Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Ewqa »

Piszecie że sikają, a nie dziwne to że w takich malutkich ciałkach jest tyle siuśków do zasikania całej okolicy ;)
Moje nie sika, przynajmniej narazie, a mojego brata sikał tylko jeden. Inne a było juz ich ze 6 tylko puszczały po kropelce .
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
RattyGurl
Posty: 56
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 6:33 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: RattyGurl »

Pogryziona pościel i kanapa,wszystko mówi za siebie :P
...::: Najwięcej zielonych świateł na drodze do piekła :::... http://szczury.org/album_personal.php?user_id=1460 moja galeria:)
zosiowa
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 19, 2005 1:27 pm

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: zosiowa »

tak Zosice wychwaliłam, a tu bach.................siedziałysmy wczoraj przed kompem. Zosiek grzeczny, cichutki, myślałam że jak zwykle śpi pod golfikiem, a ta bestia wyżarła mi dziurę w podkoszulku!!!!i to nie byle jaką :D wybaczyłam bestii bo uznałam to za zasłużony z jej strony akt zemsty za obcięte 10 minut wcześniej pazurki :lol: mały potwór!!!!!
ZOSIA SAMOSIA 16 stycznia 2005:P
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Ewqa »

A moja mi wygryza włosy, dobrze że od spodu i nie widać ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Elwirka
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 11, 2005 5:08 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Elwirka »

Hmm.. kiedy kiedy siedzi grzecznie pod bluzą - Luzz
Ale kiedy włazi pod pachę... no nie moge! :lol:
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: czarny mag »

ja nie lubie jak gryzie moje palce u stóp.... ojej... jak to gilgocze.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Ewqa »

Polecam polary z szerokim kołnierzem i bluzy z kapturem ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: czarny mag »

ja mam polar(gruby) z kapturem... Moja uwielbia tam przesiadywać ale ten polar niema kołnierza i boli kiedy chodzi po karku(niedługo ide do weterynarza obciąć pazury[są już dość długie])
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Elwirka
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 11, 2005 5:08 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Elwirka »

W kapturze to tak, ma nawet swój ulubiony :wink: Ale musi mieć humor żeby siedzieć grzecznie, zwykle włazi mi na głowe [dosłownie i w przenośni]
A propos pazurków to przydałoby sie obciąć.. tylko że ze szczurami nie mam zbytniego doświadczenia. Są takie ruchliwe.. :?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Mycha »

Co mnie denerwuje?
Oj... Mając stadko w domu każdy ma jakiś "defekt" :lol: /może oprócz Cykorii bo ona jest szczur-wzór z którego reszta jakoś nie ma zamiaru brać przykładu... :roll: /
Nergal... No przecież samczyk to wiadomo- po któtkiej zabawie trzeba się przebrać :?
Łezka- z tego co czytałam na forum w innych topicach to Łezki tak mają- dzikusy małe. Bo moja Łeza przychodzi tylko kiedy jest najmniej potrzebna, kiedy przeszkadza, kiedy wcale nie chę żeby po mnie chodziła i to ona decyduje kiedy mam ją brać na ręce ja nie mam tu nic do gadania :wink:
Orvokki... Powinnam się zwrócić do Masterton :wink: Najmilsza w dotyku, ma najwspanialszy urok, ciekawska, wesoła, towarzyska... i jak na złość zjada klatkę, bo obudowa jest drewniana :o
Ale cóż? Kocham je, bo to jest silniejsze :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: czarny mag »

Piszecie czego nielubicie. A ja napisze co lubie. Lubie jak moje szciurki ziewają. tak słodko wtedy wyglądają.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Ewqa »

Lubię Norki różowe łapki, wygladaja jak malutkie rączki i jej ciekawski nochalek.
A najbardziej to jak rzołoży sie na kołnierzu polaru, przytuli do szyi i spi sobie :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: limba »

Ja kocham w moich wszystko pozatym czego nie lubie :wink:
Kocham ich lapinki nochalki uszeczka...szczegolnie jak Klusia sobie uszko myje i tak fajnie w nim grzebia...jak sie myja jak biegaja jak spia jak niuchaja zaciekawione...jak ziewaja i przeciagaja sie..jak spierniczja jak sie przestrasza i Jak Klus zbiera sie do spierniczania..jak zachecaja mnie do zabawy ...i tak dalej :D jeszcze dlugo by wymieniac :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: douchee »

Ludki, trochę nie na temat tu się robi... W tytule i początku tych wywodów wyraźnie chyba napisałam, co tu wpisujemy. Innych wciąż oskarżacie o offtopicowanie, a popatrzcie czasem na siebie...
:)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: limba »

Ja nigdy nikogo nie oskarzalam...ale przepraszam w takim razie za zejscie z tematu
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”