Nasze kochane serdelki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: unipaks »

U nas gdy trzeba plastiki łączyć, to leci zgrzewanie na gorąco; mąż ma już wprawę a i mnie też zgrabnie wychodzi ;D
Grupowe jedzenie dropsów bardzo fajnie wygląda :D
Głaski dla ogonków :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

No na gorąco najlepiej łączyć plastik, ale z moimi umiejętnościami lepiej, żebym za takie rzeczy się nie zabierał ;D

Grupowe jedzenie to jeszcze nic, dzisiaj na wybiegu dziewczyny dostały dropsy popakowane w kartki papieru i każda musiała sobie odpakować, żeby zjeść. Tyle zabawy to jeszcze nigdy nie miały, a widok szczurów biegających z kartką papieru w pyszczku przekomiczny :D Żałuję, że baterie w aparacie padły, chcieliśmy zrobić naszym pannom sesję, ale pewnie jutro to nadrobimy ;)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: kaka958 »

Sardyna pisze:No na gorąco najlepiej łączyć plastik, ale z moimi umiejętnościami lepiej, żebym za takie rzeczy się nie zabierał ;D

Grupowe jedzenie to jeszcze nic, dzisiaj na wybiegu dziewczyny dostały dropsy popakowane w kartki papieru i każda musiała sobie odpakować, żeby zjeść. Tyle zabawy to jeszcze nigdy nie miały, a widok szczurów biegających z kartką papieru w pyszczku przekomiczny :D Żałuję, że baterie w aparacie padły, chcieliśmy zrobić naszym pannom sesję, ale pewnie jutro to nadrobimy ;)
Moje dziewczyny dostały jedzenie w rolkę papieru zawiniętą w papier, taki choćby cukierek. Daję im też dropsy zawinięte w cukierek, kopertę i zrobię im jeszcze piniatę :D
Wycałuj stadko ode mnie :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

No, podładowaliśmy baterię w aparacie i mamy nową porcję zdjęć ;D

Na początek Usia, która kolejny raz udowodniła, że najbardziej lubi być fotografowana ;)
Obrazek

Tu do kompletu tylko Kluski brakuje, która standardowo zwiała z łóżka i poszła zwiedzać pokój :)
Obrazek

Moje ulubione zdjęcie ;D
Obrazek

No tak, znowu Usia... szkoda tylko, że się rozmazało
Obrazek

A to właśnie Fasolka, ta sama, która jeszcze niedawno ważyła 50 gram, była niedożywiona, z pasożytami, katarem i nie wiadomo czym jeszcze; ta sama, która zaczepiała dziewczyny i od każdej obrywała; teraz to cudowny, tłuściutki haszczak, który jest jaśniejszy z dnia na dzień, do tego największa przylepa z całego stada :)
Obrazek

I Fasolka raz jeszcze
Obrazek

Nasza jedyna dumbusiowa mordka ;)
Obrazek

A tu już pyszczek Plamki - w końcu się przekonała, że aparat nie zrobi jej krzywdy :D
Obrazek

I Plamka w pełnej okazałości
Obrazek

Nasza pierwsza szczurka - Łatka, największe ADHD w stadzie
Obrazek

Zbliżenie na pyszczek
Obrazek

I na brzuszek ;)
Obrazek

Kluskowa mordka z tymi rewelacyjnymi, kręconymi wąsikami ;D
Obrazek

Kluska ma cudowne futerko i żadnej innej nie głaszcze się tak fajnie :)
Obrazek

Typowe zachowanie Kluski, jak już ją biorę na ręce, to musi mi się wgramolić na ramię ;)
Obrazek

Plamka z Fasolką
Obrazek

Łaciucha
Obrazek

Tu Usia dba o to, żeby dziewczyny nie miały za dużo zdjęć ;D
Obrazek

A tu już się rozmyśliła i pozwoliła nam dalej fotografować dziewczynki ;D
Obrazek

Kolejne zbliżenie na szczurze mordki :D
Obrazek

Pyszczek Uszatki
Obrazek

Standardowo, zabrakło Kluski, a szkoda, bo fajnie by wyglądało takie zdjęcie całego stadka ;D
Obrazek

