przygarnę 2 szczurki Warszawa

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

konriman
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 20, 2013 1:49 pm

przygarnę 2 szczurki Warszawa

Post autor: konriman »

witam.
chciałbym zaadoptować 2 szczurki ma wstępie mówie że jestem już z ogonkami obeznany, i po odejściu mojej ukochanej Mendy postanowiłem że czas zająć się następnymi szczurkami.
mam pewne wymagania co do szczurków:
-mają być młode, 2-3miesiące(a najlepiej do oddania od razu gdy będą mogły opuścić mamę)
-samiczki
-jedna powinna być łysa a druga z sierścią

wszelkie pytania o warunki jakie posiadam mogę przedstawić na PW. jeżeli ktoś ma do oddania nawet jednego szczurka(łysego lub futrzastego) to też proszę o kontakt.
najlepiej do odbioru w Warszawie, kontakt przez telefon 507-014-978, tutaj przez PW lub ma gg 7741223
konriman
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 20, 2013 1:49 pm

Re: przygarnę 2 szczurki Warszawa

Post autor: konriman »

konriman pisze:witam.
chciałbym zaadoptować 2 szczurki ma wstępie mówie że jestem już z ogonkami obeznany, i po odejściu mojej ukochanej Mendy postanowiłem że czas zająć się następnymi szczurkami.
mam pewne wymagania co do szczurków:
-mają być młode, 2-3miesiące(a najlepiej do oddania od razu gdy będą mogły opuścić mamę)
-samiczki
-jedna powinna być łysa a druga z sierścią
-mają być zdrowe

wszelkie pytania o warunki jakie posiadam mogę przedstawić na PW. jeżeli ktoś ma do oddania nawet jednego szczurka(łysego lub futrzastego) to też proszę o kontakt.
najlepiej do odbioru w Warszawie, kontakt przez telefon 507-014-978, tutaj przez PW lub ma gg 7741223
tosia2902
Posty: 151
Rejestracja: sob mar 30, 2013 3:06 pm
Numer GG: 47886797
Lokalizacja: BYTOM

Re: przygarnę 2 szczurki Warszawa

Post autor: tosia2902 »

Słuchaj musisz się troche wysilić. Jeśli chcesz fuzz to musisz dobrze szukać też na innym forum i innych ogłoszeniach. Ja szukam fuzz od bardzo długiego czasu i dopiero nie dawno znalazła się fuzzka, którą mogę wziąć, bo właścicielce się znudziła i chciała oddaç na pokarm. Jest to fuzz po dużych przejściach bo co chwile była w ciąży :( Oczywiście są fuzz młode, które ludzie oddają tak jak nie dawno trzynastka oddawała i fuzz i futrzaste ;) I dam ci rade jak zobaczysz info o oddaniu fuzz to się szybko decyduj bo chodzą siè jak świeże bułeczki :D
morenadenna
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 21, 2013 2:47 pm

Re: przygarnę 2 szczurki Warszawa

Post autor: morenadenna »

Ja mam do oddania 2 szczury,jeden fuzz ale ma 6 miesiecy,drugi ma 7 miesiecy mieszaniec
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”