Gwiazdkowa Ekipa - koniec szczurzej przygody

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdkowa Ekipa - Leć Lusiu...

Post autor: sylwiaj »

o matko:( jak mi przykro Emi akurat o niej myślałam i zastanawiałam Sie ile już ma a tu taka przykra nowina:( ehhh to były cudowne stwory Krakowa:( za swoimi bardzo tęsknię. takie małe zwierzątko a taki wielki ślad po sobie pozostawia...
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa - witamy Robercika :)

Post autor: emi2410 »

Dziś przychodzę z weselszymi wieściami - oto Robercik, przyjechał do nas w sobotę. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Póki co jest na DT, ale pokochałam go strasznie, nie wiem czy oddam. ;D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Gwiazdkowa Ekipa - witamy Robercika :)

Post autor: noovaa »

Fuj. Jakieś gryzonie Ci się w domu zalęgły .....
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa - witamy Robercika :)

Post autor: xiao-he »

Ej no ja ci sienie dziwie, taki piękniś jest ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: emi2410 »

Znów się nic nie odzywam w wątku, chyba czas to zmienić. :D A u nas od wczoraj się jeszcze weselej zrobiło... ;D
ObrazekObrazekObrazek
Przepadłam dla niej kompletnie, przybłąkała się sama, ma może z kilka miesięcy. Mała ciamajda, kot samogłaskający się - wystarczy podstawić rękę, a ta sama się o nią ociera. ;D Jest prześwietna, zakochałam się w niej po uszy. :-* Mamy tylko jeden problem, z imieniem dla niej. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: Fibius »

O, widzę że mój Avatar zagościł w waszym domu ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: emi2410 »

Dzisiaj porcja fotek, dawno nie było. :D

Cynka
Obrazek
Właściwie mogłabym napisać Gryzelda. :P Nie pasuje jej moja ręka w klatce - DZIAB, chcę pomiziać - DZIAB, takie się niegrzeczne szczurzysko zrobiło. ::)

Clavia
Obrazek
A tej pannie niedotykalskiej to tylko takie z ukrycia udało się zrobić, schowała się z chrupkiem w swoim ukochanym obgryzionym koszyku, więc skorzystałam z chwili. :D Ostatnio troszkę się podziębiła, takie wahania pogody jej widocznie nie służą, ale już jest w porządku. :)

Oliwka
Obrazek
Olisi wyrósł guzek pod łapką, póki co nie ruszamy, ale jeżeli zacznie rosnąć pewnie będziemy ciąć. W ogóle nie widać po niej tych dwóch latek, to dalej wieczne dziecko (taki urok Loczków... :)).

Gilgot
Obrazek
Co tu dużo o Gilusiu mówić - mój wielki misio, nic tylko by spał, jadł i się tulił. :D Dziś integrował się z małą kicią, bo to najbardziej pokojowy szczur jakiego mam. :D

Masz
Obrazek
Kolor futerka zobowiązuje - mały wredny dzikus, uwielbia bunkrować się w domku, naznosił sobie sianka i szmatek, zakopuje się w trocinach i tyle go widać. ::)

Feluś
Obrazek
Dużo odważniejszy od brata Alusia, dostali ostatnio nową dunę, on był pierwszy do zwiedzania, strasznie ciekawski maluch. :D

Aluś
Obrazek
Może nie taki odważny jak brat, ale za to jest kochaniutkim miziakiem, bardzo lubi kontakt z człowiekiem. :)

Nutella
Obrazek
Sprawienie jej kociej koleżanki było świetnym pomysłem. Z niegrzecznego ciągle wydzierającego się o wszystko kota zrobiła się teraz taką ciepłą kluchą. ;D Nie ma czasu na psoty, bo nową koleżankę trzeba wszystkiego nauczyć. :D

E.T.
Obrazek
Decyzja co do imienia zapadła - jest Itka, bo wydaje chwilami wręcz kosmiczne dźwięki. ;D Takiego przytulaśnego kociaka to ja chyba nigdy nie widziałam. Bardzo szybko się uczy, nie rozrabia, no kot - marzenie. :D

Nela
Obrazek
Mała wredna szczekająca na wszystko i wszystkich ruda małpka. ;D Itka ją zaczyna sobie ustawiać, mam nadzieję, że Neluś zrozumie, że nie ona wszystkimi w tym domu rządzi. :D

