Powitanie

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lilyanne
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 14, 2013 12:33 pm
Numer GG: 6040377

Powitanie

Post autor: Lilyanne »

No więc witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Agata, ale większość osób mówi mi Lily. Mam 17 lat, jeśli to kogoś interesuje. Nigdy nie umiałam się przedstawiać.
Forum odwiedzam już od dłuższego czasu, postanowiłam się zarejestrować i zacząć udzielać. Szczurków niestety brak, tymczasowo. Przekonuję mamę, ojciec już uszczurowiony.
Jeśli chcecie mnie poznać, a po to jest ten wątek, to lepiej będzie, jak zaczniecie zadawać pytania.
Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: emi2410 »

Witamy. ;) Powodzenia w uszczurawianiu mamy!
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Lilyanne
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 14, 2013 12:33 pm
Numer GG: 6040377

Re: Powitanie

Post autor: Lilyanne »

Dziękuję, przyda się. Wymyśliłam już na nią sposób. Otóż napisałam "petycję", że jestem odpowiedzialna, dobrze sobie radzę, potrafię przewidywać skutki swoich decyzji i mam duże zasoby kreatywności. Mam już 40 podpisów znajomych, w tym nauczycieli. Myślę, że zadziała.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: emi2410 »

No no, niezły pomysł. :) Oby się udało.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitanie

Post autor: Hanka&Medyk »

Jeśli się uda, możesz z powodzeniem dopisać swoją metodę do sposobów na rodziców :) Gratuluję świetnego pomysłu!
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Powitanie

Post autor: saszenka »

Witaj :)
Świetny pomysł z tą petycją :D Możesz jeszcze wziąć tatę (skoro uszczurowiony) jako żyranta w razie jakieś nagłej (odpukać) konieczności wywalenia kasy na leczenie ;) Powodzenia i trzymam kciuki :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Lilyanne
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 14, 2013 12:33 pm
Numer GG: 6040377

Re: Powitanie

Post autor: Lilyanne »

Co do kosztów to żaden problem, mam bardzo wysokie kieszonkowe (nie chwalę się, ale dla mnie to za dużo) i nie potrafię wydawać pieniędzy, więc jakby coś się działo to pieniążki są gotowe, tylko do bankomatu skoczyć. Myślę tylko skąd wziąć podopiecznych, bo nie chcę z zoologicznego (czytałam te wszystkie wątki i to popieram), ale jeśli namówię rodziców, żeby to był prezent na Dzień Dziecka to pewnie stamtąd kupią.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: madziastan »

Lepiej nie namawiaj, ale porozmawiaj jak to jest z szczurami :) Że się adoptuje, nie kupuje. Pokaż że zależy Ci na szczurach itd. Na dzień dziecka szczury to może dobry pomysł ale przeczuwam że rodzice pomyślą że taki tekst kojarzy z tym że szczury są zabawkami i 'prezentami' na dzień dziecka. Najlepiej by było gdybyś na dzień dziecka dostała jakąś fajną dużą klatkę (np na początek 60x40x60cm na 2 szczury, albo 80x40x70 na 4 samiczki), kupiła jedzenie dobre, akcesoria i później byś mogła spokojnie adoptować szczury.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Lilyanne
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 14, 2013 12:33 pm
Numer GG: 6040377

Re: Powitanie

Post autor: Lilyanne »

Mój ojciec wie, mówiłam mu o wszystkim. Mam upatrzoną klatkę, resztę szybko skompletuję, tylko muszę mieć zgodę matki. Nie mogę zrobić niczego za jej plecami, bo jest ciężko chora i robi wystarczające problemy. Próbuję ją przekonać, ale potrzebuję jeszcze 10 podpisów, by zacząć akcję. Kiedyś na Dzień Dziecka dostałam królika bez mojej zgody, miałam chyba 11 lat, coś koło tego. Także to zadziała, tylko te podpisy i będę negocjować, przygotowuję listę "za" i "przeciw". Dam radę, dziękuję za wsparcie.
Awatar użytkownika
przypadkowa
Posty: 142
Rejestracja: śr kwie 10, 2013 3:38 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitanie

Post autor: przypadkowa »

Cześć!
I ja życzę powodzonka w przekonywaniu mamy. Mam nadzieję, że już niebawem zobaczymy Twoje radosne stadko wesołych ogonków :D
Awatar użytkownika
Kusia
Posty: 37
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:10 pm
Numer GG: 17676240
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Powitanie

Post autor: Kusia »

Witaj ! ;)
Powodzenia z mamą i gratuluję świetnego pomysłu z petycją ;)
Nie ważny jest rozmiar serca. Ważne jest, ile zmieścisz w nim miłości.
Ze mną Momuś ;) W serduszku... : Gryzia, Duduś, Lufka, Dodzik, Sushi, Pysio ;(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitanie

Post autor: unipaks »

Witam i życzę, żeby petycja zadziałała! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Lilyanne
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 14, 2013 12:33 pm
Numer GG: 6040377

Re: Powitanie

Post autor: Lilyanne »

Można powiedzieć, że zadziałało. Przygotowuję wszelkie akcesoria, poszukałam innej klatki (tata wyraził wątpliwość co do sprzedawcy). Jakby co to będę pytać, wiem, że pomożecie. Dziękuję za wsparcie.
Awatar użytkownika
Kusia
Posty: 37
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:10 pm
Numer GG: 17676240
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Powitanie

Post autor: Kusia »

No problem, jak coś, to wal śmiało ;)
Nie ważny jest rozmiar serca. Ważne jest, ile zmieścisz w nim miłości.
Ze mną Momuś ;) W serduszku... : Gryzia, Duduś, Lufka, Dodzik, Sushi, Pysio ;(
Awatar użytkownika
Lilyanne
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 14, 2013 12:33 pm
Numer GG: 6040377

Re: Powitanie

Post autor: Lilyanne »

Jednak mam pytanie, a nie chcę zakładać kolejnego wątku.
Mam szczurki trzeci dzień. Pierwszego dnia już się na mnie myły, drugiego Temida wylizała mi palca. Dziś go trochę popodgryzały i wylizały, spały w rękawie (jedna na brzuchu), a teraz siedzą w kieszeni bluzy i śpią. Są bardzo małe i nie wiem, czy wszystko dobrze idzie. Nie mówię, że są od razu oswojone. Ufają mi czy to za wcześnie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”