[Mysłowice/Katowice] Adoptuję dwie samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Rodzynka
Posty: 159
Rejestracja: wt cze 09, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Śląsk

[Mysłowice/Katowice] Adoptuję dwie samiczki

Post autor: Rodzynka »

Szukam dwóch młodych samiczek do mojego stada. Nie chcę adoptować jednej, żeby się nie nudziła ze starszymi szczurami.
Zamiast dwóch młodych samiczek mogę adoptować jedną lub dwie dorosłe, najlepiej nie starsze niż roczne.
Marzy mi się husky lub aguti (znaczenie bez większej różnicy), ale inne ubarwienia też chętnie rozważę.
Oczywiście szukam po tematach adopcyjnych także we własnym zakresie.
Aktualnie posiadam 3 szczurzyce (chociaż jedna akurat mi się bardzo rozchorowała i potrzebuje bardzo, bardzo silnego trzymania kciuków bo nie wygląda to dobrze...) i klatkę na 5 szczurów. Karmię je Timmą Rattimą a jak mam braki i czekam na dostawę z zooplusa to dostają xtra vital. Poza tym dostają różne przysmaki: ogórki, jabłka, paprykę, suszony chlebek pełnoziarnisty czasem trafi się jakaś bobovita albo coś bobovitopodobne własnej roboty. Kaszki dostają tylko jak są chore i trzeba przemycać lekarstwa bo wydają mi się za słodkie żeby były dawane tak bez powodu. Super przysmakiem w małych ilościach jest też karma dla psa albo gotowane mięsko.
Wybiegi mają po dwóch pokojach i kuchni chociaż zwykle nie wystawiają nosa z jednego pokoju, staram się codziennie je wypuścić chociaż na chwilkę podczas sprzątania no ale zdarza się że czasem jak jakaś siła wyższa nie pozwala to nie biegają, ale staram im się to wynagradzać dłuższymi wybiegami w inne dni.
Mam sprawdzonego weterynarza do którego chodzę ze szczurami, chociaż ostatnio nie mieli tam opieki chirurgicznej (urlop macierzyński) więc musiałam poszukać kogoś innego i okazało się że teraz mam dwóch sprawdzonych weterynarzy w najbliższej okolicy :).
Na wszelkie inne pytania chętnie odpowiem na pm.
Ze mną: Bobek, Ślepcio
Za TM: Śliwka, Pan Mysz, Partyzant, Spidi, Chicha, Gogo
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: [Mysłowice/Katowice] Adoptuję dwie samiczki

Post autor: atomówka »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=31430&start=45

tu są bardzo fajne beżyczki :) wiem, bo miałam dwie na DT, z czego jedna została na DS ::) a i z Krakowa niedaleko. W ogóle jak chcesz to się skontaktuj ze szczurzyca. bo ona ma często w zakamarkach jakieś maluchy do adopcji, chociaż nie pokazuje ich na forum ;)
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Mysłowice/Katowice] Adoptuję dwie samiczki

Post autor: klauduska »

szczurzyca. ma w u siebie na dt teraz 4 samiczki z miotu z linka i będzie miała 2 od wodniczka26
Awatar użytkownika
Rodzynka
Posty: 159
Rejestracja: wt cze 09, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Mysłowice/Katowice] Adoptuję dwie samiczki

Post autor: Rodzynka »

O, super
Czasem samemu ciężko wyłapać z tych długich tematów czy jest jeszcze jakiś szczurek do adopcji.

A ja niestety mam już tylko 2 szczurki bo biedny Partyzancik właśnie dołączył do Śliwki i Pana Mysza :(
Ze mną: Bobek, Ślepcio
Za TM: Śliwka, Pan Mysz, Partyzant, Spidi, Chicha, Gogo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”