Witajcie szczurzy bracia i siostry!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sandersowa
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 10, 2014 7:47 am

Witajcie szczurzy bracia i siostry!

Post autor: Sandersowa »

Cześć, w końcu się zarejestrowałam, od jakiegoś czasu zasięgam wiedzy z Waszego forum i bardzo mi pomogło w kilku kwestiach. Bardzo wszystkim doświadczonym forumowiczom chcę podziękować za rady, choć dla innych, ale ja już jestem dużą dziewczynką i umiem sobie sama znaleźć odpowiedzi na pytania, bez ich zadawania i zaśmiecania forum :) Dzięki min. Wam udało mi się połączyć moją szczurkę z dwiema innymi i teraz mam kochane stadko, którym zaraz się w odpowiednim miejscu pochwalę ;D
Awatar użytkownika
Barakuda
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witajcie szczurzy bracia i siostry!

Post autor: Barakuda »

Część. To strasznie fajnie że potrafisz korzystać z wyszukiwarki, nieczęsto się to zdaża. Chwal się stadkiem, chwal bom starsznie ciekawa. Pozdawiam.
Z nami: Lulu, Oliwka, Dexter i sostry Sól i Pieprz ur. 24.03.2014r. :)
Szczurowisko Barakudy http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=44003
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Witajcie szczurzy bracia i siostry!

Post autor: Kameliowa »

Witamy na forum i serdecznie gratulujemy umiejętności korzystania z wyszukiwarki, bo to jest mam wrażenie rzadkość.
Za niezaśmiecanie dziękuję w imieniu całego Mod Teamu O0 8)
No i oczywiście zapraszam do udzielania się w tematach i chwalenia się swoimi szczurkami :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”