Gwiazdkowa Ekipa - koniec szczurzej przygody

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: madziastan »

Piękna! Nie możemy doczekać kiedy będzie u Ciebie!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
efu
Posty: 124
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: efu »

śliczna :)
pysiem i uszami przypomina mojego Morfinka :)
Setka, Mufa i Panda.
[*] Morfinek, [*] Serek, [*] Tosia
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: xiao-he »

- No, to podaj prosze imię szczura...
- Clavicula.
- Klawikula?
- No tak... tak jak obojczyk!
- Eee... Obojczyk?
I ta mina pana weterynarza ;D Myślałam że ze śmiechu spadnie z krzesła :P ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: emi2410 »

Matko... ::) Pan weterynarz, a się łaciny nie uczył? Nie ładnie, nie ładnie. ;D Już to sobie wyobraziłam i padam. ;D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: gabka »

Słodzinka :) Ucałowania dla wszystkich panienek :)
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: Klaudiaaa »

Nie było mnie a tu widzę zmiany ! Ucałuj panny .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: emi2410 »

Zmiany, zmiany... :) Obiecuję wycałować dziuby. :)

Ach, GMR mnie męczy, ale obiecałam sobie, że nie będzie więcej szczurów. Nie wychodzi mi, ale teraz staram się już nie zaglądać w oddam/sprzedam. ::) Chociaż żeby xiao z Obojczykiem mnie dopadła nie musiałam wcale zaglądać... ::)

A tak ogółem, panny mają się dobrze, jesień nas dopadła, one by tylko spały i spały. Nelusia spod kołderki wychodzić nie chce, kicia na swojej podusi na piecu śpi, Adelka rozwala się na łóżku. Wszystko spokojnie i dobrze. :) A mnie chorowańsko dopadło, najchętniej bym nie wychodziła z łóżka, tylko siedziała z ciepłą herbatką w łapie. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: xiao-he »

emi2410 pisze:Chociaż żeby xiao z Obojczykiem mnie dopadła nie musiałam wcale zaglądać... ::)
Dopadłam dziada O0
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: Entreen »

Ja tak czasem tu zerkam, milcząco, ale Clavicula mnie tak rozbroiło, że muszę się ujawnić ;D ;D ;D

Jak dla mnie wet. to nieustająca inspiracja dt. imion, zwłaszcza (niestety dla mnie ;) ) żeńskich - Shigella (bakteria), Mikcja (;D ;D ;D ), Vexilla (to była jakaś część pióra), Yersinia (tyż bakteria)...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: emi2410 »

Entreen, witamy w Gwiazdkowie. ;D
Inspiracji jest zdecydowanie dużo, co mnie niezmiernie ucieszyło. 8) Uwielbiam dziwne imiona dla szczurów, to teraz mam niekończące się źródło pomysłów. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: emi2410 »

Oj coś zaniedbuję watek strasznie...

Mój rozum wygrał - nie ma doszczurzania. Nie mogę działać pod wpływem emocji, muszę myśleć rozsądnie. Clavi szuka najwspanialszego pod słońcem domku. Tak będzie najlepiej. To nieodpowiedni monent na nowe szczury, może za jakiś czas.

Żyjemy sobie spokojnie, Bucia i Batusia zbabciowiały, tylko sen im w głowie, byleby miękko i cieplutko było. :) Oliwka z Cynią jeszcze szaleją, wieczne młodziaki, za to Lusia, moja Lusieńka ADHD chyba zrozumiała, że 2 latka już tuż tuż i wyciszyła się, jakby wydoroślała. :)

Addelka, wieczne szczenię, szaleje tylko, niegrzeczna okropnie. :D Nelusia jak zawsze spokojna, miziasta, damulka moja mała. :) A Nutella to Nutella - nigdy nie wiadomo co jej do głowy uderzy. ::)

Informacja dnia - dziś wieczorem wróciłam do domu z kawalerem, którego roboczo nazwałam Gilgotkiem. Gilgotek jest 5cio miesięcznym albinoskiem, mega miziakiem, cudowny chłopczyk. :) Szukamy domku, DT lub DS. Koleżanka musiała go pilnie oddać, zabrałam go by nie trafił przypadkiem na śmietnik...
Obrazek

Pozdrawiamy! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
last.drop.of.blood
Posty: 702
Rejestracja: ndz mar 18, 2012 2:36 pm

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: last.drop.of.blood »

O jaki slodziak!
Moi przyjaciele:
-szczurki: Ate[*], Fames[*], Echo, Nemezis
-koty: Perle, Franek[*]
-psy: Kropka, Cosmo
-ptaki: Papuga, Emilka (kura)[*]
GRECKIE BOGINIE- http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35487
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: emi2410 »

Obrazek

Batusiu... Aż nie wiem co powiedzieć. Bo nawet nie potrafię nazwać tego uczucia, które mam w środku. Było kiepsko. Ale Ty walczyłaś, pokazałaś, że chcesz, potrafisz. I była poprawa. Przecież było już dobrze. I najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że stało się coś czego się nie spodziewałam i to mi Cię zabrało. Jedno mnie cieszy - nie cierpiałaś długo. Nie mogłam patrzeć na to jak jest Ci źle w ostatnich chwilach, nie mogłam Ci pomóc. Ty byłaś dzielna, tak mądrze patrzyłaś. Tak jakbyś to Ty mnie uspokajała. I wiesz...Okropnie mi jest smutno. W ostatni wieczór powiedziałam Ci, że masz się trzymać. Obiecałam, że będzie dobrze. I mam ogromną nadzieję, że Tam jest lepiej. Tak jak powiedziałam wtedy, tak mówię i tu - kocham Cię mój Czarny Skarbeczku. Ty moja najodważniejsza kluseczko. To Ty byłaś największą zawadiaką z rodzeństwa. I cieszę się, że wróciłaś do mnie. Było mnóstwo wspaniałych chwil, które zawsze zostaną w mojej pamięci. Tylko teraz taka pustka, żal. Bo to nie tak miało być. Widocznie jednak musiało się to stać. Tam już na pewno biegasz sobie z Bunią i Pchełką. One na pewno czekały. Na pysiu nie ma brzydkiej blizny, możesz spokojnie złapać oddech... I biegaj tam sobie Skarbie, ja wiem, że jesteś szczęśliwa. Pomyśl czasem tu o nas, o mnie, o stadku. One wiedzą, czują. Bucia tęskni, widzę to po niej. I ja tęsknię...

Leć Batmanko, zawsze będę pamiętać... :-*
[*][/b]
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: noovaa »

Przykro mi :(
Żegnaj malutka.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: ♥ Moje Małe Gwiazdki ♥

Post autor: gabka »

Mnie też bardzo przykro :(
Maleńka leć [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”