Ogonki u Jolki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Przerzuciłem ten ostatni post w prawidłowe miejsce :) To ja narozrabiałem przy ostatnim dzieleniu watku. Częśc miała wylądowac w Zsypie, ale najwyrazniej wskazałem nie ten dzial :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Już teraz cała trójka siedzi w koszyku na górze a na dół schodzą tylko za potrzebą, do wodopoju i do koryta ogólnego :) Oczywicie najczęściej schodzą Ian i Szczypek.. Pankracy jak zwykle najmniej
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Paul_Julian pisze:Przerzuciłem ten ostatni post w prawidłowe miejsce :) To ja narozrabiałem przy ostatnim dzieleniu watku. Częśc miała wylądowac w Zsypie, ale najwyrazniej wskazałem nie ten dzial :D
Dziękuję Ci Pawle za naprawienie wątku :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Zepsułem to naprawiam :D Nawet nie zauwazyłem, jak popsulem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

Hehe :P Chłopaki są takie fajne.. ;)
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Iguta87 »

I jak z ta klatką Jola? Wiesz już kiedy będzie?
Bo coś się nie odzywasz i już się martwię czy adopcja Pioruna jest aktualna..?
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: unipaks »

No właśnie, co tam u ogonków? Chcemy relacji i fotek :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Iguta87 pisze:I jak z ta klatką Jola? Wiesz już kiedy będzie?
Bo coś się nie odzywasz i już się martwię czy adopcja Pioruna jest aktualna..?
Oczywiście adopcja Pioruna nadal aktualna... czekam na klatkę w dalszym ciągu....
Od piątku do dzisiaj byłam z psami na zawodach, przed chwilą wróciłam.... u chłopaków wszystko dobrze :) Pankracy ciągle najmniejszy z całej trójki, ale chyba taka jego uroda.. :) w klatce panuje zgoda nie ma kłótni ani przepychanek :)
Postaram się zrobić kilka zdjęć to wrzócę na stronę..
Pozdrawiamy deszczowo :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

I co ? Dziewojki Twoje wygrały ? Wytrzymały ? ;D
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Zawody deszczowe... ja na longu przeszłam 44 km...czyli 17 punktów kontrolnych...wszystkie, które były do zaliczenia... wystartowaliśmy wczoraj o godzinie 8.30 rano... wróciłam na metę przed 16.00 niestety na samiutkim początku zgubiłam mapę i kartę zawodnika biegnąc przez kłuże i mój start nie został uznany... teraz leczę zakwasy i poodbijane pięty... cudnie było znów zobaczyć te wszystkie znajome buzie i futrzaki... kocham te zawody...
A tak w ogóle gdyby mój start został uznany to byłabym na 5 miejscu :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

Wow - dobra jesteś. (; A Ty bierzesz oby dwie czy jak to ? :P
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Tak obie zabieram i obie startują i obie docierają ze mną na metę! :) śmieję się zawsze bo jak już czują metę .. tzn ost. kilka km.. to tak zaczynają ciągnąć, że masakra... one też lubią powroty :) a tam powitanie zawsze mamy oryginalne bo zawsze nam się coś po drodze przytrafia i całe zawody o nas mówią...albo wracamy na metę przed północą czyli na samym końcu, albo coś się wydarzy na trasie co wszyscy potem komentują, albo inne różne cuda... ehhh.... :)my zawsze musimy coś narobić, żeby każdy zawodnik i reszta ekipy wiedzieli, że Jolka to ta mała blondynka z malamutem i rudym wypłoszem.... anegdotek mamy tyle, że nie sposób wszystkie opowiedzieć.... a dzieje się zawsze dużo... :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Zauważyłam ostatnio, że jak daję szczurkom miskę z jedzeniem to pierwsze co znika to.... ziarno... czy wasze też je lubią i zjadają jako pierwsze pośród reszty granulatu i innych rzeczy ?
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Pamiętacie? Pisałam wam, że Pankracy jest najmniejszy, wieczny niejadek... dziś był bardzo niespokojny.. dużo chodził, prawie wcale nie spał, za nic w śwecie nie chciał siedzieć w klatce, biegał po dosłownie całym mieszkaniu, nic sobie nie robiąc z reszty zwierzaków.. sporo czasu spędzał u mnie pod bluzą... 3 razy znajdowałam go w nieużywaej psiej misce pod taboretem w kuchni... poszłam z psami na wieczorny spacer.. na dosłownie 10 minut, a jak wróciłam to malutki, kochany Pankracy leżał na środku pokoju ... beż życia... :(
W największym szoku jest chyba Nadia... chodzi i szuka, patrzy na mnie; gdzie jej schowałam Pankracego... wgapia się w nieruchomy koc na kanapie licząc, że oto zaraz Pankracy spod niego wystawi swój wąsiaty pyszczek... koc nadal uparcie nieruchomy... i już się nie poruszy.... :(
Nie chciał by ktokolwiek patrzył na jego śmierć.. odszedł cichutko, nie skarżąc się na nic... pokorny jak zwykle.... :( najmniejszy ze wszystkich a tyle pustki teraz w koło...
Nadia usiadła pod biurkiem i patrzy się czujnie w moją bluzę kładąc łebek na kolanach.. pewnie myśli, że pod bluzą się Pankracy jej schował.... a tu też już go nie ma.... wydaje się, że tylko my dwie zauważamy jego brak.... :( z tym, że Nadia ciągle wierzy, że on gdzies tu jest i zaraz jej się pokaże.... :(
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

eh, kochany Pankracy . :'( [*][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”