Szczury w Rattie's Love

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Wróciliśmy...z Warszawy z dwóch operacji.Aarwinek i Milka byli operowani :( Aarwinek,masakra...ile miał ropni w jamie brzusznej i koło siusiaka :'( Boli go,odrobinkę gerberka zjadł :( Nie dziwię mu się wcale,ja nie jadłabym wcale.Jego operacja trwała prawie godzinę...
Z Milką lepiej,gruczolak ale spory,szycie też spore ale ona już mogłaby biegać.Zjadła gerberka również(dużo więcej niż Aarwinek) i poszła spać.Obydwoje dobrze tolerują kołnierze.Byli operowani pod narkozą wziewną u Dr.Kacprzak.

W lecznicy poznałam kolejną użytkowniczkę forum,dimitrię,której bardzo,bardzo,bardzo serdecznie dziękuję za opiekę nad moimi "robaczkami" w czasie kiedy musiałam rozmawiać z Panią doktor oraz za kilka godzin rozmowy.Przy okazji wymiziałam pięknego Pana tchórzofretka-połamańca ;)

Zdjęcia moich biedaków.
Aarwin :(
Obrazek Obrazek

Milka
Obrazek

A przy okazji,moje najmłodsze męskie stado ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: unipaks »

Aarvinkowi życzymy zelżenia bólu; szybkiego dochodzenia do siebie i udanej rekonwalescencji obu szczuraskom! :) Zazdraszczam możliwości użytkowania kołnierzy :)
http://imageshack.us/photo/my-images/8/p8080198s.jpg/ fajne przytulasy :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Dziękuję w imieniu Aarwina ;) Dziś czuje się na tyle dobrze,że chciał biegać po pokoju :o Mimo tego dostaje leki przeciwbólowe ;) Rany goją się ładnie,nic nie sączy się.Właśnie dostali wszyscy leki,łącznie z tymczasowiczką Chichi ;)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Cacuś umarł rano :'( :'( :'( Miał niespełna rok...
Jego ostatnie zdjęcia...
Obrazek Obrazek
<*> przepraszam,że nie mogłam Ci pomóc... :'(
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Do stadka moich szczurów dołączyły 3 maluchy.Pierwszy to Flapy :D ,za którego bardzo,bardzo dziękuję WildHeart (bardzo dobrze wychowany wnusio,świetnie zsocjalizowany).
Obrazek

Dziś zaś szczęśliwie dojechały 2 okruszki od melua2 ,za które także serdecznie dziękuję.Oto Halo i Okey :D
Obrazek Obrazek

I stadko już prawie w całości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Kluska123 »

Jakie maleństwa słodkie :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: zyberka »

http://imageshack.us/photo/my-images/35/p8310201p.jpg/ Ale śmieszny :D My dziś odbieramy trójkę jego braci :) Ponoć też są bardzo proludzcy, mam nadzieję że moje chłopy ichnie zdegenerują :D

Przesyłam mizianko dla wszystkich ogoniastych :)
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Lusia »

śliczne, ale tak szybko rosną;p
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
dimitria
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 25, 2011 11:40 am

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: dimitria »

domagamy się nowych wieści!!! :D
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Z nowych wieści w sumie nic ciekawego.Stada starzeją się(ech) i Aarwin miał kolejną operację usunięcia ropnia z jamy brzusznej(już zagoił się ale powstał ropień w okolicy szwa wewnętrznego,znów <sic>!)

Zdjęcia na razie jednego stada (Dżudżu,Dulce,Halo i Okey,Flapy-gdzieś zawieruszył się na sesji) i jakieś tam pojedyńcze innych ogonów ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Duke
Obrazek

Dalila(codziennie rano i wieczorem musi być wybiegana po łóżku ,choćby 10-15 min aby rozładować bateryjki,ma adhd i męczy ciotki jak baterie są full ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Lusia »

http://imageshack.us/photo/my-images/855/pa160336.jpg/- Fajne zdjęcie;]

Podziwiam Cie że masz tyle szczurów i jeszcze 2 psy i znajdujesz na to czas;] Samo posprzątanie klatki długo zajmuje;]
Ja czasem dla jednego psa czasu nie mam a co dopiero dla drugiego i szczurów hehe
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Lusia,to zdjęcie to typowy zez Duke'a :D

