Problemy ze szczurkiem

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Akcei
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 1:37 pm
Lokalizacja: Gdynia

Problemy ze szczurkiem

Post autor: Akcei »

Hej!
Od pewnego czasu mój szczurek strasznie szybko chudnie. Jeszcze we wtorek ważył 405g dzisiaj już tylko 370g. Byłam u weterynarza i Knopers dostawał zastrzyki witaminujące (czy coś takiego) ale to chyba nic nie dało. (Lekarz powiedział, że powinien ważyć około 450g)
Knopersik ma straszne problemy z chodzeniem i ogólne koordynacją. Karmię go gerberkiem i poję przez strzykawkę.
Ogonek ma prawie 2lata więc rozumiem co może się dziać... :(
Co mogłabym zrobić by żyło mu się lepiej?
Akcei
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 1:37 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Problemy ze szczurkiem

Post autor: Akcei »

Proszę niech mi ktoś powie co robić...
Daje mu wszystko co kiedyś lubił bardzo a teraz trochę tylko to powącha. Nie chce nawet pić ;(
Ehhh nie wiem co robić :(
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Problemy ze szczurkiem

Post autor: Niamey »

Poszukaj (na tym bądź drugim szczurzym forum) polecanych lekarzy z trójmiasta. Na opisane przez Ciebie dolegliwości na pewno nie pomogą żadne witaminy.
Np. idź tutaj http://www.lecznica.gdynia.pl/index.php ... &Itemid=50 to Hanny Szczędziny. Natychmiast!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”