Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

AniaU
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 02, 2014 2:05 pm

Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Post autor: AniaU »

Dzień dobry wszystkim.

Jakiś czas temu moja przyjaciółka znalazła u siebie na balkonie pewien przedsiębiorczy mysi egzemplarz. Przyjaciółka mieszka na pierwszym piętrze, balkon jest trudno dostępny, więc mała spryciara musiała się nieźle natrudzić, żeby tam dotrzeć. Przyjaciółka ją oczywiście przygarnęła, zakupiła odpowiednie lokum itd. Spryciara została ochrzczona Johny Rambo, ale okazała się jeszcze bardziej przedsiębiorcza i sprytna niż mogłyśmy w ogóle przypuszczać...

Dokładnie w Nowy Rok Johny urodził(a) ;D 8 małych Johnych. Przyjaciółka chciałaby zostawić sobie dwie dziewczyny a reszta towarzystwa będzie musiała odejść do innych domów. Ja mam dwa psy, cztery akwaria i dwa szczury, więc z oczywistych względów nie mogę przygarnąć sześciu myszy. Przyjaciółka nie chce oddawać maluchów do sklepu, gdzie ktoś może nimi nakarmić jakiegoś węża lub wężogłowa (wszyscy znamy ten problem). Z tych samych względów nie dajemy ogłoszenia na Allegro czy Tablica.pl i doszłyśmy do wniosku, że najlepszym miejscem będzie mysie forum. Dałam ogłoszenie tam, daję i tu.

Za około 4 tygodnie będzie zatem do oddania 6 maluchów. Jeśli ktoś z Was chciałby przygarnąć lub zna kogoś chętnego do zaopiekowania się maluchami, proszę o kontakt wszelkimi kanałami: PW, mail, telefon (502274052). Mam kilka zdjęć. Johny jest cały(a) biały(a).

Wszelkie sugestie mile widziane.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
AU
AniaU
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 02, 2014 2:05 pm

Re: Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Post autor: AniaU »

Edit: możliwy transport do 50 km z naszej strony.
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Post autor: Ensui »

Yyy... to są dzikie myszy? ???
Obrazek
Obrazek
AniaU
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 02, 2014 2:05 pm

Re: Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Post autor: AniaU »

Gdzie tam. Nawiała. Właściciel się nie znalazł/nie zgłosił.

Obrazek
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Post autor: MichalKonstanty »

Johny Rambo :) urocze :)
Obrazek
AniaU
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 02, 2014 2:05 pm

Re: Myszki do adopcji - Szczecin i okolice

Post autor: AniaU »

Tja, rozważano też Dolpha Lundgrena i Stevena Seagala oraz Christophera Walkana (tu ze względ u na wideo Fat Boy Slim). ;) Cóż, bycie Johnym, który rodzi, jest zupełnie dżenderowo-na-czasie. A wracając do tematu...
Anyone?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”