3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: pauliska »

Może przypomnę tutaj szukamy transportu do Łodzi z Warszawy dla tych 3 panienek :) może ktoś akurat tu zajrzy i pomoże ;)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: nausicaa »

Tak, dopominamy się do transport, bo dziewczyny już długo u mnie kiblują!

A ja mam dobre wieści co do Twisterka. Jest szansa na dobry domek z 2 spokojnymi chłopcami. Jutro jedziemy się zapoznać i jeśli chłopcy się dogadają, Twister zostanie tam na stałe:) Jeśli przez 2 tygodnie będą się tłukli - wraca do mnie i obetniemy mu jajka (jak narazie więc jajka dostały szanse:P) Także trzymajcie kciuki, bo domek jest bardzo dobry i Twister miałby kontynuowaną opiekę u dr Kliszcza, bo u niego leczone jest całe stado.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: pauliska »

Nausica, no już zdecydowanie za długo są u Ciebie :P Mam nadzieje,że szybko znajdzie się dobra dusza, która jadąc do Łodzi zabierze 3 rozrabiaki :D
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: Starsza Pani »

Ja będę jechała na święta, więc jak nikt się nie znajdzie do tego czasu, to ja przywiozę.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: nausicaa »

Twister od dziś w nowym domu. Chłopcy przywitali go bardzo miło - dwa miśki, nie było żadnej agresji ani nawet pofukiwania:) od razu go osikali i zaczęli iskać, a to wszystko na swoim terenie, na łózku, gdzie sobie często łażą. Jestem więc dobrej myśli, że w klatce będzie podobnie:) będę zaraz pisać o wieści.

Więc jeśli kastracja będzie niepotrzebna (na co liczę) zostało aż 336,5zł. pytanie teraz do wszystkich, którzy się dorzucali (za co jeszcze raz bardzo dziękuję, bo domki są super): czy wyrażacie zgodę na to, żeby ta suma leżała u mnie nietknięta i czekała na następne bidy tymczasowe, które prędzej czy później do mnie trafią? ewentualnie wspólne uzgodnienie o przekazaniu na jakąś inną interwencję?
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: Nietoperrr... »

Przecież u Ciebie i tak coś prędzej,czy później będzie na tymczasie,więc może zostaw tą kwotę na kolejne bidy?
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: nausicaa »

Mam wieści z domku Twistera; " Full love jest jak narazie - już spali zwinieci w supel cała trójka. Wojen nie było ale ostentacyjne deptanie po głowie to tak:)". Więc myślę, że Twister znalazł wreszcie swojego człowieka i swoje stado i pogodził się ze swoją tożsamością płciową :D
dostałam też zdjęcie chłopców z nowego domu; https://picasaweb.google.com/1128797008 ... 5904116450

Co do funduszy, to jeśli nie ma głosów przeciwko, to na razie tak czy siak czekają u mnie bezpiecznie na kolejną akcję. W tym tygodniu jestem w dość dużych rozjazdach, więc jeśli byłaby potrzeba je przekazać gdzieś dalej, to mogę mieć opóźnienia w odpisywaniu.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: xiao-he »

Należy się chłopowi przytulny, cieplutki i dobry domeczek :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: Nietoperrr... »

I jajka oszczędził ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: nausicaa »

Podsyłam link do albumu Twistera z nowego domku:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 871&type=1
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: xiao-he »

:D :D :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: 3 szczurzyce w ciąży i samczyk z poważnym zap. ucha

Post autor: nausicaa »

Dziewczyny pojechały dziś do pauliski (to była akcja zryw, bo dowiedziałam się o transporcie do łodzi 1,5h przed nim :P). dziękuję za pomoc Ihime. wątek do zamknięcia.

W takim razie zamykam ;) /Mal
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”