Jeszcze jedno
Obrazek

Znowu Plamka, Fasolka i Łatka
Obrazek

I na sam koniec dziewczyny na rękach
Obrazek

No, to by było na tyle, jeśli chodzi o zdjęcia. W klatce w sumie bez zmian, nic się w wystroju nie zmieniło, dziewczyny zachowują się normalnie, bez bójek i chorób (raz na jakiś czas któraś tam kichnie, ale zaczęliśmy znowu podawać Vibovit). Plamka kilka dni temu napędziła nam stracha, jak któraś z dziewczyn rozdrapała jej rankę po zastrzyku a ta zaczęła mocno krwawić, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a sama ranka ładnie się zagoiła. Ostatnio też nadrabiamy czas, kiedy nie poświęcaliśmy też dziewczynkom zbyt dużo uwagi ze względu na sesję, ale z tego co widzę, to chyba nie mają nam tego za złe ;) Z resztą, to są tak kochane stworzenia, że nie potrafiłyby pewnie długo się na nas gniewać ;D Przekonaliśmy się też, że niesamowicie lgną do ludzi, jak nas odwiedziła katkanna z mężem, to nasze panny najchętniej by im nie schodziły z ramion :)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: katkanna »

Potwierdzamy, dziewczynki są niesamowicie przyjazne. A jak nas w domu chłopcy obwąchiwali... he he ;D
Awatar użytkownika
AsKier
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 22, 2012 6:15 pm

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: AsKier »

Jak robisz te grupowe zdjęcia, to wyglądają niemal jak Szczuzi Skinsi! ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: unipaks »

http://images43.fotosik.pl/1744/c83fe24c19bd0cb9m.jpg ale słodziaczki! :-*
http://images40.fotosik.pl/1956/a6cd089acaca8de1m.jpg iItu też. Fajne fotki, tyle do podziwiania :)
Dropsy w papierku, sadyzm w czystej postaci ;D :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

unipaks pisze:http://images43.fotosik.pl/1744/c83fe24c19bd0cb9m.jpg ale słodziaczki! :-*
http://images40.fotosik.pl/1956/a6cd089acaca8de1m.jpg iItu też. Fajne fotki, tyle do podziwiania :)
Dropsy w papierku, sadyzm w czystej postaci ;D :P
Oj tam sadyzm od razu, one to lubią ;D

Udało mi się zrobić kilka ciekawych zdjęć, jak dziewczynki sobie odpoczywają w klatce :)

Na pierwszym planie Plamka, w tle Łatka, oczywiście w rurze
Obrazek

Usia wtulona w Fasolkę
Obrazek

Kluska złapana z zaskoczenia, od jakiegoś czasu siedzi niemal cały czas w domku z koszyków, widać przypasowało jej :)
Obrazek

I na koniec zbliżenie na Usię i Fasolkę. Aż ciężko uwierzyć, że kilka tygodni temu ta pierwsza Fasolkę najchętniej by zabiła. Jednak czas robi swoje :)
Obrazek
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

W klatce drobne zmiany, w końcu zaczęliśmy się pozbywać drewna, wczoraj wywaliłem pierwszą półkę, w jej miejsce trafił nowy domek z koszyków, w którym wyciąłem dwa wejścia w taki sposób, że szczurki mogą wejść do niego bezpośrednio z hamaka, a następnie zeskoczyć niżej, na dach innego domku z koszyków :)

Wygląda to tak:

Wejście z hamaka do domku
Obrazek

Ujęcie na wyjście na dach domki umieszczonego niżej
Obrazek

Domek okazał się strzałem w dziesiątkę, dziewczynki pokochały nowe miejsce i spędziły tam noc :) W najbliższym czasie chcemy się pozbyć dwóch kolejnych półek, żeby nie było w ogóle drewna w klatce, bo nie dość, że nierówno są wycięte, to w dodatku zaczynają (i tak dziwne, że dopiero teraz) mieć nieprzyjemny zapach. Ta najgorsza, najbardziej brudna i zasikana (robiła za jadalnię swojego czasu, więc szczurki spędzały tam najwięcej czasu) na szczęście już wywalona.

