[Lublin] zaadoptuję dwóch chłopaków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

elwirarz
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 04, 2014 8:33 am

[Lublin] zaadoptuję dwóch chłopaków

Post autor: elwirarz »

[Lublin] Zaadoptuję 2 młode szczurki dla mojego ogonka. Jego braciszek odszedł młodo - był zaledwie roczny - i dlatego zależy mi żeby Wolfi (w tym samym wieku) miał towarzystwo. Wygląd szczurków "zwyczajnych" nie ma znaczenia, zależy mi tylko na tym, żeby nie były z hodowli wsobnej i żeby były choć troszkę oswojone, bo Wolfi trudno znosi rozstanie i chcę go jak najszybciej zapoznać z przyjaciółmi. Po szczurki mogę przyjechać do takiej odległości, do której spokojnie zniosą podróż. Bardzo proszę o pomoc! Telefon 692003987
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Lublin] zaadoptuję dwóch chłopaków

Post autor: katkanna »

Ogłoszenie wysłane do Szczurzych Adopcji:

"[LUBLIN] Mam do oddania dwa szczury. Jeden jest w typie fuzz (samiec, około 5 miesięcy), a drugi standard czarno-biały (również samiec, około 4 miesiące). Szczurki są bardzo towarzyskie, za każdym razem kiedy wchodzi się do pokoju wieszają się na klatce i czekają, aż się je pogłaszcze. Nie gryzą, jedynie delikatnie iskają palce."

olga.91@op.pl
elwirarz
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 04, 2014 8:33 am

Re: [Lublin] zaadoptuję dwóch chłopaków

Post autor: elwirarz »

Zaadoptowałam dwóch ślicznych, zadbanych i oswojonych panów z Rzeszowa, więc proszę adminiatratora o przeniesienie postu do działu o udanych adopcjach. Wolfi jest wyraźnie zainteresowany i mam nadziję, że polubi nowych kolegów, którzy teraz są w osobnej klatce. Dziekuję za wszystkie rady dotyczące adopcji i łączenia szczurzynek!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”