Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Moderator: Junior Moderator

Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Nietoperrr... »

Ksyna,w najbliższym czasie pewnie będzie coś nowego,jak tylko uporam się ze stertą zamówień ;)
aleksa,wolny ;)
akzi,to Ty jesteś cudowna!Ty wiesz,ile dzięki Tobie kasy zaoszczędziłam na przesyłkach?? :D

Kochani,chwilowo mam niechcianego gościa przez kilka dni,a ten gość jest tak upierdliwy,że czasu na szycie nie mam ani grama,jakbym piątkę dzieci miała ::) Ruszam z szyciem od poniedziałku dopiero,wybaczcie opóźnienie w zamówieniach...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: harleyquinn »

Nietoperr piszę do Ciebie i nie wiem, jak z moim zamówieniem. Zaczekam, aż gośc się ulotni... ::)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: anka10321 »

Mam już moje mebelki :) Dziękuję za realizacje zamówienie. Zestawik bardzo ładny, cieplutki, mięciutki, wydaje się być porządnie uszyty i na pewno przypadnie szczuraskom do gustu ^^ Potem jeszcze się pochwale jak prezentuje się w klatce.
Dziękuję i Polecam tym którzy się zastanawiają :D
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Sardyna »

Nietoperrr..., jesteś wielka ;D

Dzisiaj odebrałem wielką paczkę wypełnioną mebelkami i cieszyłem się jak dziecko, gdy wyciągałem i wyciągałem, a końca nie było widać :D Siedziałem dobrą godzinę, latałem dookoła klatki i myślałem, jak to rozwiesić, ciągle coś zmieniałem, ale jest w końcu, wisi i prezentuje się rewelacyjnie :D A żeby było jeszcze lepiej, moje dziewczynki są równie mocno podekscytowane co ja :) Teraz już wiem, że jak będę miał zamawiać coś polarkowego, to tylko u Ciebie!
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Hanka&Medyk »

@Sardyna: Kolejna paczka bez dna od Iwony? Bo parę wpisów wcześniej widziałam taką samą reakcję :D
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Jason
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 25, 2012 2:25 am

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Jason »

We wtorek doszły fantastyczne mebelki od Nietoperrr..., a w środę nowa klatka od Bubu o rozmiarach 70x40x80. :)
Poprosiłem Nietoperrr..., żeby mi uszyła zestawik taki, jak oczopląs, ale w innej kolorystyce. Dostałem kilka wersji i wybrałem beżowo-brązową, która idealnie pasuje do wystroju pokoju. :) Jak otworzyłem paczkę, to byłem zachwycony jakością, grubością i wielkością mebelków, no i gratisami, które udało mi się zmieścić w klatce. Moje dwa samce mają teraz raj na ziemi, na szczęście nic nie skubią, nie gryzą. Tym samym pokazują szacunek twórcy. :) Cały czas zwiedzają, siedzą i biją się w tych mebelkach, a w szczególności w dwupiętrowym domku, który robi furorę. Jeszcze raz ogromne podziękowania za rewelacyjne polarki, gratisy, no i dorzucam kilka fotek dla tych użytkowników, którzy się zastanawiają, czy warto zamówić mebelki. Jasne, że WARTO! Jedne z najlepiej wydanych przeze mnie pieniędzy. :)

Foty:
http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... 30508.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/18 ... 30520.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/42 ... 80907.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 61537.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 61541.jpg/
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Sardyna »

Hanka&Medyk pisze:@Sardyna: Kolejna paczka bez dna od Iwony? Bo parę wpisów wcześniej widziałam taką samą reakcję :D
Dokładnie tak :D Ja myślałem, że to będzie mniejsze, a tu wszystko wielkie, z grubego polaru, do tego dostałem w prezencie drugi tunel i zanim to wszystko wyciągnąłem, naprawdę sporo czasu minęło :D
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: falabella »

A jakie cudne kolorki!!
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Nietoperrr... »

Ale mam rogala na twarzy!!! ;D
Nawet nie wiecie,jakie to miłe,że podobają Wam się moje mebelki :D A że szczury zadowolone,to już pełna satysfakcja! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: emi2410 »

Ech, a mój domek zgryziony... :-[ Taki śliczny, a już po nim. Muszę go jakoś przerobić. ::) Szkoda, że Twoje mebelki nie są niezniszczalne. ::)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Malachit »

emi2410 pisze:Ech, a mój domek zgryziony... :-[ Taki śliczny, a już po nim. Muszę go jakoś przerobić. ::) Szkoda, że Twoje mebelki nie są niezniszczalne. ::)
Szczury po prostu dbają, żeby Nietoperrrek cały czas miała listę zamówień ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Lilien »

I pokazują czego tym hamaczkom brakuję według nich ::) U nas domki otrzymały "dodatkową kieszeń na szczura" pomiędzy warstwami polarku, a jaka jest teraz wojna o miejsca w takiej "kieszeni" ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: Nietoperrr... »

No niestety,gady niewdzięczne wśród gryzoni też się zdarzają,na to już nie mam wpływu ;)
Kiedyś mi użytkowniczka drugiego furum przysłała zdjęcie takich "szczurzych przeróbek",to o mało na zawał nie zeszłam... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: anka10321 »

Jeden z lokatorów klatki był bardzo zdziwiony, że nie wiedziałaś że takie pozszywane ścianki mebelków są już trochę nie na czasie. Teraz modne są takie rozszarpane :D Nadrobione dość szybko. na szczęście dla mnie, w ruch poszła tylko wewnętrzna strona ścianki ;) Kostka świetnie sprawdza się w roli spiżarni. Nawet nie wiem po co sypie im do miski i tak zaraz wszystko zostaje przeniesione do ukochanej spiżarki :) Ogólnie to ogoniastym bardzo przypadły mebelki kupione tutaj ^^ Kochany widok, taka rozleniwiona szczurza główka wystająca przez okienko :D
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Black Rat White - szczurze mebelki na wymiar

Post autor: nancy1989 »

Ja mam porządnych chłopaków i prawie mebli nie niszczą :) porobili tylko dziury "na nos" w miejscach bez okien
i jak się po czasie okazało gąbka na dnie w kostce to zbędna fanaberia nietoperka :P
Mebelki polecam :) mam już je od kilku miesięcy i ciągle się jakoś trzymają ;) przymierzam się tylko do zakupu kostki, ale o tym to już na priv ;)
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hamaki, domki i inne”