Odnośnie sprzątania i ogarniania wszystkiego,ja mam już naprawdę dużą wprawę ;) Szybko(i dokładnie,mam na tym punkcie bzika) sprzątam półki w klatkach,nawet 2-3 razy dziennie,a psy jak to psy,teraz jest zimno więc na długo nie wychodzą .Wychodzę z nimi pojedyńczo(obecnie pracuję w domu i dorywczo więc sama reguluję sobie czas) i szczerze,sama czasem już mam dość i mam chęć odpocząć ale odpoczywam w nocy ;)
Hard drive i życie płynie dalej :) W przyszłości będzie lżej ;) Tak poza tym,ja chyba lubię taką jazdę :D Nie lubię siedzieć za bardzo w miejscu ;)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Dzisiejsze przywitanie mnie po podróży z Sardinką i Aarwinem do stolicy,do lecznicy ;)
Dulce
Obrazek
Halo
Obrazek
Okey
Obrazek
Razem :)
Obrazek
Dżudżu(Kura) z Dulce oraz brzuch Flapka widać :)
Obrazek
Zadowolony Dulce z nowego kibelka ^^
Obrazek
Sardinka po zabiegu usunięcia ropnia popogryzieniowego(na narkozie wziewnej).Po powrocie do domu zdjęłam jej kołnierz,nakarmiłam,napoiłam,umyła się sama no i trzeba było założyć znów satelitę ;)
Obrazek Obrazek Obrazek

Sprzed kilku dni,niewyraźny ziew "Kury" ;)
Obrazek

Dobra wieść to taka,że Aarwinek miał zrobione USG blizny po dwukrotnym usuwaniu ropni z jamy brzusznej i nie zauważono niczego niepokojącego :) Więc na chwilę obecną nie ma nawrotu ropni i oby tak już zostało :)
Awatar użytkownika
Infanta
Posty: 37
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 11:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Infanta »

A co to za rana wojenna u Dulce?
I jakim prawem go tak bezczelnie podglądasz?!
Bardzo zacna nowa toaletka, ciekawe gdzie i z kim ją kupiłaś ::)

Uwielbiam wytrzeszcz Sardinki!
Wytarmoś ją ode mnie, dzielne maleństwo...

Nie mogę uwierzyć, że Halo i Okej to takie byki! :o
Halo był zawsze najmniejszą kluską, w dodatku nadpobudliwą,
a teraz minka stateczna, sadełko... :P
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szczury w Rattie's Love

Post autor: Justka1 »

Infanta pisze:A co to za rana wojenna u Dulce?
Pewnie poszło o jakieś ziarenko :P więc dostał po buzi ;)
I jakim prawem go tak bezczelnie podglądasz?!
Sam wyjrzał jak kukułka z gniazda ^^
Bardzo zacna nowa toaletka, ciekawe gdzie i z kim ją kupiłaś ::)
Tak,bardzo dziękuję za pomoc w jej transportowaniu i udawaniu,że jest Twoja ;D :D :*
Uwielbiam wytrzeszcz Sardinki!
Wytarmoś ją ode mnie, dzielne maleństwo...
Ja go nie lubię ;) Ale jest kochana i dzielna :) Lizawka moja ;) Wytarmoszę rano :)
Nie mogę uwierzyć, że Halo i Okej to takie byki! :o
Halo był zawsze najmniejszą kluską, w dodatku nadpobudliwą,
a teraz minka stateczna, sadełko... :P
Baaa ;D Gdyby nie wielka pomoc cioci Machitowej(darowizna) to nie obżeraliby się tak jak teraz choć ja nie głodzę szczurów ale staram się też aby nie byli chodzącym sadłem ;) Halo lubi wciąż pobrykać i pobawić się ale jest statecznym i grzecznym chłopcem :) Na wiosnę wymiziasz osobiście(chyba,że będzie okazja wcześniej) ;)
Dziękuję serdecznie za wsparcie ,ogrom rozmów ,noszenie zakupów :D ,towarzystwo przy jedzeniu i całej reszty :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”