Spinkowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

A tu moi mili kila foteczek dziewczyn jeszcze za starego domku :D Tunel uwielbiamy :D tyle że zamiast w nim lubimy spać na nim ;D :( tu jak wróciliśmy od Weta z Dakotą dziewczyny jej nie odstępowały na krok :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu Szajba obrażona w nowej klatce ;D
Obrazek
i dziewczyny już w Sputniku ;D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Arau »

Ale kłębowisko ^^ Ale odstępy spore faktycznie.
Zdrówka dla Dakoty :*
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: noovaa »

Jak już będzie duża i silna, to narkoza iniekcyjna przy zdrowym sercu nie zrobi jej krzywdy. Ciachałam już kilka razy na iniekcji, powikłań z tego powodu nie było, więc na zapas się nie martw.

Wiadomo że to bardziej ryzykowne, ale ostatecznie czytałam jakiś czas temu o śmierci przy wziewce z powodu alergii ::). Mój weterynarz twierdzi, że wziewna też nie jest idealna i nie ma gwarancji że szczur na niej przeżyje, po prostu statystycznie, częściej komplikacji jest na iniekcji. Zazwyczaj u szczurków starszych, ze słabszym sercem.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Wow ! Spinka, ale pałac ! No super. na prawdę nie wiem, czego się dziewczyny tak wściekły ... :) Powiedz im, że mimo, iż moim też szykuje się większe lokum, to zazdroszczą Twoim tego zamczyska :)
A ja bym dzisiaj usiadła na małą... Puściłam ją na łóżko, a ona jest taka, że oddala się na metr lub 1,5 ode mnie i zaraz przylatuje z powrotem, jak do bazy. Albo lata wkoło mnie. No i leżałam z nią tak na łóżku, ale na chwilę wstałam po coś. No i chciałam usiąść. Już tyłek miałam prawie na podłożu, ale tak się rozejrzałam i nigdzie jej nie było. No to wstrzymałam akcję i całe szczęście, bo przyleciała do mnie i stanęła dokładnie mod moim wielkim tyłkiem :) Ufff. Dobrze, że nie usiadłam, bo zostałaby z niej miazga...
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

No ja nie wiem co im nie pasi z tą klatką :-\ wyobraź sobie że teraz polazły sobie do a'la chorobówki i tam wszystkie śpią :-\ ;D dziwne te moje ogony ;) ja sama bym wlazła do takiej klatki ;D
Z takimi maluchami to trza uważać one są szybkie jak błyskawica ;) ja za Dakotą nie nadążam ;) i czekam aż troszkę podrośnie i się uspokoi bo też chodzę po pokoju jak na polu minowym by jej nie nadepnąć lub nie przygnieść ;D no i do tego ten kolor co niekoniecznie wszędzie jest widoczny :D moje haszczaki jakoś bardziej widać ;D
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Dokładnie, chociaż, jak one biegają, to już mi się zdarzyło parę razy wziąć którąś na buta, bo akurat podleciała, a ja nie zauważyłam... Wcale nie są wolniejsze :)
A do klatki się przyzwyczają. Może potrzebują trochę czasu, bo tu wszystko nowe, na nowym miejscu. Ale ochłoną i polubią, zobaczysz. Tylko ja bym nie stawiała klatki tak blisko mebli, bo moje tylko czekają, żeby coś zębami dosięgnąć i pośrupać
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

Ale pałac genialny! Spinka, zazdroszczę!
Mój szczurek był wielki, a i tak na nim usiadłam. Tj. nie dokończyłam procesu siadania, ale nieco go przygniotłam... To są nieobliczalne zwierzaki ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

Spinka to klatka perfect??? Jest boska! Marzy mi się taki pałac wlasnie... można wiedzieć gdzie i za ile ją kupiłaś? Aż dziw że laski takie wścieknięte ale myśle że pewnie szał wywolała zazdrość dakocie ze maluch może z niej wyjśc kiedy chce a reszta nie :P
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: majulina »

Też patrze na te klaczorke .... niestety u mnie sie nie zmieści. Tak wiec pozostaje mi nadal trwać w wiernej przyjaźni z furret xl.
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

molll pisze:Spinka to klatka perfect??? Jest boska! Marzy mi się taki pałac wlasnie... można wiedzieć gdzie i za ile ją kupiłaś? Aż dziw że laski takie wścieknięte ale myśle że pewnie szał wywolała zazdrość dakocie ze maluch może z niej wyjśc kiedy chce a reszta nie :P
Tak Moll to Perfecta !! W końcu się doczekałam :) Trafiła mi się okazja na allegro za 250zł prawie nieużywana ;D dla mnie jak nowa ;D nawet się nie zastanawiałam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: wiewi »

No kochana, piękna ta willa! Ależ Ci jej zazdroszczę!!
A Dakota widzę robi teraz tak jak Dełko swego czasu za szczura wolnowybiegowego ;))
A ma tylko jedno takie miejsce gdzie się mieści?
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

o kurde jak tanio! teraz zaczne polowac na allegro przez Ciebie :P bo widziałam taką na zooplusie za 350 chyba a i tak w promocji była :P
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

wiewi pisze:No kochana, piękna ta willa! Ależ Ci jej zazdroszczę!!
A Dakota widzę robi teraz tak jak Dełko swego czasu za szczura wolnowybiegowego ;))
A ma tylko jedno takie miejsce gdzie się mieści?
no właśnie są tylko dwa miejsca przy samej górze przy zagięciu klatki tam są odstępy aż 2,5 cm i Dakota to oczywiście rozkminiła ;D ale drucikami to zrobię powinno pomóc ;)
molll pisze:o kurde jak tanio! teraz zaczne polowac na allegro przez Ciebie :P bo widziałam taką na zooplusie za 350 chyba a i tak w promocji była :P
ona nadal jest w tej cenie jeszcze :)
ja właśnie trafiłam dokładnie jak kobita wystawiła od razu do niej zadzwoniłam ;D Klatka warta zachodu naprawdę jest super nawet mój Tż się zachwycał i stwierdził że szczury mają teraz lepiej niż my ;D ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: wiewi »

spinka2430 pisze: Klatka warta zachodu naprawdę jest super nawet mój Tż się zachwycał i stwierdził że szczury mają teraz lepiej niż my ;D ;)
No to jest dla Perfecta najlepsza rekomendacja! :D Ja też kceeeem taką.
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

ależ kusisz kusisz... moją nieużywaną skarbonkę zamienie na skarbonkę do zbierania na perfecta ;P tylko co zrobię z moją szafową klatą???
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”