antybiotyk na zadławienie???

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wigua
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 17, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

antybiotyk na zadławienie???

Post autor: Wigua »

Dziś rano poleciałam ze szczurasem do weterynarza. Lepka substancja mu wyciekała z pyszczka, wydałwał dzwięk jakby chrapania, był osowiały, przełykając kładł uszy i się kurczył cały - wszytskie objawy wskazywały na zadławienie.. Wet osłuchał go, powiedział, że to problemy z układem oddechowym i podał antybiotyk. Mam przyjść jeszcze jutro na kolejną dawkę... ogonek po wizycie jeszcze trochę piany wytoczył, leży sobie, krótko oddycha a o jedzeniu i piciu nie ma mowy. Nie wiem czy mam iść jutro po kolejną dawkę tego antybiotyku? Co prawda teraz nie charczy, ale czy to przez działanie leku czy po prostu udało mu się samemu poradzić z czymś czym się zadławił? Proszę o pomoc..
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: antybiotyk na zadławienie???

Post autor: noovaa »

Jesteś 100% pewna że to było zadławienie ? Podobnie wygląda atak duszności ( tylko nie jestem pewna, co do śliny/piany ).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Wigua
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 17, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: antybiotyk na zadławienie???

Post autor: Wigua »

podejrzewam, że zjadł kawałek żwirku, bo wydzielina była brązowawa. Po wizycie u weta była to tylko biała substancja, jakby ślina.
na 100% nie mogę powiedzieć, bo nie było mnie przy tym jak coś wcinał, dopiero rano zauważyłam, że coś się z nim dzieje...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: antybiotyk na zadławienie???

Post autor: Paul_Julian »

Brązowe to moze też być po chlebku albo jakiejś chrupce z karmy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”