Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolice.

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: smeg »

Vitapolem w ogóle nie powinno się karmić. Sztucznie barwione chrupki, duża ilość "produktów piekarniczych" i prawie samo suche ziarno - to wszystko nie służy szczurom. Ja bym tego nawet nie dosypała do lepszej karmy. Jeśli już, to możesz spróbować Vitapolu Premium Line - to taka "lepsza wersja", osobiście nie kupowałam, ale czytałam tu na forum, że ma o wiele lepszy skład ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
EgonB
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 03, 2011 4:11 pm

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: EgonB »

Ok klauduska, rozumiem, jeśli to konieczne to zapraszam potencjalnych oddających.

smeg, Vitapol podałem jako producenta, ale nie kupuję najtańszego chłamu po promocyjnych cenach. W miskach bywa też Herbal, czy VL. (Chociaż bywało i tak, że jednej nie podchodziła karma z wyższej półki).
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: klauduska »

ja dam ci jeszcze jeden przykład na zaprzestanie Vitapolu ;)
wyobraź sobie, że pracujesz w opiece społecznej i ktoś stara się o adopcję dziecka, mówi, że zamierza karmić samym McDonald'sem [to taki ludzki odpowiednik Vitapolu właśnie; a co do "nie podchodziła jej z wyżej półki", to właśnie może dlatego, że fast food jest taki dobry, on uzależnia smakiem ;)]. zastanów się, czy chciałbyś wydać komuś takiego swojego podopiecznego ;)
tak właśnie działa nasze dt. ratujemy te szczury/odchowujemy/poświęcamy im swój czas i pieniądze i zależy nam, żeby było im tak dobrze, jak było im u nas :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: klauduska »

komuś takiemu tam miało być*
o edycjo!
Awatar użytkownika
EgonB
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 03, 2011 4:11 pm

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: EgonB »

Nie dacie mi spokoju jak nie ograniczę Vitapolu (tak, tego premium ), więc nie mam wyjścia. :P

Za dziećmi nie przepadam, więc więc to mało skuteczny argument. W mcDonaldzie nie jadam i nie mam zamiaru, ale przekonuje mnie wasz upór, więc ograniczę Vitapol do nagłych przypadków.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: szczurzyca. »

chodzi o to, że adopcja nie jest możliwa jeśli karmisz szczury Vitapolem, gdyż to im szkodzi. nie ma tu znaczenia, czy lubisz dzieci. to też jest tak, jakbyś Ty jadł wyłącznie w KFC czy McDonaldzie - na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre. to jest trucie szczurków, więc nigdy nie oddałabym szczuraka do opiekuna, który kupuje Vitapol ;) nagłe wypadki? rozwiń proszę, co oznaczają nagłe wypadki
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
EgonB
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 03, 2011 4:11 pm

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: EgonB »

Kiedy wszystkie inne sklepy będą zamknięte a jedynym dostępnym pokarmem będzie Vitapol.
Ok, żartuję teraz, dzięki, za rady, wycofam Vitapol.

Był tylko jedną z wielu karm, nie jedyną. ;)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: klauduska »

cieszymy się :D
i szczurzyca. napisała, że u niej czekają na dom panienki, ale najpierw muszą mieć wykluczoną ciążę ;)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: klauduska »

edit:
i do mnie w tym tyg trafiają na dt jakieś panienki też :P ;)
Awatar użytkownika
EgonB
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 03, 2011 4:11 pm

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: EgonB »

klauduska pisze:cieszymy się :D
i szczurzyca. napisała, że u niej czekają na dom panienki, ale najpierw muszą mieć wykluczoną ciążę ;)
Odpowiedziałem na pytania szczurzycy, teraz czekam na zaakceptowanie, bądź nie, odpowiedzi i ewentualny link lub opis szczurek.

W międzyczasie szukam oczywiście w Oddam/sprzedam
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: szczurzyca. »

oczywiście, warunki mi odpowiadają, skoro wykluczyłeś Vitapol i pisałeś o VL :) wątku póki co nie mam, bo mam jakiś problem i nie mogę zgrać zdjęć - laptop momentalnie umiera ::) ale już zdjecia mam zrobione, więc może jutro pójdę do kogoś, kto użyczy mi komputera ;)
mam tak jak mówiłam - 3 czarne kapturki, 4 beżowe kapturki i 2 labinki, ale te ostatnie Cię pewnie nie interesują :D
tutaj masz tabelkę, u kogo znajdują się na DT jakie szczurki. https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... l=pl#gid=0
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: szczurzyca. »

aha, jeszcze sprawa najważniejsza - ode szczury będą do adopcji jak będę pewna, ze nie są zaciążone, bo nikomu nie chce wysyłać bomby zegarowej ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
EgonB
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 03, 2011 4:11 pm

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: EgonB »

Ok, dzięki za info.

Mi zależy najbardziej na jak najmłodszych 2, 3 samiczkach czarnych kapturkach, lub podobnych. (bez bombowej niespodzianki) :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: szczurzyca. »

one są młodziutkie i słodkie, a niespodzianki na pewno nikomu nie wyślę ;) do 2 tygodni będę miała pewność
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
EgonB
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 03, 2011 4:11 pm

Re: Przygarnę DWIE młode SAMICZKI / Opole, Wrocław i okolic

Post autor: EgonB »

Ok. Rozumiem, że nie umawiamy się na 100% i w dalszym ciągu szukam innych możliwości na włąsną rękę, a jednocześnie czekam na zdjęcia i najnowsze wieści o ilości szczura w szczurze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”