Moje dziewczyny :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: Moje dziewczyny :D

Post autor: Mustang2912 »

Ups konie. :D Ale też fajne nie ?
No a druga zdjęcia też będzie miała. Ale może jutro. Ona czasem jest jak jaśnie Pani. Raz się chowa i ucieka na widok aparatu a czasem głupio udaje że nie wie co to jest i wsadza mi nos w sam środek obiektywu :P No i dzisiaj nie miała ochoty na sesje :)
''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: Moje dziewczyny :D

Post autor: Mustang2912 »

No a te bąki to trudno. Nie tylko moje szczury trują tu powietrze. Ale może jakiś rodzaj pokarmu wywołuje jakiś napływ gazów..?
Bo to tak paskudnie śmierdzi i tak długo że masakra. Może to nie jest normalny bąk ? :/
''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: Moje dziewczyny :D

Post autor: Mustang2912 »

Od wczoraj mam już trzy ogonki i nową klatkę :) Nowy szczurek to samiczka albinos. Teraz mam już czarną, białą i czarno-białą :)
Łączenie przebiegło tak dobrze że aż się zdziwiłam. Biegają razem i mam nadzieję że się zakolegują na dobre, bo na razie jeszcze ustalają hierarchię :)
''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje dziewczyny :D

Post autor: BlackRat »

To ja czekam na zdjęcia :)
A, właśnie, jak przebiega nauka kuwetowania? Udaje się co nieco? :P
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: Moje dziewczyny :D

Post autor: Mustang2912 »

Sorry że mnie długo nie było. W najbliższym czasie porobię zdjęcia...
Kuwetowanie na razie odkładam na później. Są trzy i bardziej o siebie dbają. Nie śmierdzi. Wszystko jest ok. Albinoska jest zabawna bo śmiesznie wygląda jak łapie ostrość wzroku. Jest skoczna że masakra.
''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”