[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

czekoladka, ale to proste jest - dobierasz wszystko w jednym-dwóch pasujących kolorach (albo wszystkich, jak Figo :D) i wtedy wrażenia estetyczne są od razu lepsze ;) No i wszystko ustawiasz tak, żeby było gęsto i żeby przestrzeń była wykorzystana.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: czekoladkaa »

Rajuna pisze:czekoladka, ale to proste jest - dobierasz wszystko w jednym-dwóch pasujących kolorach (albo wszystkich, jak Figo :D) i wtedy wrażenia estetyczne są od razu lepsze ;) No i wszystko ustawiasz tak, żeby było gęsto i żeby przestrzeń była wykorzystana.
Zdecydowanie wersja Figo ;D
uszyłam wczoraj o północy domek kostkę, ale taki piżdżąco zielonyy.. nie wiem jakim cudem dostałam taki kolor :P hamaki wyprane, w klacie posprzątane.. teraz tylko pozawieszać, a oczywiście na to nigdy nie ma czasu :)
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Noelle »

a to klatka dla moich Dziubków :) w piątek przyjadą!! :)

w srodku stoi transporter bo narazie nie mam go gdzie trzymac ;p

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

Wygląda fajnie, ale ja bym dała tam ze 3 razy więcej rzeczy (hamaków, rur, koszyczków, półeczek - zwłaszcza między dolnymi półkami i na ściankach klatki mi czegoś brakuje). Generalnie mając tak dużą klatkę wykorzystujesz tylko 1/3 przestrzeni. Jeśli szczurki, które przyjadą są młodziutkie, to musisz koniecznie dołożyć z 5-6 hamaków, żeby w razie upadku z samej góry coś je złapało . Jeśli są starsze, to dołożyłam bym ze 3 hamaczki, żeby zapełnić wolne miejsce :) Ale nie martw się, przyjadą szczury i sama zobaczysz gdzie i czego brakuje, z czego korzystają, etc :) Poza tym jest super ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

Czemu to poidło wisi w środku? :D

Zdecydowanie za mało rzeczy. Jeszcze chociaż jedną półke bym dodała, jakieś koszyczki i więcej hamaków ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Noelle »

ok dzieki za cenne uwagi :) dzis skocze do lumpeksu po jakis polarowy kocyk i uszyje kolejne hamaczki :) i poidło dam na zewnatrz ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: smeg »

Dziewczyny mają rację, pamiętaj, żeby w dolnej części klatki dać ze 2 duże hamaki na całą szerokość klatki, które będą łapać szczury przy ewentualnym upadku z wyższych elementów wyposażenia, żeby nie zrobiły sobie krzywdy ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Noelle »

ok :) dziś już kupiłam dużo polarów więc bede szyc na dniach hamaczki itp :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Eve »

Noelle warto mieć kilka kompletów hamaków, bo często się je wymienia. jak jedne są w praniu to nie czekasz aż wyschną. Jeżeli masz smykałkę do szycia, to sama zobaczysz że to jest jak nałóg ;)
Będę czekać na nową wersję "full wypas" klatki :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: smeg »

Ja swoje polarowe hamaki wieszam w klatce od razu po praniu, bo są tylko odrobinę wilgotne - polar błyskawicznie wysycha ;) No, chyba że mają też elementy bawełniane, wtedy schną trochę dłużej.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Noelle »

tak, chce zamowic ze dwa komplety u figoifagot oraz szyje tez wlasne recznie bo nieposiadam obecnie maszyny do szycia :) siedze wlasnie w pracy , a ze nie ma ludzi to uszylam juz dwa hamaczki :) wieczorem jak wroce wrzuce je do pralki, wczesniejsze mialam suche od razu po wyjeciu z prania, polar szybko schnie :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Noelle »

Uszyłam 4 hamaczki :) oto one :)

wymiary czerwonych 35x40 cm

wymiary niebieskich 31x40 cm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Rajuna »

No, to teraz zawieś i zobaczysz, że się od razu w klatce zagęści ;) Czekamy na efekty :D
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: czekoladkaa »

Fajnie to nawet wygląda :) jakieś rury, tunele by się jeszcze przydały, ale to już taka mała moja uwaga. czekam na wersję "full" :D
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Noelle »

jutro powinny przyjść karabinczyki z allegro to wtedy bede miala je jak zawiesić :) takie offtopowe pytanie: co ile pierzecie polarki?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”