Adela
Obrazek
Mój głuptasek, wieczny szczeniak. :D Dalej jest rozbrykana, ale powoli, powolutku zaczyna się uspokajać. ;)

Robercik
Obrazek
Puchaty kuleczek. ;D Szuka domku, ale coś kiepsko to idzie, więc póki co mieszka sobie w dunie na biurku, ciągle mam go na oku. :D Koty strasznie są nim zainteresowane, ciągle któraś czatuje na górze duny. :D

Także tak sobie u nas powoli i spokojnie czas leci. :) Coraz bliżej wakacje, już się doczekać nie mogę, będę sobie całymi dniami siedzieć ze zwierzakami. Oby szybko zleciało, od szkoły w końcu trzeba odpocząć. ;D

Pozdrawiamy z Gwiazdkowa! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: emi2410 »

Wpadam z nowością:
Obrazek

Od dziś rodzinka się powiększyła, Itka zrobiła nam wielką niespodziankę. Fajnie wyczuć kluchy w brzuchu dopiero na dzień przed porodem... ::) ;) Byłam w wielkim szoku, no bo skąd nagle ciąża. No i teraz mamy dwa piękne najprawdopodobniej kocurki, ale mogłam się machnąć w ocenie płci. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: emi2410 »

Może jeszcze ktoś tu czasem zagląda... ;)
Lecę z nowościami. Zdjęć praktycznie brak, bo i czasu z takim zwierzyńcem na pstrykanie zbytnio nie ma, ale obiecuję się poprawić. :D
Ogólnie u nas wszystko w porządku. Itkowe dzieciaczki skończyły już miesiąc, przedstawiam Wam Sama (burasek) i Deana (czarno-biały). :)
Obrazek
Rosną jak na drożdżach, są cudnymi i bardzo fajnymi kociakami, najchętniej bym ich nie oddawała, jeśli już to najlepiej razem... Komu pięknych panów? ;D Itka bardzo o nich dba, świetna z niej mamusia. Ciocia Nutka zazdrosna trochę, ale ważne, że bez agresji. Nela za to bawi się w nianię i się chłopakami zajmuje. :D
Adelcia moja się troszkę zaczyna uspokajać, ale dalej ma pstro w głowie. :D
Obrazek
Mysiaki mają się dobrze, obżartuchy z nich straszne. ;D Szczuractwo moje leniwe w porządku, czekam na casitę, bo się już ledwo w pokoju mieszczę z moim zwierzyńcem. :D
No i tymczaski mam, Moon i Blinky z Krakowa, w sierpniu ich Pani po nich wróci, a póki co ja jestem szczęśliwa, bo to taaaakie kochane kluchy - miziaki. :D
ObrazekObrazek
Jeszcze niedługo na pewno napiszę więcej, porobię foty. :D
Pozdrawiamy z całym zwierzakowem! :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: Malachit »

Jakie śmieszne kociaki ;D to może ich nie oddawaj? ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa

Post autor: emi2410 »

Oj kusi ich zostawić! ;D Zawszę mogę powiedzieć, że nikt ich nie chce... No bo w sumie jak ktoś ich ma chcieć skoro nigdzie ich nie ogłosiłam, sesesesese! >:D 8)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa - Żegnamy Oliwkę

Post autor: emi2410 »

Dziś przychodzę ze smutną wiadomością...

Obrazek

Mój kochany Olinku Okrąglinku... Będę bardzo tęsknić za Tobą, Skarbie. Pozdrów Stadko za Tęczowym Mostem. :'(
[*][/b]
Nie ma Oliwki, nie ma już Loczków. Ona była ostatnia, trzymała się bardzo dzielnie. Odeszła dziś rano, we śnie, w wieku prawie 2,5 roku.

I została już tylko trójka... :(
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gwiazdkowa Ekipa - Żegnamy Oliwkę

Post autor: xiao-he »

:'( [*] :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Gwiazdkowa Ekipa - Żegnamy Oliwkę

Post autor: Megi_82 »

:( Współczuję :(
Leć, malutka :( [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gwiazdkowa Ekipa - Żegnamy Oliwkę

Post autor: unipaks »

:( Leć, Oliwciu... [*]
Emi, bardzo mi przykro :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”