8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluchów)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: szczurzyca. »

StasiMalgosia pisze:
"z tym że idziemy na przegląd po remoncie łazienki "
tylko jej zabardzo przy tym remoncie nie wykorzystujcie :D
:D
no bez przesady, trochę pracy jej nie zaszkodzi ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Nietoperrr... »

Będzie testerem rur pcv :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Hanka&Medyk »

Hmm, czyli warto by było zrobić uszczelnienie pod drzwiami pokoju zwierzaków. Z kuchni, mimo że jest na drugim końcu korytarza, będzie się pewnie diabelnie do nich pyliło.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Blanny »

U nas, odpukać, też wszystko w porządku. Jeszcze nie słyszałam, by Nessie chociaż kichnął. :) Zdrowy chłopak, piękny, duży, wspaniały.. (Mogę tak bez końca. :D ) Ciągle słodko liże po rękach, nosie, uszach.. Ostatnio mnie poddziabywał w usta. :)
Jest za to mega wybredny. :D Daję ogonom ogórka - wszystkie jedzą, oprócz niego. Daję jabłko - wszyscy jedzą oprócz niego. Daję im te świąteczne chrupki-gwiazdki z zooplusa - chłopcy zjedzą wszystkie, Nessie tylko te zielone. ::) Ale bardzo lubi pestki dyni i gotowanego kurczaka. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: szczurzyca. »

byłyśmy u weta, Missi została wycałowana i pani weterynarz byłą zachwycona tym, jaka jest kontaktowa i urocza :D i zdrowiutka (dała się spokojnie osłuchać i wymacać po kątem guzów z kazdej strony jako jedyna z całego stada ::) )
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: StasiMalgosia »

Dziś dzieciaki kończą roczek :)
Z tej okazji życzę wam maluchy dużo zdrowia, masy przysmaków i hamaków do pogryzienia
Świętująca Bama
ObrazekObrazekObrazek

i (*) dla niezastąpionego Indiany
Obrazek
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: pariscope »

Z okazji urodzin zważyłam panienki. Dakota ma imponującą wagę 486 g, ale ona zawsze była masywna.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak widać, po guzie i po operacji nie ma już śladu, futerko prawie całkowicie odrosło.

Wszystkiego najlepszego dla pozostałych Niespodzianek,
a dla niezapomnianego Indiany zniczyk <*>
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Nietoperrr... »

A ja dzisiaj byłam zapalić mały znicz...Popłakałam się strasznie,bo do mnie do tej pory nie przemawia smutna prawda,że Indiańca już nie ma...I tak zamiast tortu,smutny znicz na śniegu i łzy...
Ja się chyba nigdy z tym nie oswoję...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: IHime »

U nas też był torcik i Palmyra pierwsza była przy talerzyku. Pewnie wiedziała, że to jej święto, bo wycałowaliśmy ją za wsze czasy. :D
Każdej z Niespodzianek poświęciliśmy ciepłą myśl, jedną szczególną dla tego, który przetarł szlaki [*].
Sto lat, dzieciaki!
Wrzucę foty, tylko wczoraj nie zdążyłam zgrać.
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Mucha321 »

Tex wczoraj zaatakował szczura. :o Pierwszy raz w życiu. To na pewno przypadek, że zrobił to akurat w swoje pierwsze urodziny, ale śmiesznie to wyglądało. Taka nastroszona oferma. ;D

Braciszkowi i siostrzyczkom Tex przesyła moc uścisków..

Indiańcu, pamiętamy.. (')
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: pariscope »

Wreszcie udało mi się wrzucić zdjęcia. Uff!

Dakota dostała "wytrawny" torcik urodzinowy

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

No niestety, nie potrafię wstawić mniejszych, więc z żalem poprzestanę na tym jednym.
(Najpierw straciłam całe popołudnie i wieczór usiłując wrzucić zdjęcia z urodzin na "Garnek", w końcu wrzuciłam na ImageShack.
Teraz godzinę straciłam szukając sposobu na umieszczenie miniaturek. Nie znalazłam! Jestem zła jak mało kiedy! Zamiast wziąć dziewczyny na wybieg, to ja walczę z fotkami. >:(
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Izabela »

A mnie się coś pomieszało, bo weszłam teraz do tematu przeświadczona, że to dzisiaj jest święto Niespodzianek. I bardzo zaskoczył mnie ten dwudniowy poślizg z mojej strony :-X (ach, ten wiek ::) )

Niespodzianki, przyjmijcie ode mnie życzenia - spóźnione, ale szczere. Obyście nie chorowały i żyły długo i szczęsliwie :-*
A Indiana... [*] je tam gdzieś w zaświatach torcik urodzinowy z babcią merch na pewno...
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Blanny »

U mnie to w ogóle poślizg, bardzo przepraszam. Nie miałam teraz głowy, bo pomijając sesję, walczymy o życie szynszylka. :( Jednakże jest coraz gorzej i zastanawiamy się, czy go jutro nie uśpić... :'( Ale nie będę tutaj tego tematu rozwijać, bo nie chcę robić offtopu i to jeszcze na taki mało wesoły temat. :(

Wszystkiego najlepszego, Niespodzianeczki. :) U nas też był torcik (i to z prażonymi jabłuszkami), ale jak Nessie go dopadł, to porwał go za łóżko (wysmarowując całą podłogę po drodze) i tyle go widziałam. ::) Więc fotek niestety nie mam. :-[
Ale przesyłamy buziaczki i szczurzy uśmiech:
Obrazek


Plus gratisowa fotka dla Stasia i Gosi. Nessie dalej liże i myje wszystkich dookoła po każdej możliwej części ciała. Udało mi się uchwycić (żałuję, że tylko od tyłu), jak mój TŻ sobie spał, a Nessie dorwał się do jego ust i dawał mu "buziaczki". :D Innymi słowy było czyszczenie pełną parą. Ale kiedy próbował z nosem, niestety jego obiekt się obudził i Nessie uciekł w popłochu, jak to Nessie. ::) (Właściwie to wykonał skok na moją głowę, bo kucałam obok, i pazurami mi się we włosy wczepił... To kolejna jego ulubiona zabawa. Wczepianie się we włosy zębami lub pazurami i ciągnięęęęcie ile się da.)
Obrazek
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Nietoperrr... »

Nessie - cudny,wielki,dorosły szczur ;D Taki już ma pychol poważny!Też uwielbiałam u Indiany to lizanie i buziaczki,czasem takie na chama,łącznie z wczepianiem się w człowieka pazurami,ale jak tu nie wybaczyć takiej ostrej,czasem do bólu miłości? ;) Buziaki dla Nessiego i dla każdej z niespodzianek!!!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluch

Post autor: Hanka&Medyk »

Utah za to uwielbia czyścić Pańciowi brodę i wąsy po jedzeniu ;)
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”