moje szczupaki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

Ja tam lubię Humbaczka :D

Jaki schowek ! http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... Duch26.jpg a po co ten czerwony sznurek ?
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... erta48.jpg radarki :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

Paul_Julian pisze:Jaki schowek ! http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... Duch26.jpg a po co ten czerwony sznurek ?
a to dla ślepaków :D
(w drabinę żeby nie włazili)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

I faktycznie zauważają łatwiej drabinkę ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

nie wiem :P
(ale tak mi się słuszne wydawało żeby tam jednak była)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

Wczoraj Asche i Berta obchodziły umowny roczek
(i kto tu ich przed chwilą nazywał „nowymi” ? za ok. 2 miesiące tyle będą miały Stanza i Fronda …)


Berta - agucia królowa matka. Pewna swego, zaradna, przebojowa. Przez cały pokój przegalopuje jeśli uzna, że warto. A w bertoldowej kościstej główce (choć coraz bardziej solidnym korpusiku ;) ) „warto” jeśli: szeleści, przesypuje się, człowiekowi z rąk poleci. Warto też przyczaić się na łupy ze szczurzego kosza na śmieci, tego, co to kiedy się sprząta, pełen jest śrutu po karmie, zmiętych mokrych ręczniczków, bobków ... – ale kto zagwarantuje, że przypadkiem nie trafiło tam też coś zdatnego na ząb ? A jak nie – to może byśmy tak … choćby … o ! - ręczniczek … ? ::)
Warto też włazić na człowieka i mu wielkimi głodnymi oczami w ślepia zaglądać. Albo nosem przynaglać do otwarcia tej torebki z crocsami, bo przecież za chwilę zlecą się NATRĘCI...
Cały Bertok !


Asche to osóbka wymykająca się, pochylona. Jej chybotanie się znamionuje tyleż czerwone oczy co niepewność pozycji. Ze swoją mniej więcej równolatką są niestety na dwuch przeciwległych końcach hierarchii szczupakowa :-[
Asche zdecydowanie raźniej się czuje się kiedy obok krząta się Grenadyna. Tyle że tamta zaprzysięgłym jest leniwcem i czas na aktywność dobową ma ściśle wyliczony. Asche postępuje więc ostrożnie sama, kuka, bada, odchylona w tył na szeroko rozstawionych łapkach łapie ostrość, zbiera odwagę. Robi krok.

Na szczęście istnieje wielka wszechszczurza przystań koszyka. Tam w kalejdoskopie futerek wszyscy są równi i tam Asche ma swoje miejsce.


Wyściskałam, życzyłam Bercie przystopowania :P , Asche - głowy do góry :) , a pod wieczór raczyliśmy się budyniem domowej roboty (na mleku sezamowym z bananami), który garściami był unoszony pod tapczan (i przepięknie rozsmarowywany po podłodze). Tylko solenizantki - jakby czując, że to dla ich uczczenia – nie unosiły i z sercem talerz na miejscu opróżniały:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Paul_Julian »

Dużo zdrowia i crocsów dla solenizantek!

I jak siedzą http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C05726.jpg Jakby ktoś im pozostawial bileciki "czarne futerka na lewo, białe na prawo" :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: manianera »

Zdrówka, radości i wielu jeszcze roczków dla obu pięknot! Trudno uwierzyć, że tyle już mają - w mojej głowie wciąż ledwo co podrosły ::) .
Budyń widać, że był wymarzoną formą uczczenia!

A wracając do poprzedniego wpisu - Humbaczek przecudny jest i może właśnie ta wyzierająca z pyszczka prostolinijność czyni go tak urokliwym!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: unipaks »

Wszystkiego najszczurszego dla Asche oraz Berty :-* :-* , wielu przyjemności w dobrym zdrowiu, pośród szczurzo - ludzkiej rodzinki! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Lusia »

sto lat!
Uwielbiam patrzeć jak ogonki wspólnie jedzą; ]
http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C05726.jpg
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: zocha »

Wszystkiego dobrego dla dziewczyn, dużo zdrowia i jeszcze więcej smakołyków i szczurzych przyjemności :) :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Jay-Jay »

Zdrówka :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: Afera »

http://s889.photobucket.com/albums/ac94 ... C05726.jpg Fajnie się ustawiły, kolorystycznie. :D
Przesyłam mizianko łobuzom. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: zyberka »

O nie! Znowu przespałam czyjeś urodziny >:( następnym razem poproszę mi tydzień wcześniej jakieś powiadomienie wysłać czy coś... ;D
sto lat, sto lat!
a te "kuleczki" w budyniu to cóż to? :P
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: ol. »

to morwy :D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: moje szczupaki kochane

Post autor: zyberka »

dobry Boże, morwa, morwa... coś mi się z diabetykami kojarzy... ale może to jakieś urojenia :D
i one tak to sobie wcinają ze smakiem? To się gdzieś zrywa, kupuje? Tylko proszę się nie nabijać ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”