Biszkopty dla szczurków i Dropsy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: pestka4 »

wracając do tematu, jakiej firmy są te ptyczki :?:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
Olga

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Olga »

hmmm.... Nie wypowiem sie co do innych smakołyków ale dropsy czekoladowe są po prostu PYCHA!!!

Kiedys kupiłam i przyszły do mnie 2 koleżanki, oglądały szczurzaki i chciały dać smakołyk. Wybróbowałyśmy wszyskie 3 i całe opakowanie poszło!!! :lol: :wink:

To na prawde smakuje jak czakolada!!!
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Angua »

[quote="maciunia"][quote="Olga"]
Kiedys kupiłam i przyszły do mnie 2 koleżanki, oglądały szczurzaki i chciały dać smakołyk. Wybróbowałyśmy wszyskie 3 i całe opakowanie poszło!!!
To na prawde smakuje jak czakolada!!![/quote]

Kurcze, nieżle! lece się zaopatrzyć, ale nie dla Rajanka tylko dla siebie samego ;-D skoro tak goraco polecanie!
Pozdrawiam Serdecznie![/quote]
A nie lepiej kupic sobie czekoladę? ;)
Eeee... fakt ze z dropsów jogurtowo-marchewkowych szczury zjadły moze cwierc paczki a resztę ja wszamałam, ale na dłuzszą mete to zbyt kosztowne - czekolada dwa razy taniej wyniesie ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Gracja
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 18, 2004 1:48 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Gracja »

Hehehe... no fakt... czekolada tyle kosztuje, co opakowanie dropsow... :D moje szczury ostatnio nie jedza zadnych chrupkow, ani dropsow... bardzo lubia suchy chleb... niby tak malo, a jednak... ;)
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: niemfa »

Ja nie wiem o jakich kulkach mowicie :oops: U nas tego nie ma :(( Tylko kolby, dropsy, i delicje.. A jesli chodzi o smaki to uwazam ze dropsy jogurtowe sa obrzydliwe ( wiecej juz dropsow nie kupowalam blee) ale delicje moga byc :))
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Re: smaki w jedzeniu...oszustwo !!

Post autor: pestka4 »

[quote="myszka"]Ostatnio zaczęłam próbować jedzenie które daję szczurkom :D i jakioś wydaje mi się że patyczki ważywne owocowe i mleczne smakują tak samo :? z innymi przysmakami też tak jest :( a wy jak myslicie??
i czy można by było to zareklamować?? :twisted:[/quote]

Cześć Myszka , odpisz mi jak możesz jakiej firmy są te patyczki , czy kupujesz je w sklepach zoologicznych , czy może w markecie :?:
Jak one wyglądają :?: :roll:
Ostatnio zmieniony pn maja 24, 2004 1:39 pm przez pestka4, łącznie zmieniany 1 raz.
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: pestka4 »

[quote="niemfa"]Ja nie wiem o jakich kulkach mowicie :oops: U nas tego nie ma :(( Tylko kolby, dropsy, i delicje.. A jesli chodzi o smaki to uwazam ze dropsy jogurtowe sa obrzydliwe ( wiecej juz dropsow nie k
upowalam blee) ale delicje moga byc :))[/quote]

Witaj , są to kulki firmy ANIMALS , są przeważnie w marketach , u nas są w markecie CARFFEUOR-( ?? :?: I, w trzech smakach. :P
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: sauatka »

dzieki... wiecie wolalam sie upewnic :) albo jak ze sklepu zoo wychodze z dropsami albo jakimis delicjami dla gryzonie (kurcze az wstyd sie przyznac) do domu przywoze puste opakowanie :oops: tzn. zjem troche :P
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: myszka »

to tak jak ja... no prawie, bo ja podjadam tylko trochę a nie całe opakowanie :P
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Kacha »

Ja też zżeram delicje! Najgorzej jak już się raz spróbuje.
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Dona »

żeby nie tworzyć nowego tematu... NIE POLECAM biszkoptów dla gryzoni firmy dako-art. Kupiłam mojej małej dwa opakowania i w obydwóch znalazłam takie małe żółtawe robale, wyglądały mi na larwy... A dla odmiany w drugim opakowaniu znalazłam jeszcze jakieś owady, już martwe, ale na ćmy mi to nie wyglądało... Boję się trochę, bo dałam mojej małej kilka ciach zanim to zauważyłam... :( mam iść z nią do weta? boję się, że mogła zjeść jajeczka tych owadów :(
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Dziwne bo ja juz od wielu(przynajmniej 5) lat mam z do czynienia z delicjami dako-art i nigdy mi sie nic takiego nie przytrafiło!?!!!
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: krwiopij »

mysle, ze szczurkom na pewno zadne owady ani robale nie zaszkodza... toz to czyste swieze bialko! ;) :lol: moze i wyglada paskudnie, ale na pewno nie jest trujace... :)

co do tych biszkopcikow, to martwilabym sie raczej brakiem skladu na opakowaniu i podejrzanie jaskrawymi kolorkami... od pewnego czasu juz ich nie kupuje... wole dac maluchom pestke dyni z rynku niz te biszkopty... jakos im nie ufam...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Dona »

ufff... dzięki Krwiopijko... Kurczę, spanikowałam trochę, ale boję się o małą po prostu... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”