::) Zatamowałem krew, zdezynfekowałem i poszedłem spać. Ranka nie była wielka, tylko głęboka.
Obudziłem się z palcem opuchniętym i okropnym bólem. Teraz jest trzy razy większy niż normalnie i czerwony. Nie wiem, czy nie wdało się jakieś zakażenie albo czy Gacek nie trafił przypadkiem w jakiś nerw (ja tam się nie znam), bo boli mnie cała dłoń, a jak dotknę to też... nieważne gdzie tknę, ból jest paskudny. :-\
ja zostałam dzisiaj udziabana przez gryzącą matkę miotu [na dodatek właśnie któryś już raz po braniu jej na ręce i głaskaniu, zdążyłam powiedzieć "ależ ona wcale nie gryzie" i DZIAB ::)]. palec mnie boli jak cholera. po dziabie miałam wrażenie, że straciłam czucie w nim, bo jakoś tak mocno ugryzła. rana jest mała i wcale nie aż tak głęboka, ale boli nadal jak cholera pół palca..
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: tahtimittari »

Oby mu ta jędzowatość (a mówią, że baby to jędze, jaaasne!) minęła po utracie jajec. A może weź go i ugryź, niech zobaczy jak to jest? :P
Czekam na zdjęcia malucha ::)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

Obiecane zdjęcia malucha ;)
Niestety, z telefonu, bo lustrzanka wybyła ::)

ObrazekObrazek
U przyjaciółki na ramieniu ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Malec jest przeuroczy! Przed chwilą bawił się własnym ogonem ::) A teraz siedzi u mnie na kolanach i się myje. Cuuuuudoooooo! :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Nakasha »

Śliczny kapturek. :) :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

Diabeł rzucił się na Siergieja. W sumie chodził napuszony dłuższy czas, siedział na górze klatki i przez kraty syczał na szczury leżące w hamaku. W końcu wskoczył i zaatakował labika.. Zrobił mu dziurę w tylnej łapce, ten zaczął się miotać i piszczeć, nie dawał mi się zabrać z klatki, tak krzyczał i się szarpał. Dopiero jak wyczuł, że to ja, sam uciekł do mnie na ręce. Obejrzałem i nie wygląda to ładnie, ale nie jest to też sytuacja krytyczna. Krew już nie leci, ale poruszać tą łapką nie może. Jest teraz w transporterze, siedzi i piszczy, odmierzyłem mu środków przeciwbólowych i podałem, bo widać, że okropnie go boli..

To jest jakaś masakra, co się dzieje w tym stadzie. :-X
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Sheeruun »

Aha, złudne nadzieje. Siergiej zaczął wykazywać wzmożoną aktywność ruchową - łazi i przez to znowu leje się krew.. :-\
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Sheruunowe Potwory

Post autor: Nakasha »

Może oddziel Diabła do innej klatki do czasu kastracji?....
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”