Ogonki u Jolki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

No oczywiście, że Piorunka wezmę, choćby "na pukiel"! Klatkę palnuję zakupić w piątek :)
Eve dziękujemy za wierszyk :) Śliczny
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Eve »

Pankracy przypomniał mi jak jako zasmarkane dziecię oglądałam "Piątek z Pankracym" ale pewnie jesteś ciut młodsza i nie kojarzysz takich starych programów jak ten :D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Iguta87 pisze:Paul, Jolka wyżej napisała że Piorunka też weźmie, i całe szczęście bo ja już mu opowiadam o jego nowych kolegach i o jego Jolce;)

Klatko przybywaj!:)

O nie zauwazyłem, musiałem przegapić.
Jolka, ale super ! To fajnie, że nie zrezygnowałaś !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

No coś Ty! przecież tu chodzi o całe jedno szczurze istnienie! Nie wyobrażam sobie żebym mogła zrezygnować... ja wierzę w przeznaczenie, więc nie tak łatwo odpuszczam :) Widocznie tak miało być, że jednak będę miała trzy szczurki a nie dwa. Grunt, że mogę dać dobry domek Piorunkowi i tym moim dwóm chopakom :)
Nie zmienie całego świata ale mogę zmienić świat jednego szczurka :) w tym przypadku aż trzech szczurków :) cudnie :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Eve pisze:Pankracy przypomniał mi jak jako zasmarkane dziecię oglądałam "Piątek z Pankracym" ale pewnie jesteś ciut młodsza i nie kojarzysz takich starych programów jak ten :D
Niestety nie pamiętam
ja rocznik 84 więc dorastałam na uszatku, potem smerfach i gumisiach. jeszcze pamiętam "sąsiadów" i kota Filemona :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

JolkaB pisze:No coś Ty! przecież tu chodzi o całe jedno szczurze istnienie! Nie wyobrażam sobie żebym mogła zrezygnować... ja wierzę w przeznaczenie, więc nie tak łatwo odpuszczam :) Widocznie tak miało być, że jednak będę miała trzy szczurki a nie dwa. Grunt, że mogę dać dobry domek Piorunkowi i tym moim dwóm chopakom :)
Nie zmienie całego świata ale mogę zmienić świat jednego szczurka :) w tym przypadku aż trzech szczurków :) cudnie :)
To bardzo dobre podejście, czasem ludzie rezygnują , bo np. nie mają już chęci , albo miejsca ....
A tu bedzie nowa klatka i od razu 3jka! Ale będziesz miec wesoło :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Nowo otwarta galeria Szczypka i Pankracego :)
Zapraszamy :)

https://picasaweb.google.com/1137553053 ... _MWY6OGeZQ
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Paul_Julian »

Jakie to maluszki, ledwo co większe od miski! Uwazaj z psiskiem, żeby ich nie zjadł, bo moga łatwo wyskoczyć z akwarium.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Spokojnie Nadia jest pod stałym nadzorem. Ona ma po prostu swoje prywatne Animal Planet, ale ogląda tylko ze mną. Teraz gdy siedzę tyłem do chłopaków to śpi, zwinięta w kłębek na łóżku :) A chłopaki póki co nie próbowali ani razu wyłazić, chyba jeszcze im to nie w głowach :) Ehh.. byle do piątku :)
Zrobiłam na szybko fotkę śpiącej Nadusi :)
Obrazek
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: renett »

Ślicznotka moja ruda :-*
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

Śliczne zoo. !
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Noo.. Zoo, jak nic. Wczoraj siostra była w odwiedzinach z rpółtora-rocznym synkiem, to też stwierdzili, że u mnie lepiej niż w sklepie zoologicznym :) Mały zachwycony. Była opcja, że będą u mnie spać, no to mówię, że wyniosę szczurki do innego pokoju, bo w nocy mogą hałsować ... ja z akwarium do innego pokoju a mały w bek... no to Jola potulnie tup-tup-tup z akwarium obrót na pięcie i wraca ze szczurkmi do pokoju gdzie były :) popatrzałyśmy z siostrą po sobie... i tyle :D dziecko nie chciało, żeby szczurki były wyeksmitowane :) końcem końców goście pojechali jednak do swojego domku.
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: Frugo_Frugo »

Haha. ! Niezły dzieciak. :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: unipaks »

Kurczę, przysięgłabym, że już się tu wpisywałam... SKS chyba... ::) :P
No cóż, nic to - z przyjemnością pochwalę zwierzyniec i pogratuluję raz jeszcze - cudna zwierzaki! :-*
https://lh4.googleusercontent.com/-_ssK ... G_7371.JPG bardzo zabawne i jednocześnie rozczulające są takie mordeczki pchające się wprost w obiektyw :)
Wygłaszcz wszystkie stwory i stworki ode mnie i moich panien! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Ogonki u Jolki

Post autor: JolkaB »

Dziękuję, chłopcy wymiziani i reszta zwierzyńca też oczywiście :)

Wczoraj leżę sobie na kanapie a maluchy zaczynają się budzć... Pankracy wstał, ziewnął i podszedł do miseczki z jedzeniem. Stanął na niej jak kurka na grzędzie i coś tam sobie zajada.... na to przebudził się Szczepan, widzi, że Pankracy odwrócony do niego placami... ja patrzę a Szczepan bierze w zęby ogon Pankracego i go ciąnie w swoją stronę.... no myślałam, że śnię :D Pankracy nie dał się ściągnąć i tylko zapiszczał trzymając się miseczki... no to Szczypek znów bierze jakby nigdy nic ogon Pankracego w zęby i znów ciągnie do siebie :D Zupełnie tak jakby miał mu za złe, że przestał go dogrzewać i sobie poszedł.. " No ale Pankracy wracaj tu do mnie natychmiast, przecież ja chcę jeszcze pospać ale bez Ciebie to ja nie zasnę, wracaj szybko!" :D Kochane ciurki :)

Jutro w godzinach wczesno wieczornych zawita do nas kolejny ogonek. Haszczak spod Wrocławia.... może ktoś ma pomysł na imię? No chyba, że poczekamy aż samo się jakieś do niego przyplącze? :)

Tak wygląda nasz od jutra nowy domownik, na zdjęciu pierwszym jeszcze ze swoim bratem, który też już ma nowy stały domek
Obrazek

a tu solo
Obrazek

Obrazek
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”