Tak w ogóle nie wiem, czy przypadkiem Plamka nie została nową alfą, ostatni regularnie pierze się z Kluską i raz wygrywa jedna, raz druga. Pewne jest jednak, że obie są na szczycie hierarchii (nie wiem jednak w jakiej kolejności :P ), bo Plamka ustawiła pozostałe trzy panny ;) Usia ma to gdzieś, nie ma parcia na walki o przywództwo, Łatka czasem się rzuca i widać, że jej nie pasuje utrata drugiego miejsca. Fasolka za to od początku pogodzona z tym, że jest na końcu i ewidentnie jej to nie przeszkadza ;)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: katkanna »

Przytulone dziewczynki wyglądają cudownie :) U nas też półki pomału idą w odstawkę, bo spadają i śmierdzą. Dzięki Wam zainspirowałam się i przerzucamy się na system koszykowy.
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

Cieszę się, że przechodzicie na koszyki, fajna sprawa :)

Ja z kolei postanowiłem, że opiszę każdą dziewczynę z osobna. Wiem, że na pierwszej stronie jest opis Kluski, Usi i Łatki, a w międzyczasie skrobnąłem co nieco o Plamce i Fasolce, ale w międzyczasie sporo się zmieniło i myślę, że dla tych kilku osób, które czytają nasz temat, warto napisać kilka zdań o każdej z dziewczynek. Więc jedziemy :)

Obrazek

KLUSKA/KLUCHA/KLUSIA

Jest u nas od początku stycznia, przyjechała razem z siostrą, od początku niesamowicie przyjacielska i towarzyska. Na dzień dobry została alfą, czy tak jest do dzisiaj? Nie wiem, może jest, może jest Plamka, tak czy inaczej znajduje się na górze hierarchii. Nasz jedyny rex, cudownie się ją głaszcze, a i ona sama lubi być miziana ;) Żarłoczna bestia, uwielbia w zasadzie wszystko - od owoców, przez zioła, po warzywa. Wielka miłośniczka dropsów i innych szczurzych przysmaków, nie pozwoli, żeby ktoś inny jadł, jak ona nie ma. Zawsze pierwsza przy drzwiczkach jak ktoś podejdzie do klatki, na wybiegach wyluzowana, chętna do zabawy, do tego strasznie ciekawska otoczenia, wiecznie musi nam uciekać i zwiedzać pokój ;) Poza tym jest kochanym zwierzakiem, trochę ma nieprzyjemny zapach i lekko od niej śmierdzi, ale nie oczekuję, żeby pachniała fiołkami ;D Jest też strasznym brudasem, to właśnie ona ma największe problemy z załatwianiem się w kuwecie, a poza tym w przeciwieństwie do pozostałych panien nie myje się, przez co pół brzucha ma żółte. No ale, kochanemu szczurasowi wszystko można wybaczyć :)

Obrazek

PLAMKA/PLAMICHA/PLAMUSIA

Kolejny szczur w kolejności, chociaż tak jak pisałem, może równie dobrze być alfą jak i bezpośrednio za Kluską. Nie wiem jaka jest kolejność, bo piorą się regularnie i raz wygrywa jedna, raz druga. Nasza cudowna russian blue przyjechała do nas jako ostatnia, urodzona mniej więcej na początku listopada (ciężko stwierdzić, bowiem odratowana jest z zoologa). Początkowo wielki tchórz, który nie chciał mieć nic wspólnego z człowiekiem i innymi szczurami, teraz wielka przylepa, która ustawia dziewczyny do pionu jak jej się podoba. Silna, nie ustępuje w walce Klusce, mimo, że jest od niej lżejsza i mniejsza, do tego zwinna. Tak naprawdę zaczęła nam pokazywać swoje prawdziwe ja gdy została wyleczona jej łapka - zaczęła biegać na wybiegach jak szalona, bawić się z innymi dziewczynami i, podobnie jak Klucha, musi nam wiecznie uciekać i zwiedzać pokój :) Jako jedyna z dziewczyn nie rzuca się jak głupia na jedzenie, tylko bierze delikatnie w pyszczek. Najmniej szczurowata ze wszystkich, a wynika to z jej ruchów i zachowań, do tego ma bardzo przyjemny zapach (jak dla mnie lekko mentolowy). Najszczuplejsza ze wszystkich, przez to bardziej zwinna i żywiołowa.

