[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Igaśka »

monisiaxp pisze:Przejmę te dwa szczury w czwartek.
??? :D
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: monisiaxp »

Przepraszam, pomyliłam działy :( ???
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Libellee »

Czy ktoś wie, czy klatka Ferplast Furet Plus KD różni się od swojej nowszej wersji Ferplast FURAT czymś jeszcze oprócz misek, innego koloru tarasów i kuwety i zdaje się rozstawem prętów (w nowszej wydaje mi się, że jest mniejszy)?

Furet Plus KD http://www.psiaki.pl/sklep/product_info ... ts_id/1261
i Furat: http://gryzonie.iai-shop.com/product-po ... -PLUS.html
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Igaśka »

Jak dla mnie to niczym się nie różni. :)
Awatar użytkownika
noxa
Posty: 125
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 11:03 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: noxa »

Anata pisze:i czy ktoś z forum taką klatkę posiada?
•Dł. x szer. x wys.: 75 x 50 x 157 (wraz z kółkami)
•Dł. x szer. x wys.: 75 x 50 x 153 (bez kółek)
•Przednie drzwiczki: 33,5 x 33 cm
•Odstęp między prętami: 2,3 cm

i czy odstępy między prętami nie są za duże?

Tę klatkę ma bodaj zuzka-buzka i na pewno greenfreak (;
Moim zdaniem klatka jest genialna, i w momencie kiedy jest ta promocja na Niemieckim zooplusie (99ojro z przesyłką) to opłaca się ją brać, szczególnie że na Polskim "promocyjna" cena to 750 zł przeważnie-różnica jest ogromna. Gdyby nie to że mam u siebie straszne maluchy, w miarę nowa klatkę w dobrym stanie i nie mam zbędnych 400 zł na kolejną "bo widzimisie" to sama bym ją w tej chwili kupowała. Z resztą, bardzo prawdopodobne że przy następnej promocji i tak to zrobię, bo chłopaki będą już na tyle duże że nie przelezą :D
Przesyłka do Polski jest przy niej gratis, pierw idzie Niemieckim kurierem, później jakimś Polski. Greenfreak w ten sposób zamawiała przy grudniowej promocji.
Odstępy w niej są dość spore, ale dorosłe szczury przez nie nie przechodzą, samce nie mają szans, większość samiczek również. Gorzej z maluchami, aczkolwiek zawsze można osiatkować. Jest bardzo stabilna, dość sztywna mimo swojej wysokości. Półki które są w komplecie są z porządnego plastiku i trzymają się dość sztywno. A moją największą miłością w przypadku Tridoora są drzwiczki- mają bardzo przemyślne i bardzo wygodne zamknięcie, i są na tyle duże że spokojnie jestem w stanie "wejść" do niej do połowy :D A do tego moim zdaniem prezentuje się ona bardzo estetycznie jako "mebelek" :D
moje małe kochane Tuptaki



Za TM: Zgryzek[*], Dejmon [*], Kangurek [*]
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Libellee »

Też mi się tak wydaje, ale może jest jakoś specjalnie ulepszona ??? Zadałam pytanie w tym drugim sklepie, czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Libellee »

Libellee pisze:Czy ktoś wie, czy klatka Ferplast Furet Plus KD różni się od swojej nowszej wersji Ferplast FURAT czymś jeszcze oprócz misek, innego koloru tarasów i kuwety i zdaje się rozstawem prętów (w nowszej wydaje mi się, że jest mniejszy)?

Furet Plus KD http://www.psiaki.pl/sklep/product_info ... ts_id/1261
i Furat: http://gryzonie.iai-shop.com/product-po ... -PLUS.html
I jeszcze jedno: Zdecydowałam się na kupno klatki Furet Plus i chciałabym dokupić do niej drugie pięterko, ale w tym samym kolorze, a w tym modelu taras jest jaśniejszy niż te które można kupic na sztuki w większości sklepów, wie ktoś, gdzie znajdę takie jasno szare pięterko?
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Niamey »

KD jest składany, jeśli się nie mylę
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Libellee »

http://www.tygryszoo.pl/pl/p/FERPLAST-K ... 059814/145
Znalazłam jeszcze taką wersję klatki, i już się kompletnie pogubiłam ::)
Anata
Posty: 222
Rejestracja: śr maja 02, 2012 3:25 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Anata »

