[Kraków] Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

piks
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:35 pm

[Kraków] Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: piks »

Witam serdecznie!

Jestem zmuszony do oddania czterech szczurków dumbo (w tym dwa rexy) - córka się uczuliła na sierść. Szczurki są roczne, oczywiście zdrowe, dobrze zsocjalizowane, czyste. Lubią dzieci i daja się lubić. Pochodzą z dwoch roznych rodzin, ale znają sie i lubia od malucha. Mieszkaja w Krakowie

Oczywiście są cztery różne charaktery. Jest miękki ciemnoszary grubas rex któremu wszystko jedno (mój faworyt), jest jasnoszary rex który lubi przelewać się między palcami, jest łaciaty indywidualista i szary lubiacy lizac palce. Wabią się odpowiednio Piksel, Grep, Łaciaty i Lizawka.

Szczurki oczywiscie nie na karmówke!

Razem ze szczurkami duża klatka i mała transportowa. Wiecej szczególów na priv.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: Eve »

A można zdjęcia chłopców ? Najczęściej bardzo pomagają w adopcji :) I napisz czy chcesz żeby poszły wszystkie razem, czy mogą być rozdzielone. Więcej informacji np. skąd się u Ciebie wzięły :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
piks
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:35 pm

Re: Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: piks »

Hej!

Mam zdjecie tylko dwojki z pazdziernika. Na zdjeciu Łaciaty i Lizawka :)

Obrazek

Pochodza z dwóch hodowli domowych. Zapomnialem dodac, klatka z wyposazeniem - dwa hamaczki, poidelko, ufo, drabinka. Oczywiscie jesli zostanie cos z jedzenia i podloze to jak najbardziej tez.

Przykra sprawa bo sie wszyscy ze szczurkami bardzo zzyli, wiec chcielibysmy zeby trafily w dobre rece.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: smeg »

Rozważ oddanie szczurków parami, pewnie niektóre są ze sobą bardziej zżyte, niż z pozostałymi. Łatwiej będzie znaleźć domy dla dwóch dwójek, niż dla całej czwórki ;) Dodaj ogłoszenia też na http://forum.szczury.biz i na https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts .
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
piks
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:35 pm

Re: Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: piks »

Mysle ze tez jest taka mozliwosc, choc znaja sie od malego. Bracia woleliby zostac pewnie razem, wiec jest mialbym rozdzielac czworke, to Piksel i Grep by zostali razem, Lizawka i Łaciaty razem.

Gorzej z klatka wtedy, bo mam tylko jedna duza, i jedna mala transportowa. Druga klatke tez wlasciwie moglbym skombinowac, ale mam ja w domku poza Krakowem, a nie bywam tam za czesto.

Pozdrawiam i dziekuje!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: smeg »

Jeśli ktoś przygarnia szczurki do swojego stada, zapewne ma już klatkę, więc to nie jest konieczność ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
joanna71
Posty: 99
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 8:47 am
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: joanna71 »

można chyba zamknąć, szczurki u nas, my w kontakcie z domem wyjściowym szczurów.
darkshadow
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 7:14 pm

Re: [Kraków] Cztery ogonki do oddania w dobre ręce

Post autor: darkshadow »

Siemka! Wszyscy już oddani czy jeszcze ktoś szuka domu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”