Obrazek

USIA/USZATKA/USIOL/USIOLINDA/USICA

Miejsca nr 3 i 4 zarezerwowane dla Usi i Łatka i ponownie nie wiadomo, jaka jest kolejność, bo obie panny ewidentnie nie mają parcia na walki i ciężko stwierdzić, jaka jest wśród nich kolejność. Uszatka jest czarnym kapturkiem, przyjechała do nas razem z Kluską na początku stycznia i od początku stwarzała problemy. Była agresywna, rzucała się na mniejsze od siebie szczury, ale nie wiedzieć czemu, z dnia na dzień się uspokoiła i od tamtej pory jest naszym najukochańszym futrzakiem. Idealny przykład stereotypowej dumbo pierdoły, sprawia wrażenie pokrzywdzonej przez los i nieporadnej życiowo, a to tylko dodaje jej uroku :) Nie walczy o swoje, jak ktoś jej zabierze jedzenie to stoi i patrzy tymi smutnymi oczkami na nas licząc na to, że dostanie coś jeszcze, a że je najwolniej, to zawsze ktoś jej wyrywa najlepsze kawałki. Jako jedyna nie ucieka, bo się boi, zawsze musi zrobić coś pierdołowatego - a to spadnie, a to się poślizgnie, a to się przewali w czasie mycia, a to zawiśnie na prętach i nie wie co zrobić, a my tylko zalewami się łzami patrząc na jej wybryki. Poza tym jest straszną przylepą, uwielbia mizianie, sama nam się odwdzięcza dając buziaki, a z racji, że nie ucieka, nie boimy się jj zostawić na wybiegu bo wiemy, że jest grzeczna i nic nie odwali. Jest też wielką miłośniczką wafli ryżowych, jak widzi wafla wszystko inne przestaje się dla niej liczyć ;D

Obrazek

ŁATKA/ŁACIA/ŁACICHA/LATICHA

Łacia to nasza pierwsza szczura, nigdy nie zapomnę, jak w listopadzie jechaliśmy z dziewczyną na drugi koniec miasta, żeby przygarnąć dwa małe szkraby. Początkowo mieliśmy jej nie brać, ale żal nam się zrobiło tej małej kluski, która siedziała w kącie, z dala od sióstr i braci. No i tak właśnie ten mały brzdąc zamieszkał z nami i z nami zostanie do końca :) Jest pięknym kapturkiem russian blue z pięknym, błyszczącym futerkiem i jasnym ogonem, przy okazji strasznie narwana, największe ADHD w stadzie. Zazwyczaj trzyma się na uboczu, jest raczej indywidualistką, nie przepada za mizianiem i zabawą, na wybiegach bardzo spokojna. Uwielbia marchewki, suszony chleb, no i tak jak wszystkie ubóstwia wszelkiego rodzaju szczurze przysmaki. Zaprawiona w boju, bo od małego lała się z bratem, mimo wszystko nie ma parcia na walki o przywództwo, ale jak któraś próbuje ją zlać, dzielnie stawia opór.

