Oddam Dumbo American Blue

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mirella1515
Posty: 15
Rejestracja: pt cze 15, 2012 11:28 am

Oddam Dumbo American Blue

Post autor: mirella1515 »

Oddam ok. 7 miesięczna szczurzyce, ponieważ nie daje sobie z nią rady. Zakupiona w zoologu. Dokupiona do standardki ponieważ wszędzie było napisane ze musza być dwie. Na początku było ok ale w miarę dorastania zaczęły się walki, boksowanie, oraz gryzienie standadki oraz mojej reki przy probie wzięcia na ręce. Gryzie również gdy jest wypuszczana, niestety również mojego 8 letniego brata wiec to przesądziło o oddaniu. Nigdy nie była trzymana na rekach. Wydaje mi się ze to dosyć trudny przypadek dlatego proszę o przemyślane decyzje. Tylko dla osoby która miała lub ma aktualnie szczury. Poniżej zamieszczam zdjęcie. Odbiór w Dziadowie (ok. 80 km od Olsztyna). Do 20 km mogę ja dowieźć. Teraz jest trochę większa niż na zdjęciu. Zainteresowanym mogę zrobić aktualne i wysłać na e-mail.

[img]Zdjęcia[/img]
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: fixatiffka »

a też mam identyczną ok. 2,5 mies. i już widzę, że rośnie na zołzę... :( ale staram się socjalizować
mirella1515
Posty: 15
Rejestracja: pt cze 15, 2012 11:28 am

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: mirella1515 »

No zołza jest straszna. Ale popełniłam podstawowy błąd ze kupiłam szczura w zoologu. Zaalarmować mnie powinno to ze pani jak ja kupowałam nie mogła nawet płci zobaczyć bo tak się wyrywała a zaraz potem zaczęła jej zwiewać po ręce. Choć druga tez z zoologa i zupełne przeciwieństwo. Mozę dlatego ze sprzedawczyni szczury hoduje a standardka w zoologiku była urodzona. Blue mi sprowadzali.
Judka
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:31 am

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Judka »

jessli znalazlby sie trnsport do Łodzi-chętnie bym przygarnęła, bo od zawsze marzył mi sie american Blue...
mirella1515
Posty: 15
Rejestracja: pt cze 15, 2012 11:28 am

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: mirella1515 »

Mamy już chętnego z Olsztyna.
Judka
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:31 am

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Judka »

to kciukam :)
mirella1515
Posty: 15
Rejestracja: pt cze 15, 2012 11:28 am

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: mirella1515 »

Dalej aktualne. Chlopak sie wycofal prawie od razu, ale odeszla mi ochota na oddanie jej. Ale naciski rodzicow i poprostu brak czasu dla niej spowodowal ze postanowilam ponowic ogloszenie. Tylko dla osoby ktora miala juz szczury i wie na co sie decyduje. W sprawie szczegolow pisac , postaram sie wstawic zdjecie.
mirella1515
Posty: 15
Rejestracja: pt cze 15, 2012 11:28 am

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: mirella1515 »

Wstawiam zdjęcia bo sprawa zaczyna robić się pilna. Z powodu natłoku zajęć nie mam czasu jej wypuszczać, stan ten pewnie będzie się utrzymywał a ona bez biegania wariuje . Przy wychodzeniu z klatki reaguje na zawołanie i za smakołykiem wchodzi na ramie i kolana. Rece do klatki tez można wkładać śmiało jedynie przy próbie brania na ręce gryzie. Biegajac po pokoju już jak napisałam wcześniej podszczypuje nie tak do krwi ale boli. W pierwszym poście trochę ja zdemonizowalam bo to naprawdę śliczny szczur i nie chciałam zęby poszła w złe rece. Mozę iść do innego szczura tylko wtedy koniecznie musi być codziennie wypuszczana. Do Olsztyna powinien znaleźne się dowoź. Działdowo jest na trasie pociągów Warszawa Gdańsk. Zdjęcia trochę nie ostre ale pokazują jej maść i wielkość.

Zdjęcia
Awatar użytkownika
Kermit
Posty: 218
Rejestracja: śr sty 02, 2013 11:08 pm
Numer GG: 45530411
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Kermit »

ja moge ją przygarnąć + można zdjęcia
Ze mną: Sisi, Coffe, Czarna, Cookie
Za TM:Blue
[*] [/b]<3[/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38982
Awatar użytkownika
Kermit
Posty: 218
Rejestracja: śr sty 02, 2013 11:08 pm
Numer GG: 45530411
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Kermit »

tylko terzeba by było jakiś transport do warszawy ;/
Ze mną: Sisi, Coffe, Czarna, Cookie
Za TM:Blue
[*] [/b]<3[/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38982
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Igaśka »

Kermit GO raczej.
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Igaśka »

Ojej sorki ,że post pod postem bo w jednym przeczytałam ,że chłopak i się pomyliłam :D Kciukam za cudowny domek. :)
Awatar użytkownika
Kermit
Posty: 218
Rejestracja: śr sty 02, 2013 11:08 pm
Numer GG: 45530411
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oddam Dumbo American Blue

Post autor: Kermit »

A to samiec a napisane szczurzyczkę ;) mniejsza ale i tak bardzo chętnie ( nie wiem dla czego mam ręke do "trudnych przypadków")
Ze mną: Sisi, Coffe, Czarna, Cookie
Za TM:Blue
[*] [/b]<3[/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38982
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”