Camelliowe Pyszczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Nie no, bezogonki są mniejsze :) Załączam zdjęcia poglądowe, wzięłam tę dwójkę specjalnie na sesję ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Nina »

Że mniejsze to widze po proporcjach ciała, takie dzieciowe jeszcze mają ;)

Ale i tak różnica nie jest jakaś duża! Bardzo dzieciaczki urosły, początkowo ważyły 30-40gramów.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: gosja1 »

Ale Ty masz w klatce wszystkiego :o Ja chyba wolę zdjęć swojej nie wklejać. Nic tam nie ma :P
A chłopcy przepiękni, przystojni, niebieściak nadal jest mój ulubiony, choć wszyscy są uroczy ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Gosiu, no trochę rzeczy jest :) Chciałam, żeby w razie czego każdy chłopaczek miał swój kąt, no i żeby nie pospadali w otchłań :D Teraz nawet dorwałam taniej tarasik ferplasta, więc mają więcej "przestrzeni płaskiej" :)

Obrazek

Wrzucam zdjęcia pyszczątek, więcej jak zwykle znajdziecie w galerii :D

Chaps:
Obrazek Obrazek

Piorun:
Obrazek Obrazek

Scooby:
Obrazek Obrazek Obrazek

Scrappy:
Obrazek Obrazek Obrazek

Razem:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: alinak »

Piekni chlopcy, sa przeuroczy :)
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: marryjuana »

Szczurza rodzinka w składzie Minio, Nelman i Felek BAAAARDZO dziękują Bezogonkom za prezent :). Super miłe zaskoczenie, chłopcy (i właściciele) są niesamowicie wdzięczni :) :) :). I życzymy całej czwórce długiego szczurzego życia :D .
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Nie ma za co dziękować! Taki drobny prezencik za przysługę :) Daj znać czy chłopakom zasmakuje :D Dziękujemy za pomoc i życzenia, oraz pozdrawiamy serdecznie całą naszą rodzinką - szczurzą i ludziową ;)

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: wiewi »

Ale śliczni chłopcy, wszyscy bez wyjątku :) Scrappy chyba skradł serce każdemu :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: dorloc »

Masz rację, Wiewi, wszyscy są śliczni, ale niebieszczak jest najsłodszy...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Nina »

Jak mi brakuje tych klusek, tak słodko śpiących! Moje baby zawsze śpią w norce albo domku, a chłopcy spali gdziekolwiek, brzuchem do góry albo z wyciągniętymi nogami - cudo po prostu! :-*
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Szczurniętaaa »

O matko, jakie przecudne kluseczki :) tylko je miziać i miziać :D więc miziam mocno wszystkich po brzuszkach :D pozdrowionka :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Bezogonki to śpią w różnych śmiesznych pozach i dziwnych miejscach. Za to huszczaki śpią tylko w polarowych mebelkach, ewentualnie na hamakodomku, no i bez udziwnień :D Chaps ostatnio się wykręcał na różne sposoby, wcześniej tylko leżał grzecznie na brzuszku. Ech, te mebelki mogłyby być przezroczyste, w ogóle cała klatka bez widocznych prętów byłaby super ::)

Jejku, a jak te chłopaki w nocy szaleją... w nocy miska po kaszce poleciała z tarasu aż na dolny pokład :P Cały czas coś się dzieje w klatce jak już się rozhulają, ale na szczęście nic złego :) Jeden koszyczek pogryzły (ale to jeszcze huszczaki zaczęły), to w ogóle go zdjęłam i na razie służy jako mini domek czy podest... a tak to rzeźbią jeszcze w konarze, jak jest kolba to w ją też obgryzają, no i jeszcze jest wapienko :D Przynajmniej nie zabierają się za pręty czy tę całą kuwetę - podstawę klatki. Wtedy byłby cyrk ::) Scooby jest najspokojniejszy, trochę taki gapcio, nawet jak coś się dzieje wokół to i tak leży dalej albo przechodzi sobie obok spacerkiem :P Z Piorunem to różnie bywa, chociaż ogółem też nie jest szajbusem. Za to Chapsia wszędzie pełno, zawsze od niego się zaczynają kotłowanki ;D Troszkę towarzyszy mu w tym Scrappy. Dwa małe skubańce! Ale wszystkie chłopaki są kochaniutkie i urocze, każdy na swój własny sposób :)

Dzięki za miziaki, dostaną je na pewno i to jeszcze z zapasem, hehe ;)

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: gosja1 »

Camellia pisze: a tak to rzeźbią jeszcze w konarze, jak jest kolba to w ją też obgryzają, no i jeszcze jest wapienko :D Przynajmniej nie zabierają się za pręty czy tę całą kuwetę - podstawę klatki. Wtedy byłby cyrk ::)
Ale mają atrakcji!
Ja sama sobie nie potrafię wyobrazić, żeby szczur gryzł kuwetę. To znaczy - nigdy mi się to nie zdarzyło, ale pewnie musi być dołujące. Dobrze, że Twoje szczury też doceniają rozrywki nazębne, które im do klatki wrzuciłaś ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: Camellia »

Hehe no, u mnie to dobrze mają :) Kuwety nie dziabią, chyba nawet nigdy nie próbowały, ale właśnie jak przeglądam czasem używane klatki, to pojawiają się takie kwiatki ;) Lekko podgryzione, albo w ogóle przegryzione na wylot... Szczurzaki w takich klatach musiały się bardzo nudzić, może nikt ich nie wypuszczał, albo po prostu mają taki cudny fetysz :P

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Camelliowe Pyszczki

Post autor: dorloc »

Mnie, odpukać, szczury nigdy kuwety nie wygryzły. Za to z szynszylami już tak kolorowo nie było...'
Ale, jak pisałam w swoim wątku, cieszyłam się, że mebelków nie przegryzają i ... No i zaczęły... Także nigdy nie wiadomo :(
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”