Obrazek

FASOLKA/FASOLA/FASIA/FAŚKA

Nasz najmłodszy szczurek, który docelowo miał u nas być tylko na DT. Los jednak zdecydował inaczej i ten piękny haszczak został już u nas na stałe. Od początku była popychadłem i chyba pogodziła się z tym, że jest na samym końcu w hierarchii, ale ewidentnie jej to nie przeszkadza, bo jak któraś próbuję się z nią bić, ta natychmiast ucieka. Nie jest typem wojownika, woli pokojowe rozwiązania. Ciałem dorosła, mentalnie wciąż dziecko, które najchętniej całe dnie spędziłoby na zabawie. Uwielbia zaczepiać dziewczyny, ale zazwyczaj zamiast zabawy dostaje łomot i na tym się kończy. Straszna przylepa zarówno względem ludzi jak i innych szczurów. Nie umie leżeć sama, zawsze musi mieć jakąś szczurkę obok, tak samo jak na wybiegach musi siedzieć przy nas :) Na wybiegach szaleje, biega i skacze jak głupia, ale widać, że jeszcze nie wyrosła z zabaw, co nas cieszy, bo fajnie mieć taką żywiołową samiczkę w stadzie. Strasznie nas wkurza jej chomikowanie, znosi całe jedzenie do hamaków i domków, a my potem musimy szukać i wywalać, żeby się nie zepsuło. Przyjechała do nas jako nieco ponad miesięczny szkrab ważący ledwie 50g, z pasożytami, katarem i nie wiadomo czym jeszcze, a wyrosła na piękną, zdrową i tłuściutką (straszny z niej żarłok) kobietkę, która przerosła nawet Łatkę i Plamkę. Straszna miziawka, nasza pociecha, w stadzie popychadło, ale zarówno my jak i szczury wiemy, że bez niej w klatce byłoby po prostu pusto.

W najbliższym czasie dołączy do nas również szósta panna, syjamka rex dumbo, której wybraliśmy już nawet imię (ale to zdradzę dopiero, jak do nas przyjedzie i będą zdjęcia :) ). Oboje z dziewczyną uznaliśmy, że biorąc szóstą dziewczynkę osiągamy nasz limit i więcej nie przygarniamy, bo po prostu nie jesteśmy w stanie poświęcić wystarczająco czasu większej ilości szczurów. Przy pięciu jeszcze sobie radzimy, myślę, że ta szósta będzie na styk, więc kolejne szczurki niestety nie wchodzą w grę, bo nie chcemy żadnego zaniedbać. Może kiedyś, jak będzie więcej czasu, ale póki co trzymamy się liczby sześciu szczurków w stadzie. To i tak już całkiem sporo :)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

Nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze zagląda do naszego tematu, ale uznałem, że warto zaprezentować na forum nowego serdelka, który przyjechał do nas dzisiaj wieczorem.

Mam przyjemność przedstawić wszystkim Plamkę, cudo syjamkę rexa :)

Obrazek

Obrazek

Póki co udało nam się zrobić tylko dwa normalne zdjęcia, cała reszta rozmazana, bo straszne ADHD jest z Perełki. Poza tym sprawia wrażenie bardzo ciekawskiej i zadziornej samiczki, co nas cieszy, bo przypomina Fasolkę za młodu :)

A tu jeszcze jakieś trzy filmiki nam się udało nagrać.

Nasze stadko jedzące kiełki brokuła, które okazały się wielkim hitem :) Tylko Fasolka jakoś tak się zawstydziła, po skończeniu nagrywania jak na złość wyszła z domku i poszła wcinać ;)
http://www.youtube.com/watch?v=FM8DCVUC ... e=youtu.be

Kluska ma tendencję do podkradania nam chusteczek i raz udało się to uwiecznić :P
http://www.youtube.com/watch?v=UfiX3wtL ... e=youtu.be

I na koniec Plamka i Kluska jedzące kiełki. Kiełki jednak poszły w odstawkę, gdy Plamka zobaczyła, że może się pokazać szerszej publiczności ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ab1rOeiz ... e=youtu.be
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

Jeśli można prosić moderatora o poprawę - przy przedstawianiu nowej szczurki wpisałem nie to imię co trzeba ;) Tam zamiast Plamki miała być Perła.
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: unipaks »

Urocze stworzonko z Perełki :-* gratuluję!
Pchli skok Kluski z chusteczką na filmiku: ;D Proszę wygłaskać ode mnie ogonki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze kochane serdelki :)

Post autor: Sardyna »

Perełka nas nieco zaskoczyła, bo miała być dumbolcem, ale tak naprawdę nie jest to dla nas istotne - jaka by nie była, taką pokochamy :)

Co do pchlich skoków Kluski, przyznam, że często jej się takie zdarzają, niestety w pewnym momencie wyłączyłem nagrywanie i niestety tego nie zauważyłem, a wyczyniała dużo lepsze rzeczy ;D Ale mam nadzieję, że uda mi się to jeszcze uwiecznić :)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”