Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dona »

Mimysia: Ja wiem że się czepiamy. ja zdaję sobie sprawę że tak to wygląda. Ale zobacz ile niechcianych szczurków przychodzi na świat! Dinusia rozmnożyła Plamkę bo chciała... Nie wtrącam się... Ale ciąża drugiej samicy... Po prostu niektórym puszczają nerwy... Ja nikogo nie bronię. Ta dyskusja już teraz do niczego nie doprowadzi, ale przecież nie można też siedzieć, głaskać po główce i pisać czułe słówka... Dlaczego nie bronisz nieświadomej Ani, która nie wiedziała że miesięczne szczurki należy od siebie oddzielić? Ona nie wiedziała. To mogę zrozumieć przez opinie niektórych wetów albo 'doświadczonych_sprzedawców_ze_sklepu'... Ale żeby nie wiedzieć że jak się puści samca i samicę razem to skończy się to ciążą? Wybacz... :?
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Livonia »

Mimysia jak się czyta wypowiedzi twoje a Dinusi to widać różnicę i to znaczną i nie czepia se nikt wieku bo tu chodzi o to co się pisze:) uważam, że jesteś o wiele bardziej dojrzała emocjonalnie niż koleżanka:)
p.s co do wątku to popieram krwiopijke - trzeba to skończyć czy nie przez to taka zmiana zaszła w dziale zwierzaki? (może sie myle) więc nerwy na wodzy:D życze powodzenia w szukaniu domków
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Mimysia »

Ja też nierozumiem jak można było puścić razem samice z samcem.To przecież dorośli uczą dzieci ze
mama+tata=dzieci więc nie wyobrażam sobie że dorosła osoba mogłaby pomyśleć inaczej,nawet o szczurach, zasada jest wszędzie taka sama.Ale jak już się stało to przecież tego nie cofnę.Mogę najwyżej życzyć Dinusi szczęścia z gromada szczurów i szukaniu dla nich domu.Mi też puszczają nerwy ale trudno. :wink:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: merch »

[Ciach! OT zlokalizowany i wycięty!]

A do rzeczy- Dinusia czy one sie juz urodziły ? Jesli byłaby cała czarna samiczka bez znaczeń to ja jestem zdecydowana. Pozdr wszystkie Szczuraki i co mniej agresywnych Szczurolubów.
[ciach! i po OT.]
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
aisha
Posty: 34
Rejestracja: wt lis 23, 2004 11:25 am

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: aisha »

merch, byc moze niektorzy reaguja zbyt agresywnie, ale to co sie czyta po prostu powala z nog... Mi rece juz jak orangutanowi zwisaja :lol:
To sie po prostu nie miesci w glowie, ze ludzie moga byc tak... nieodpowiedzialni! A wiesz, gdyby sie tylko w takich sytuacjach chwalilo i mowilo ze to nie jej wina, to wiecej byloby takich przypadkow i nastepnym razem znowu pomyslalaby po fakcie - to ma nauczyc konsekwencji i myslenia :)
Ale w kazdym razie, ciesze sie ze jest juz ktos chetny na szczurka i mam nadzieje ze Dinusia znajdzie dobre domy dla swoich ogonkow... No i juz nie bedzie bez sensu rozmanzac swoich samiczek :?
www.szczury.republika.pl - strona o moich ogonkach;
www.zoltolicy.xu.pl - strona mojego meza;
www.sandydevils.prv.pl - strona moja i mojego meza o naszych APBT :)
--> ZAPRASZAM !!!
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

Juz niemam wolnych szczurkow!To jednak moja kolezanka puscila szczury razem...bo prtrzylysmy kiedy ona u mnie byla...I ona mi mowila ze niemaja ruji bo nic nierobia jak sie je puszcza...A jednak musialy miec...jaz reszta wtedy prowadzilam powazna rozmowe i niedotarlo do mnie ze ona je puszcza...Ale i tak juz jest po fakcie...Ja tam sie ciesze ze sa male przynajmniej bede miala wiecej szczurkow...I wszystkie maja dobra domki...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: morzeszek »

miałaś farta
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Dinusia »

pewnie!"glupi to ma szczescie..."
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: limba »

[quote="merch"]hmmmmmmmmmmm...........
Nie czytałam calego wątku I NIE MAM ZAMIARU ANI OBOWIAZKU
a jednak zauwazyłam AGRESJE i to jak zwykle ze strony STAŁYCH BYWALCÓW. Moze WIECEJ TOLERANCJI ??? Wiem , ze to przychodzi z czasem, ale mozna spróbować chyba tez przed 18-tka :).[/quote]

Tu jest i sporo osób po 18-stce... :)

Naprawde dinusia miałas farta z tymi domami dla maluchów...Dobrze że wszytsko się jakoś ułożylo...i nie rozmnazaj juz więcej... :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: Neave »

Bylam u Dinusi i musze wam powiedzieć ze maluchy są rewelacyjne!!! Wszystkie rzem wygladaja jak male myszki :D
A blaze!!!!!!!!! Cudo normalnie unikat!!! :)
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: doris_rat »

Ja z chęcią bym wzieła samiczkę obojętnie jakiego kolorku byle by małą :)
_______________________________________
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: sachma »

doris jakbys nie zauwazyla to ten post jest z maja... a moze jeszcze wczesniej... wiec nie sadze zeby jeszcze jakies male zostaly...
http://szczury.org/index.php?topic=8659 tu masz ogloszenie o mlodych szczurkach, ich sytuacja jest dosc trudna, wiec gdybys mogla wziąść jednego czy dwa bylo by bardzo fajnie :)
Obrazek
ifuritka
Posty: 62
Rejestracja: czw lis 03, 2005 10:53 am

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: ifuritka »

prosba do ESTII : zamknij temat albo przenies koncówkę do działu zwierzatek bo ekhem.. wybaczcie ale jak czytam wypowiedzi Dinusi (wykrzykniki i to jak do niej prosby o interpunkcje nie docieraja) to rece i piersi opadaja (ale niech jej bedzie jest jeszcze mloda).. Ale starsza częśc naszego forum sie rzuca kloci i wypisuje po 3 razy to samo co inni wczesniej po raz kolejny daje niezbyt pozytywne swiadectwo o tolerancji i takich innych. (dobra przyznam sie jakbym miala taka corke to bym ja sprala:P-dobra juz nic nie pisze:P)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ale jaja!Chce ktos czarne szczurki?

Post autor: sachma »

po pierwsze nie musisz czytac
po drugie temat stary i odkopany zupelnie nie potrzebnie.
niech umrze smiercia naturalna.
po trzecie nie ma juz tych malcow do oddania, wiec nie ma co przenosic.
komentarz zupelnie zbedny.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”