Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

niunio1990
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 4:25 pm

Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Post autor: niunio1990 »

Hej, mam szczurki, trzech facetów, wszyscy są zdrowi, w pełni wychowani i poddani pełnej kontroli weterynaryjnej. Razem z dziewczyną zajmowaliśmy się nimi ponad rok, jeden jest z prywatnej hodowli, a dwóch z zaufanego sklepu zoologicznego. Musieliśmy podjąć decyzję o oddaniu szczurów ze względu na to, że oboje zaczęliśmy pracę, w związku z czym nie mamy wystarczająco dużo czasu, który moglibyśmy im poświęcić. Chcemy żeby nasza mała zgraja trafiła w dobre doświadczone ręce i miała zapewnione wszystko czego szczur potrzebuje, więc wszystkie zgłoszenia będą zweryfikowane. Do szczurków dołączam całą wyprawkę, czyli karmę(sprowadzana z niemiec), oraz klatkę z wyposażeniem. Zdjęcia ogonków załączę w tygodniu, proszę o kontakt osób zdecydowanych i odpowiedzialnych :) Podkreślam- SZCZURKI MAJĄ TRAFIĆ W NAJLEPSZE RĘCE... Poświęciliśmy mnóstwo czasu i zaangażowania, żeby były oswojone i milutkie, więc zasługują na ciepłego i kochającego właściciela.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Post autor: Kluska123 »

A skąd jesteście? Bo chciałabym znów mieć ogony w domu i jestem w trakcie szukania nowych samcoli :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
niunio1990
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 4:25 pm

Re: Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Post autor: niunio1990 »

Okolice Katowic- miasto Mikołów :)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Post autor: Kluska123 »

Poszło PW :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Zacharia
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:13 pm
Lokalizacja: Rybnik

Re: Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Post autor: Zacharia »

Też wiadomość poszła :)
niunio1990
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 4:25 pm

Re: Oddam małe stadko wraz z klatką- W BARDZO DOBRE RĘCE

Post autor: niunio1990 »

Załączam zdjęcia, przepraszam że nie odpisuję na PW, mam zawalony czas pracą, obiecuję że jutro wejdę i odpiszę na wszystkie PW :) Dziękuję za zaangażowanie, jeśli można, podajcie maile na PW to wam prześlę fotki- bo są za duże żeby je tu załączyć :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”