noxa pisze: Tę klatkę ma bodaj zuzka-buzka i na pewno greenfreak (;
Moim zdaniem klatka jest genialna, i w momencie kiedy jest ta promocja na Niemieckim zooplusie (99ojro z przesyłką) to opłaca się ją brać, szczególnie że na Polskim "promocyjna" cena to 750 zł przeważnie-różnica jest ogromna. Gdyby nie to że mam u siebie straszne maluchy, w miarę nowa klatkę w dobrym stanie i nie mam zbędnych 400 zł na kolejną "bo widzimisie" to sama bym ją w tej chwili kupowała. Z resztą, bardzo prawdopodobne że przy następnej promocji i tak to zrobię, bo chłopaki będą już na tyle duże że nie przelezą :D
Przesyłka do Polski jest przy niej gratis, pierw idzie Niemieckim kurierem, później jakimś Polski. Greenfreak w ten sposób zamawiała przy grudniowej promocji.
Odstępy w niej są dość spore, ale dorosłe szczury przez nie nie przechodzą, samce nie mają szans, większość samiczek również. Gorzej z maluchami, aczkolwiek zawsze można osiatkować. Jest bardzo stabilna, dość sztywna mimo swojej wysokości. Półki które są w komplecie są z porządnego plastiku i trzymają się dość sztywno. A moją największą miłością w przypadku Tridoora są drzwiczki- mają bardzo przemyślne i bardzo wygodne zamknięcie, i są na tyle duże że spokojnie jestem w stanie "wejść" do niej do połowy :D A do tego moim zdaniem prezentuje się ona bardzo estetycznie jako "mebelek" :D

Dzięki wielkie :)) odpowiedziałaś mi na większość pytań które zadawałam dotyczace tej klatki :)) rowniez pytalam o przesylke do Polski czy jest darmowaa :) a co do precikow to nie jestem pewna czy moje panienki nie wylezą.. są takiej średniej wielkości.. w mojej klatce mam odleglosci okolo 1,5 cm to przeciskaja noski, wiec nie wiem czy sie cale nie przeslizgna przez te 2,3 cm aż sie serce kraje bo taka zarabista oferta od Niemców.. bo w naszym zooplusie jest drogoo :<
szczurki
Awatar użytkownika
noxa
Posty: 125
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 11:03 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: noxa »

Anata pisze:
noxa pisze: w mojej klatce mam odleglosci okolo 1,5 cm to przeciskaja noski, wiec nie wiem czy sie cale nie przeslizgna przez te 2,3 cm
Mój 3 miesięczny chłopaczek nie przeciska się przez 2cm :P nosa i owszem wystawia ale dalej nie pójdzie.
Tyle że on jest straszliwą kluchą: Obrazek
moje małe kochane Tuptaki



Za TM: Zgryzek[*], Dejmon [*], Kangurek [*]
Anata
Posty: 222
Rejestracja: śr maja 02, 2012 3:25 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Anata »

to nie wiem czy zamawiac teraz ta klatke czy czekac az podrosna.. bo moja klatka ma na oko wymiary dl60,szer 36 i wys 55 cos takiego ;d a nie chce mi sie mierzyc
szczurki
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: BlackRat »

noxa pisze:
Anata pisze:
noxa pisze: w mojej klatce mam odleglosci okolo 1,5 cm to przeciskaja noski, wiec nie wiem czy sie cale nie przeslizgna przez te 2,3 cm
Mój 3 miesięczny chłopaczek nie przeciska się przez 2cm :P nosa i owszem wystawia ale dalej nie pójdzie.
Tyle że on jest straszliwą kluchą: Obrazek
Wow, to dobrze masz, bo moja 1,5 roczna samica (spooora ;]) była po operacji w klatce z odstępem 2cm i wyłaziła przez nie bez problemu ^^'
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Rozeta7
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 07, 2012 7:47 pm
Lokalizacja: Ziębice

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Rozeta7 »

Libellee w pierwszym podanym przez Ciebie sklepie masz adnotacje:
Uwaga: kolor elementów klatki może się różnić od pokazanego na zdjęciu. Jeżeli mają Państwo preferencje co do koloru, prosimy umieścić je w komentarzu do zamówienia, postaramy się je uwzględnić podczas realizacji.
więc prawdopodobnie możesz ustalić szczegóły wyposażenia przed zamówieniem.
Iza: razem od 07.02.2012 [*] 02.05.2014 - tęsknię i rozpaczam
Nel: razem od 13.04.2012 [*] 9.09.2012
Awatar użytkownika
noxa
Posty: 125
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 11:03 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: noxa »

Anata pisze:to nie wiem czy zamawiac teraz ta klatke czy czekac az podrosna.. bo moja klatka ma na oko wymiary dl60,szer 36 i wys 55 cos takiego ;d a nie chce mi sie mierzyc
ta promocja jest co kilka miesięcy (;
Samiczki z reguły są smuklejsze niżeli panowie, więc możliwe że przez całe życie będą się przeciskały-to już kwestia szczura.
Ale tak jak ktoś pisał, zawsze można osiatkować, może to dodatkowy wydatek kilkudziesięciu złotych, ale robisz to raz i masz z głowy że chociażby najmniejszy szczurek da radę wyjść :D
moje małe kochane Tuptaki



Za TM: Zgryzek[*], Dejmon [*], Kangurek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”