Agustowe Pusiaki! =)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Agustowe Pusiaki! =)

Post autor: Agusta »

Złe wieści... :( Jadzia odeszła, biegała na wybiegu z resztą dziewczyn i gdy już wszystkie babki wracały do klatki moja mama szukała na końcu Jadzi bo nie reagowała na wołanie, gdzie zawsze była pierwsza. Znalazła ją po 10 minutach szukania zwiniętą na łóżku w samym rogu już nie oddychającą... :( Nie mam pojęcia co się stało i dlaczego. Nie dawała żadnego znaku że odejdzie, była najbardziej szaloną i mega odważną szczurką ze wszystkich, nawet przebijała Milu... :( Jestem załamana... Ale cieszę się że miała choć trochę radości z życia u mnie wśród innych dziewczyn niż w zoologu lub kogoś innego... :((((((((
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Agustowe Pusiaki! =)

Post autor: Lilien »

Przy otworzeniu tematu spodziewa się człowiek dobrych wieści, a tu taka smutna informacja :(
Bardzo mi przykro z powodu Jadzi :( Pewne jest, że dałaś jej naprawde wspaniały dom na jaki to maleństwo zasłużyło.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Agustowe Pusiaki! =)

Post autor: Agusta »

Beznadziejnie... :(
Ale póki co reszta dziewczyn w formie jest. Lilu bardzo tęskni za Jadzią były bardzo związane. Zawsze spały razem. No cóż jakoś to będzie...
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”