Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
lolik721
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 12:27 am

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: lolik721 »

Jutro jadę :( mam nadzieje, że będzie dobrze.... Halinka ma już 5 latek :) NIE CHCĘ ŻEBY COŚ JEJ SIĘ STAŁO.....
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: smeg »

Szczury nie żyją 5 lat, więc na pewno tyle nie ma ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Julita.252 »

lolik721 pisze:Halinka ma już 5 latek :)
jesteś pewien ? wątpie, że nawet najzdrowszy ciur z najlepszej hodowli po długo żyjących rodzicach dociągnąłby do takiego wieku
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Paul_Julian »

lolik721 pisze:Jutro jadę :( mam nadzieje, że będzie dobrze.... Halinka ma już 5 latek :) NIE CHCĘ ŻEBY COŚ JEJ SIĘ STAŁO.....
Nie ma 5 ciu latek. Tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=172& ... 88#p668588 jest Twój 1szy post. Szczurka może mieć teraz 2 latka.

Zadzwoń do Gorzowa, do tej lecznicy i umów się np. na sobotę. Opisz co się dzieje i dodaj, ze jedziesz z daleka. Nie jedź w ciemno, bo może sie okazać, że jakiegoś weta nie ma. Możesz się umówić np. na poniedziałek, jesli masz lepszy dojazd, te 2-3 dni już nic nie zmienią.
Najwazniejsze to, zebyś zadzwonił i wtedy jechał.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
lolik721
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 12:27 am

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: lolik721 »

To nie ja pisałem, ten post. z resztą konto nie jest moje, a chyba lepiej wiem jak długo mam szczura Moja Halina ma 5 lat, i nie dyskutujcie że to nie możliwe i mnie nie irytujcie.
Więc, nie mogłem się tam dodzwonić, a nie chcę jechać na darmo, byłem w Barlinku, ale weterynarz powiedział że nic mi nie pomogą.
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Julita.252 »

Jak to możliwe ? Żaden szczur chyba nie uniknął starości ! To jest tak jakbyś ty żył ponad 200 lat
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Paul_Julian »

To kto pisał ten post jak nie Ty ? http://szczury.org/viewtopic.php?p=668588#p668588
lolik721 pisze:Elo wszystkim na wstepie dodam że jestem nowy i mam nadzieje że w dobrym dziale pisze... :)
Więc zacznę od tego że Halinę mam od jakiś 2 miesięcy no i na początku fajnie było ale ostatnio zauważyłem że się strasznie drapie wszędzie no i tak patrzyłem na forum i powykreślałem kilka rzeczy nie ma świerzbu bo nic na sierśći nie ma nie wiem też czy czasami nie jest uczulona na trociny... hm ale ma apetyt i w ogóle.. no ale to drapanie... i kicha też dużo.
a i tez mam pytanie z innej beczki bo nie chcę nowego tematu zakładać czy np jeśli chciałbym jeszcze jednego szczura to lepiej żeby to była samica czy samiec ja bym stawiał na samice bo nie chce małych a nie mam kasy żeby kastrować nie mam tez niczego innego żeby trzymać je osobno no a mam wielkie akwarium nie chce żeby moja Halina sama siedziała i teraz może podpowiecie co wybrać jego"" czy ją""?? i mam nadzieje że odpowiecie na moje pierwszy pytanie :))
Tu http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t ... 04#p669204 piszesz, ze :
lolik721 pisze:(...) (dodam że Halina ma około 3 miesięcy a młoda jakieś półtora....)(...)
Czas spędzony ze szczurami często wydaje się dłuższy niż jest naprawdę.

Wystarczy spojrzec w Twoje posty. Niepotrzebnie sie irytujesz.


Skoro raz nie mogłeś sie dodzwonić do Gorzowa, to trzeba próbować - być może akurat nikt nie mógł odebrać telefonu.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Julita.252 »

Mój szczur z hodowli żył 3 lata i 4 miesiące ale już po takim czasie jego organizm był na tyle słaby żeby obezwładnić jego tylnie nóżki . Więc jak ciur może żyć 5 lat ? Trafiają się okazy zdrowia ale NIGDY tyle nie dożywają. Twoja szczurka pewnie jest z zoologa, bo inaczej miałbyś jakiś ,,papierek" z jej wiekiem ::)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Blanny »

I jak, próbowałeś znowu dzwonić do Gorzowa? Bo ta gula wygląda naprawdę koszmarnie i na pewno musi strasznie dokuczać szczurce.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Julita.252 »

I co ? Byłeś ?
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Julita.252 »

halo ?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: Paul_Julian »

Lolik logował sie ostatnio 12 marca, podejrzewam, ze poczuł sie urazony tym, że znalazłem posty świadczące o wieku jego szczurki. Wiek jest bardzo istotny dla weta, jak któryś usłyszał, ze moze miec 5 lat to jesli uwierzył, to na pewno nie chciał operować. Ale 2latkę zoperuje kazdy dobry wet.

Nie ma chyba sensu więcej pisać tutaj i sie dopytywac, chlopak bedzie chciał to napisze, a jak nie, to nie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
lolik721
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 12:27 am

Re: Dziwna gula pod szyją ( ogromna )

Post autor: lolik721 »

A więc tak. Byłem ale niestety stwierdzili, że nie zoperują bo szczurka ma już za duży guz, i nie ma sensu operować, przepisali leki, ale Halina mi zdechła w drodze powrotnej. :/ I tyle. także nie odpisywać już, zamknąć temat. łaskawie Was poinformowałem i tyle!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”