[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lulu »

marlena91, >>klik>klik<< ;)
robin
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 9:35 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: robin »

[quote="Dafojne"]http://allegro.pl/item102...zki_nowosc.html [/quote]
Zdecydowanie ta. Mam taką samą od kilku dni i jest rewelacyjna. Tylko ta którą znalazłaś na allegro jest droższa niż w sklepie a przecież do tego dojdą koszty wysyłki. Ja swoją kupiłem w sklepie za 90 zł (całe 20 taniej). Pytaj się w sklepach o klatkę dla wiewiórek firmy WD Impex (bo to jest ten model - jedyny jaki WD Impex zrobił dla wiewiórek).
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mikulinka »

Ja właśnie zbieram pieniądze na tę klatkę, o której pisze marlena91, bo muszę swoim dziewczynom nieco poszerzyć terytorium ;)
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Fatty »

Ja już kasę na takową mam -należę do skner trzymających kasę pod materacem, myślących tysiac razy,zanim ów drogocenny pieniądz na cos przeznaczony zostanie, ale jeśli o wygodę zwierzaków chodzi to z lubością zakupowemu szaleństwu się oddaję .
Tylko,że większa klatka niebywale mnie zacheca do większej ilości szczurów, a obawiam się,że tego moja rodzinka nie zdzierży , chociaż obawiam się,że za jakiś czas jakaś 'bida' ogoniasta do mnie trafi, bo sobą bym nie była ;)
na razie buszuję po allegro, w poszukiwaniu taniej,dosyć wysokiej klateczki, którą mogłabym 'dołożyć' na górę.
I tutaj się zapytam -prosze na mnie nie krzyczeć,że miejsce niewłaściwe bom na krytykę wrażliwa, a tak mi się w tym temacie dobrze rozpisuje ;) - czym przymocować 'dokładaną' od góry klatkę ? Druciki wystarczą,czy przydadzą sie jeszcze jakieś inne zabezpieczenia przed ewentualną wywrotką ?
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mikulinka »

[quote="Fatty"]należę do skner trzymających kasę pod materacem, myślących tysiac razy,zanim ów drogocenny pieniądz na cos przeznaczony zostanie, ale jeśli o wygodę zwierzaków chodzi to z lubością zakupowemu szaleństwu się oddaję .[/quote]

Ze mną jest dokładnie tak samo ;)

Fatty, ja jedną klatkę do drugiej przymocowałam porządnie drucikami ze wszystkich stron, ale w taki sposób, aby ostre końcówki tych drucików zbytnio nie sterczały...
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dory »

marlena91 serdecznie polecam ;) .
Klatka ma jedną wadę: półeczki nie mają dobrych mocowań i trzeba coś wykombinować na własną rękę.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

Mikulinka, Jednak półka nie mogłaby się znaleźć w takim miejscu jak mówisz...(byłoby za wysoko) więc prawdopodobnie zamienię miejscami telewizor z klatką(klatka na ziemie, telewizor na półke/szafke.

[quote="robin"]Zdecydowanie ta. Mam taką samą od kilku dni i jest rewelacyjna. Tylko ta którą znalazłaś na allegro jest droższa niż w sklepie a przecież do tego dojdą koszty wysyłki. Ja swoją kupiłem w sklepie za 90 zł (całe 20 taniej). Pytaj się w sklepach o klatkę dla wiewiórek firmy WD Impex (bo to jest ten model - jedyny jaki WD Impex zrobił dla wiewiórek).[/quote]
Dzięki za info. Wiem na pewno, że na sklepach takiej nie mają bo obeszłam wszystkie zoologiczne ale zapytam się czy dałoby rade taką sprowadzić...
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Mikulinka »

[quote="Dafojne"]Jednak półka nie mogłaby się znaleźć w takim miejscu jak mówisz...(byłoby za wysoko) więc prawdopodobnie zamienię miejscami telewizor z klatką(klatka na ziemie, telewizor na półke/szafke. [/quote]

Dobry pomysł ;) . Najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda szczurków...

A co do klatki, to ja również szukając odpowiedniej dla swoich ogonków przeszłam wszystkie sklepy w okolicy i nie udało mi się takowej znależć, więc jedynym wyjściem pozostało allegro.
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Elly »

Fatty, jak ja nie mialam jeszcze nowej klatki, to moj tata malą klatke doczepil do wiekszej takimi bialymi 'opaskami' którymi mozna np jakąś reklame do barierki przyczepic... mam nadzieje ze wiesz o co chodzi. W kazdym razie trzymalo sie, kobity to skubaly, ale po jakims czasie sie znudzily, bo i tak nie przegryzly ;] nie bylo nawet w sumie sladu ząbkow. Mysle ze to mozna dac jako dodatkowe wzmocnienie, bo duzej klatki podejrzewam same opaski nie utrzymają ;] w moim przypadku dobrze sie sprawdzalo ;)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: FeMiNi »

czy ktos wie czy na targach zoologicznych ( w łazienkach, wawa) ktore sa co tydzien w weekend jest jakis ciekawy wybor klatek ? :drap:
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: limba »

FeMiNi, z tego co sie orientuje i radze ..nie idz tam... wyboru nie ma..za to malenkie klatki przepelnione szczurasami przeznaczoynymi na karme ... ja popelnilam ten blad i poszlam.. i co w Pana Boga musialam sie zabawic bo dom moglam dac tylko dwom chlopakom..wtedy
artykulow zoologicznych tam nie ma...tylko nedza i smutek...nie polecam absolutnie...no i abstrakcyjny wet ktory nie widzi ze po 30 szczurow siedzi w klatce bez wody i jedzenia, gniezdzac sie jeden na drugim... brak slow. Z Tozu oczywiscie tez zero odzewu... :bije:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
FeMiNi
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 12:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: FeMiNi »

oj... to rzeczywiscie :/ kurcze myslalam ze dostane jakas ciekawa klatke, bo musze do poniedzialku jakas wieksza skombinowac.. chyba zaczne dzis podroz po sklepach sklepikach itp. dzieki za info :)
"What I see is what I get. I have no patience. I am very self satisfied & egoistic."

['] Łata, Tośka, Tofik, Fokus, Czesio, Stitch :)
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

Zamówiłam w końcu tą największą klatke i dzisiaj przyszła...
Jest przeogromna :shock: Mając sam centymetr w dłoni zupełnie nie da się ocenić wielkości klatki... dopiero jak się to zobaczy na żywo ;)
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Venio »

[quote="Dafojne"]Zamówiłam w końcu tą największą klatke i dzisiaj przyszła...
Jest przeogromna :shock: Mając sam centymetr w dłoni zupełnie nie da się ocenić wielkości klatki... dopiero jak się to zobaczy na żywo ;)[/quote]
Mozesz jasniej ktora zamowiłeś? :) i jak ją uządziłes :)
Obrazek
[*] Psychol
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Dafojne »

Venio, Jam kobieta jest jeśli nie zauważyłeś ;)

A zamówiłam tą: http://allegro.pl/item102...zki_nowosc.html Co do urządzania to dopiero zacznę. Jak już będzie gotowa na pewno pochwalę się jakąś fotką :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”