Żałoba

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

dudusiakowa
Posty: 33
Rejestracja: pt gru 16, 2011 11:11 am
Lokalizacja: Stuchowo

Żałoba

Post autor: dudusiakowa »

Mój szczurek od niedzieli dostaje antybiotyki przeciwalergiczne. W poniedziałek był jeszcze trochę osłabiony, ale wczoraj i dzisiaj jest ok. Dużo pije, ale strasznie mało je. Karmy praktycznie wogóle nie rusza, pije jedynie nutri drinka i je biszkopty. Na dodatek wczoraj musiałam uśpić jego towarzysza..Boje się, że teraz jeszcze bardziej mu się pogorszy. Znacie jakieś sposoby na żałobę i poprawienie apetytu? Pilnie proszę o pomoc.
Na zawsze w mym serduszku Tofiś[*] Fuksiu [*]
Obecnie życie uzupełnia Fred[/b][/color]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Żałoba

Post autor: akzi »

no na załobe to najlepszy nowy przyjaciel, hmm on jedyny jest wstanie zapchac dziure w sercu po stracie towrazysza.
spróbuj mu dawac jedzenie przemielone przez ciebie w buzi.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
torba
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 10, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Glasgow

Re: Żałoba

Post autor: torba »

Jak dostanie kompana do szczurzych zabaw i przytulanek to stanie się weselszy. Jeśli moje szczuraski mają przejściową czy dłuższą utratę apetytu podaję im gerberki dla dzieci. Różne, obiadki i deserki. Także dobrym pomysłem jest pasta Nutri-Cal. Bardzo odżywcza, kaloryczna, nie pozwala utracić zbyt dużo wagi. Nie jest to może najtańsze, ja płace około £7-10 ale wystarcza na sporo czasu. Mój Franio, 3 letni staruszek, praktycznie nie je twardego pokarmu. Żyje na gerberkach, Nutri-Calu, jogurtach, ryżu na mleku, kaszkach dla dzieci, gotowanym makaronie, warzywach i owocach. Żeby nie podawać zbyt dużo nabiału możesz zastąpić mleko krowie mlekiem sojowym.
Moje Potworki: FrankPisklakBouliMiloBibiBoobooLilyMillaMayaKahluaBaileySherida
Aniołki: PysiaMisioMosiekKropaSreberkoFredCocaColaPysia2ŚnieżynkaMosiaUszekMałyBukaPepsiMysza[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”