ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

jukam
Posty: 18
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:16 pm
Lokalizacja: Gdansk

ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: jukam »

Hej

z nienacka trafila do mnie biala samiczka, wiek nieznany (zanim do mnie trafila, przez pol roku byla u poprzedniego wlasciciela, ktoremu tez spadla z nieba).

Od tygodnia jest u mnie ale boje sie, ze nie moge zapewnic jej takiej opieki, jakiej potrzebuje. Przede wszystkim nie moge pozwolic sobie na trzymanie wiecej niz jednego szczurka a z tego co tu wyczytalam jest to podstawa...

Moze ktos przygarnalby ja do swojego stadka? Bardzo ja polubilam, ale wydaje mi sie, ze moze gdzies znalazlaby lepszy dom.

Bylam z nia u weta, jest zdrowa, poprzedni wlasciciel praktycznie nie wyjmowal jej z klatki, ale po tygodniu u mnie juz myszkuje i robi sie bardziej smiala.

Wolalabym jej nie oddawac, naprawde, ale mysle, ze gdzies moze miec lepszy dom i pelna szczurza chate.
jukam
Posty: 18
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:16 pm
Lokalizacja: Gdansk

Re: ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: jukam »

Zapomnialam dodac:

moge szczurke dostarczyc na miejsce

szczurka jest z klatka (mala i podniszczona, ale jest)

kupilam jej tez u weta witaminy i karme

Jesli nikt jej nie zechce to zostanie u mnie, ale wolalabym dla niej lepszy zywot.

prosze o zrozumienie
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: ^Yuuhi^ »

Aktualne?
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
jukam
Posty: 18
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:16 pm
Lokalizacja: Gdansk

Re: ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: jukam »

Hej, tak tak.

Szczurka nadal jest u mnie. Usilowalam jej znalezc towarzyszke ale jakos mi sie nie farcilo. Nie mam doswiadczenia w opiece nad szczurkami i mowilam o tym otwarcie osobom, ktore mialy do oddania szczurki. Po prostu nie wiem jak Gruba zareagowalaby na innego szczura i ostatecznie nic nie wyszlo z adopcji. Jest mi przykro jak na nia patrze, bo wydaje mi sie nieszczesliwa :( teraz najchetniej umiescilabym ja w jakiejs zacnej szczurzej rodzinie i to jak najszybciej

Szczurka to biala husky standard, zrobila spory postep w oswojeniu bedac u mnie tzn daje sie glaskac i wziac na kolana (jesli jest akurat zaspana). Jest grzeczna, az za grzeczna i to mnie martwo wlasnie. Zamontowala jej w klatce hamaczki etc ale biedaczka nie za bardzo ogarnia co sie z tym robi i na ogol siedzi grzeczniutko w kaciku kuwety. Bardzo chetnie oddalabym je w dobre rece (z mozliwoscia podgladu co u niej). Postaram sie wrzucic foty.
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: limomanka »

jukam, a może przygarnąć do niej maleństwo (z wpadki sklepowej na przykład) - jest ich mnóstwo do oddania? Przeglądałaś Tablicę albo gumtree? Kurczę, są wakacje i naprawdę mnóstwo szczurów szuka domów, a skoro jesteś skłonna zapewnić szczurci dobrą opiekę, dziwię się, że jeszcze nikt Ci nie zaufał. Przecież każdy kiedyś zaczynał!
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: limomanka »

Czy panna jeszcze do wzięcia? Wstawiać na fb (tu informacje?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ktos wezmie szczurzyce? (Gdansk)

Post autor: smeg »

http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=41485 - tu jest dziewczynka z Gdańska do wzięcia. Mogę pomóc w łączeniu, jeśli zdecydowałabyś się na przygarnięcie drugiej do towarzystwa. Mam też zapasowe klatki do pożyczenia (60x40x55).
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”