Biszkopty dla szczurków i Dropsy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Dropsy

Post autor: Mycha »

- producent/firma : Peltanid
- cena : 5zł
- wymiary : masa netto- 75g
- miasto, w którym zostało to nabyte. : Świdnica, Wrocław

Są to dropsy które są inne od zwykłych dropsów dla gryzoni. Szczurki je uwielbiają! Dropsy są mniejsze od zwykłych, bardziej twarde i podobno mniej słodkie (koleżanka próbowała :wink: )
Pozdrawiam
Życzę udanych zakupów
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
alive

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: alive »

Moja Ciapa uwielbia dropsy jogurtowe dla szczurków Vitakrafta. Też sa mniejsze od innych. Są chyba tylko jogurtowe. Za torebeczkę 40g zapłaciłam około 3,50zł.
alive

Biszkopty dla szczura

Post autor: alive »

Ostatnio odkryłam nowy smakołyk dla szczurków-biszkopty. Ciasteczka są z owocami i z ziarnem. Moja Ciapka je wprost uwielbia!!! Daje jej je zamiast suchej bułeczki do scierania ząbków. Jedynym minusem jest cena... za 4 ciacha (ok.10 na 4 cm) zapłaciłam 7.60zł... Firma Vitakraft-opakowanie wazy 50g.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Ania »

Ja kupuje takie biszkopty duzo taniej. Fakt - sa bez owocow - ale moja Rybka rzuca sie na nie, w opakowaniu jest okolo 6-8 biszkoptow, place 2 zlote.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Adi

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Adi »

Ja też daje około 2 złotych za biszkopty. Dobrze że są tanie a dobre :) . A jak moje szczurzyczki je wcinają. Aż miło popatrzeć :D
Tangerine

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Tangerine »

Ania, Adi - jakiej fimy są owe ciasteczka??? Ja widziałam u nas tylko takie vitakraftu - cena mnie zraziła i już się potem szczególnie nie rozgladałam za takimi cudeńkami.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Ania »

tengerine - moje sa firmy Deko - Art a nazwa na pudelku brzmi 'Delicje LUX'.
Sa biszkopty podluzne, sa wlasnie delicje (ktorych nazwe podalam) z dodatkiem smietany - pudelko po biszkoptach wyrzucilam bo znalezc nie moge, ale jestem pewna, ze byly tej samej firmy. Produkcja polska.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Gracja

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Gracja »

ANiu! te dropsy "Delicje-LUX" są wspaniałe (oczywiście szczurek mi powiedział ;) ). Ledwo co wróciłam ze sklepu i pokazałam opakowanie Ziomkowi, to on zaczął już gryźć pudełko :D a gdy dałam mu do miseczki, to od razu zjadł całego, aż się uszka trzęsły 8). Dzięki, że napisałaś tu o tych dropsikach!!!!! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Mageda »

ja swojej małej daje biszkopty o smaku czekolady, ona wprost je uwielbia, wcina je tak, że aż jej się uszy trzęsą :) kosztują one 2,60 zł i są firmy EvaPOz
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Mageda »

moja szczurcia uwielbia dropsy o smaku owóców tropikalnych fikmy Vitakraft, cena ok 4 zł
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Gracja

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Gracja »

czekoladowe??? hmm... to fajnie... muszę kupić Ziomkowi je, aby wypróbować... Ciekawe... :lol:
sambina

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: sambina »

moja szcurcia smakowakla biszkopty warzywne. i smakowaly jej. zreszta nie tylko jej...
:)
bronka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 22, 2003 5:47 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: bronka »

[quote="krwijopijka"]przy okazji - widzialam dzisiaj jogurtowe dropsy specjalnie dla szczurkow! :D naprawde mnie to zaskoczylo, bo nie sadzilam, ze vitakraft ma cokolwiek dla naszych ogonkow... zwyklej karmy na przyklad jeszcze niegdy nie udalo mi sie znalezc... :P [/quote]

Moje poprzednie szczuraski dropsików tych nie wciągały.
Efiks natomiast olał dziwnie wyglądające "delicje dla gryzoni mix" pudełko 60 gram z firmy z Malborka. W sumie sama bym tego nie jadła - wygląda to jak małe biszkopciki z barwnikami. Opis "stworzone przez naturę", każdy kolorek inny smak. Może to nie jest złe, koszatniczka zielone (warzywny smak) zajadała aż miło, ale szczurasek patrzył dziwnie - i to na mnie ;)
are u szczur?
noski swoje w sprawy Waszych szczurasków wściubiają Efiks, Tymek i Smerfek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: GoHa »

Ja z kolei nie polecam "Delicji dla gryzoni mix" firmy GAMI - takie kolorowe biszkopty. Niech szlag trafi ta firmę. Kupilam wczoraj i dalam dropsika Leonowi (dobrze, ze nie Qubie bo troszku chory). Patrze, z po chwili Leon wypluwa biszkopta i zaczyna wymiotowac ... mial konwulsje dobre pare minut. Dobrze, ze mu sie nic nie stalo... Dzis dzwonie do tego sklepu, gdzie kupilam i ich ostrzege i ochrzanie na wszelki wypadek. Leon sie juz dobrze czuje, ale sie przestraszylam wczoraj...
Dobrze jest być kochanym... :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Mycha »

[quote="bronka"] Moje poprzednie szczuraski dropsików tych nie wciągały.
Efiks natomiast olał dziwnie wyglądające "delicje dla gryzoni mix" pudełko 60 gram z firmy z Malborka. W sumie sama bym tego nie jadła - wygląda to jak małe biszkopciki z barwnikami. Opis "stworzone przez naturę", każdy kolorek inny smak. Może to nie jest złe, koszatniczka zielone (warzywny smak) zajadała aż miło, ale szczurasek patrzył dziwnie - i to na mnie ;) [/quote]
Ja przyłączam się do tego postu- dałam szczurkom i wypadło że jÓrkowi dałam czerwoną a on jest biały. Patrzę- cały pysk zakrwawiony... delicja farbuje :x Po rozpuszczeniu w wodzie okazało się że to jakiś proszek który całą wodę zabarwił na czerwono... :evil:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”