[Wrocław/Opole] Samiczka dumbo rex do adopcji

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

[Wrocław/Opole] Samiczka dumbo rex do adopcji

Post autor: Nina »

1. Ilość szczurów do oddania: Jeden

2. Płeć szczurów: Samica

3. Wiek szczurów: Nieznany. Wg mnie na pewno ma poniżej roku.

4. Miasto: Brzeg

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Wrocław, Opole

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Permanentne kichanie. Płuca zdrowe, beta glukan nie pomaga. Nie choroba, ale rodziła minimum raz.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Raczej spokojna, głównie śpi, ale może to być kwestia braku szczurzego towarzystwa. Bardzo chętnie eksploruje teren poza klatką.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Była kompletnie nieoswojona, rzucała sie do rąk. Nadal nie można jej wyjąć z klatki gołą dłonią, klatka to jej terytorium, którego broni. Na kolanach jest spokojna, można ją głaskać, obciąć pazurki, itp.

9. Stosunek do innych szczurów: W stosunku do swoich dzieci było ok, do dorosłych, obcych osobników nie sprawdzane.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Ankieta adopcyjna. Ale przede wszystkim dużo cierpliwości i doświadczenie w oswajaniu i łączeniu.

16. Zdjęcia szczurów: Poniżej

17. Kontakt: Najlepiej pw

18. Kilka słów o szczurze: Historia tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37865

Filmik z dzisiaj: http://www.youtube.com/watch?v=F_FeAYjn ... Ww&index=1

I zdjęcia, również dzisiejsze:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Wrocław/Opole] Samiczka dumbo rex do adopcji

Post autor: Nina »

"Taka jestem słodka" ♥
Obrazek

Robi sie naprawdę fajnym szczurem. Dzisiaj ją miziałam, bez przymusu, a jej sie podobało :) Próbuje, czy ręce są jadalne, ale to takie delikatne sprawdzanie. Łaziła mi dzisiaj po dłoniach, obwąchiwała twarz.
Zapoznałam ją też z dwoma moimi samicami. Egzamin zdany pomyślnie :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Wrocław/Opole] Samiczka dumbo rex do adopcji

Post autor: Nina »

Można zamknąć. Zostaje u nas.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”