11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: mizi128 »

Witam..

Obrazek

oto My, nasza jedenastka, urodziliśmy się kilkanaście dni temu, mieliśmy sporo obaw czy przychodzić na ten świat, bo podobno jest tu wielu złych ludzi chcących zrobić takim jak my - krzywdę... ale słyszeliśmy też, że są i dobrzy ludzie, tacy co pokochają, dadzą dom, zaopiekują się i pozwolą cieszyć życiem i będą rozumieć jak wiele czujemy, więc jesteśmy i szukamy Was Drodzy Opiekunowie.


do adopcji bedzie 11maluszków.tak jak widac sa biało czarne..5 samców (1husky,reszta kapturki), 6samiczek (3husky, i 3 kapturki)..na dzien dzisiejszy prawie wszystkie już widzą. obecnie przebywają ze mną w Zielonej Górze.za ok 2 tyg, cala 11 jedzie do Nakła Nad Notecią. pomoc w adpocji zaoferowała Magda z oddzialu Viva Gryzonie (za co jestem ogromnie wdzieczna).

Wszystkie zdjęcia szczurków można ogladnąć tu:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater


Osoby zainteresowne adopcją maluszka/maluszków proszone są o zapoznanie się z zasadami adopcji,
http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 3732041959
i o ewentualny kontakt ze mną lub z osobami z Viva Gryzonie...
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
5pirit
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 21, 2012 9:57 pm

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: 5pirit »

Jestem zainteresowany dwoma samcami jeden husky i jednym kapturkiem :)

Tylko czy istnieje możliwość transportu do Piły, trochę to się mija z trasą zielona-nakło?
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: mizi128 »

z tego co wiem to ten jedyny husky już zarezerwowany..ale potwierdze Ci wieczorem okej?MAluchy beda tam na dt wiec zawsze jakis transport sie znajdzie. a w ogole jesli husky bedzie zarezerwowany na 100% to zaadoptujesz dwa kapturki?
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
5pirit
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 21, 2012 9:57 pm

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: 5pirit »

No pewnie że wezmę :)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: xxx »

transport do Piły możliwy, prześlij mi odp. na pytania z "zasady adopcji" na PW lub na e-mail: dreamofhope@o2.pl

owa Magda z Vivy Gryzonie.
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: mizi128 »

Proszę od tej pory wszystkie osoby zainteresowane adopcja do kontatku z Magdą, lub innym członkiem Viva Gryzonie :) wszystkie informacje podane na stronie organizacji na facebooku (linki w postach powyżej).
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
5pirit
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 21, 2012 9:57 pm

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: 5pirit »

Jednak jestem zmuszony (przez żonę) zrezygnować ze szczurków. Ja chciałem szczurki, żona jednak chce szynszyla, a że mam jeszcze rybki (o które musiałem długo walczyć) to musiałem uznać wyższość żonki.

Przepraszam za zamieszanie i mam nadzieję, że gryzonie znajdą dobre domki!
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: mizi128 »

porozmawiaj z żona,szczurki są bardziej towarzyskie niż szynszyl..nie bedzie żalować ;)
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
5pirit
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 21, 2012 9:57 pm

Re: 11 uroczych maluszków ur 7.02.2012

Post autor: 5pirit »

Niestety już przesądzone :(

I tak udało mi się wygrać, bo chciała kota, na co znowu ja się nie zgodziłem ;)

Więc doszliśmy do porozumienia i zostaliśmy przy szynszylu. Już jest jeden na oku dosyć blisko, i jadę jutro odebrać :)

Jak by co będę pamiętał o tym forum, i jak ktoś ze znajomych będzie chciał szczurki to dam mu znać gdzie ma szukać :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”