Muffka

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Muffka

Post autor: lovekrove »

Mój wiecznie mały Muffek... Szczurek wędrowny, od którego zaczęła się cała moja przygoda ze szczurkami. Był taki dzielny. Przeżył całe, 5 szczurkowe stadko. Sądziłam, że będzie tym cholernym farciarzem, tym, o którym będą mówić, że dożył 5, czy 6 lat. Bardzo w to wierzyłam. Miał 2 i pół roku, a wyglądał jak 4-ro miesięczny szczurek. Kochany. Wiecznie gdzieś biegał, próbował wejść. Z czasem zaczął siadać mi na kolanach i zgrzytać ząbkami, gdy drapałam mu karczek. Był tak kochany, tak bardzo wszystko rozumiał, zawsze mnie pocieszał. Jako jedyny nie bał się mojego płaczu, wręcz przeciwnie - właził mi na ramię, opatulał włosami i uspokajał. A teraz mojej kruszynki nie ma. Odszedł w niedzielę. Miał 2 latka i 8 miesięcy.

Pojechałam do Pulsvetu po leki, ponieważ miał od dwóch tygodni niedowład tylnych łapek. Okazało się, że postąpił on bardzo szybko. Nie mogłam patrzeć, jak patrzy z tęsknotą za bieganiem, skakaniem. Cierpiał. Miał powiększony pęcherz, wkrótce miały wysiąść nerki. Nie zdecydowałam się ryzykować z lekiem zwiotczającym mięśnie, Nie wiadomo jak by zadziałał... Po sekcji okazało się, że miał dodatkowo guza wątroby, który prędko dałby o sobie znać.



Przypadek, uratowanie mu życia odmieniło moje. Tęsknie bardzo. Ale myślę, że jest już szczęśliwy, że z powrotem jest z chłopakami. Trzymajcie się skarby, kiedyś się spotkamy :-*

Obrazek
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Muffka

Post autor: Nietoperrr... »

Piękny wiek.One są tu tylko przez chwilę - Ty miałaś szczęście,że był TU tak długo.
Czasem ich odejście boli tak samo,jak odejście człowieka...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Muffka

Post autor: akzi »

[*] Leć Mufko :(
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Muffka

Post autor: Nakasha »

Bardzo mi przykro... :( [*]
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Muffka

Post autor: unipaks »

Bardzo mi przykro :(
[*] :( leć, kochana...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Muffka

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Muffka

Post autor: valhalla »

Jak się zarejestrowałam na tym forum, historia Muffina była jedną z pierwszych, jakie tu przeczytałam. Zachwycił mnie dzikusek, który się oswoił. Dożył pięknego wieku, miał wspaniałe życie a to wszystko dzięki Tobie. Na pewno jest Ci wdzięczny.

[*]
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Muffka

Post autor: Venice »

[*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Muffka

Post autor: xiao-he »

[*] :'(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Muffka

Post autor: mizi128 »

[*]
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”