[Klatka] dla 1 szczura

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: jokada »

no, tej mini jako klatki to w ogóle nie biore pod uwage


tylko przelicz - teady II - to 50
mini 38 - razem - 88 zł

zobacz link który ci podałam - tam nawet z przesyłka ci pewnie taniej wyjdzie - sporo taniej
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: curcio »

ale teddy kupiłbym od kolezanki za 20 zł. a mini mam w domu.

Dodano po 9 minutach:

wstrzymam się do soboty. jeśli do soboty nic nie kupię, kupuje teady i łączę ją z tą mini.
dzięki za wszystko.
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: mataforgana »

ja taką jak pokazała Asiek ( szczur w żółtej kuwecie ), a nawet trochę większą, też używam do letniego transportu... ;) curcio, lepiej kup większą od razu...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: jokada »

[quote="curcio"]wstrzymam się do soboty. jeśli do soboty nic nie kupię, kupuje teady i łączę ją z tą mini. [/quote] - a wcześniej [quote="a w piwrwszym poscie curcio"]Czy waszym zdaniem mogę kupić tą klatkę?[/quote]

kolejna osoba... - pytasz się czy robisz dobrze - a i tak potem robisz po swojemu
jaki w tym sens..

:? :roll:
kuki
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 25, 2005 2:48 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: kuki »

cureć, wiesz, ja na twoim miejscu tez szukalabym wiekszej niz ta moja, bo ta chetniej opylilabym jakiemus hodowcy chomikow.
moja szczurcia byla dosc mala i mieszkala w tej klatce. spokojnie mogla sie w niej obracac, ale ty masz szczura, nie szczurzyce, a on jest wiekszy. zwlaszcza, ze pozniej planujesz kolejne szczury. chyba lepiej od razu kupic wieksza. pozostaje tylko problem rodzicow... eh
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: ESTI »

curcio po co prosisz nas o opinie, skoro i tak nie przyjmujesz naszych argumentow...nic z tego nie rozumiem. :?

Podane przez Ciebie klatki nijak nie nadaja sie dla duzego szczurka...a na pewno nie dla 2 lub wiecej.
Obrazek
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Kotik »

o jej przeciez ten tedy to jest strasznie mała klatka, bardzo wąska, one sie tam zamęczą. Ja mam 2 klatki jedną ptasią i jedną tedy ale z szerszą kuwetą... a szczurki i tak tylko w niej śpią. Zastanów sie jak byś ty sie czuł w takim miejscu.
Fasolka [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Fam »

zapytaj się w zoologach, oni nie przywożą dużych klatek bo nikt ich nie kupuje, ale na zamuwienie sprowadzaja, ja ostwtnio się pytałam i powiedzieli mi że za klatkę dla wiewiórki 90*50*60 wys. zapłace z marżą i wszystkim 125zł... tylko nie miałabym gdzie jej postawić.... popytaj się to nie kosztuje.
Jak szukasz na allegro to szukaj używanych ja 60*40*75wys. kupiłam za 56 z przesyłką, nie śpiesz się tak
za tęczowym mostem: Karolcia
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Shady Lane »

To chyba ta klatka, którą polecila Asiek, tylko tańsza.
akurat 50 zł
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71466032

O, albo ta
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72314051

Nie sa to szczurze pałace, ale mieszcza się w 50 zł. Na jednego szczura mogą byc, i gwarantuje, że będą lepsze niż te 2 połączone, bo szczur pewnie z tej dla myszy nawety niedługo korzystać nie będzie, bo sie po prostu nie zmieści.
przyjazna_maja
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:01 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: przyjazna_maja »

a czy ja nie mam za malej klatki dla 2 szczorow
50x48x35?
przepraszam...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: sachma »

urzyj kalurlatora to sie dowiesz... http://szczury.org/index.php?topic=5280

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

wg kalkuratora nadaje sie dla 1 szczura.
Obrazek
przyjazna_maja
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:01 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: przyjazna_maja »

bez sensu..
jak taka klatka nadaje sie dla nawet 5 szczorow
przepraszam...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Lulu »

bez sensu..
jak taka klatka nadaje sie dla nawet 5 szczorow /ort
przyjazna_maja, czytam Twoje posty i zaraz mnie cos trafi...

jezeli wiesz lepiej i chcesz wierzyc w te bzdurki, ktore powstaja w Twojej glowie to spoko. ale prosze, nie zalewaj forum tym bezsensem. czasami piszesz takie glupoty, ze to az boli jak sie czyta.

dostalas zrodlo, z ktorego czerpiemy informacje (kalkulator), jezeli nadal chcesz upowszechniac te glupoty to moze podasz swoje zrodlo?
przyjazna_maja
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:01 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: przyjazna_maja »

jak cos to nie ja to wymyslilam
jak kupilam klatke to na ulotce pisalo:''wspaniala dla:chomików(5)króliczka miniaturki,szczurków(5) (...)
aha,to nie cie trafi
przepraszam...
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: jagas »

[quote="przyjazna_maja"]ak kupilam klatke to na ulotce pisalo:''wspaniala dla:chomików(5)króliczka miniaturki,szczurków(5)[/quote]


a co niby producent miał napisać? max na 1 szczura? i kto by to kupił? zastamów się chwile zanim coś napiszesz...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”