Dziwne zachowanie...

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Alex_Cat
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:55 am

Dziwne zachowanie...

Post autor: Alex_Cat »

Moja szczurzynka Mini, ma koło 2 lat. Była radosna, bardzo dużo piła(musiałam jej zawiesić 2 pojniki) jadła też sporo. Ostatnio, w przeciągu kilku dni, schudła, jest ospała, dużo się drapie(ale nie widać żadnych zmian na skórze), jak się ją wypuszcza na łóżko, to śpi.Ma też zawroty głowy, tak jakby się przewraca, traci równowagę. Mniej pije, je... Nie wiem co się dzieje.Załatwia się normalnie.Nie wiem, czy to starość, czy coś jej się stało. ???
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dziwne zachowanie...

Post autor: noovaa »

Jeśli traci równowagę, może mieć problemy neurologiczne / guza/zapalenie mózgu itp. Powinna iść do weterynarza. 2 latka, to jeszcze nie taka straszna starość i jeśli dostanie dobre leki, to być może pożyje jeszcze nie mało.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dziwne zachowanie...

Post autor: Paul_Julian »

ja tylko dodam, żebyś najlepiej jeszcze dziś poszedł do weta, żeby jej chociaz podali steryd. Steryd ma każdy wet, a pomoze jej to dotrwać do jutra, bo dziś może nie być jakiś lepszych wetów, tylko np. dyzurujący.

Tutaj http://szczury.org/viewforum.php?f=13 masz listę wetów.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”