Szczur Na Ramieniu...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ignorant
Posty: 112
Rejestracja: pt paź 15, 2004 7:41 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Ignorant »

moje czurki zawsze same na ramie wchodzily. jak ogladam tv to czurek razem ze mna :)
...bo ludzi za kare do klatki się wsadza i rzecz to bardzo, bardzo przedziwna, że człowiek w klatce zwierzęta zamkniete, tak bardzo kocha i tak podziwia...
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: WildMoon »

Nasze tez grzecznie siedza.. Ale od czasu do czasu chlopakowi w bluzce na plecach dziurke wygryza ;) Lobuziaki :)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Ignorant
Posty: 112
Rejestracja: pt paź 15, 2004 7:41 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Ignorant »

no tak ;) u mnie tez maja manie siedzenia tylem do jazdy :)
...bo ludzi za kare do klatki się wsadza i rzecz to bardzo, bardzo przedziwna, że człowiek w klatce zwierzęta zamkniete, tak bardzo kocha i tak podziwia...
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Nokeg »

u mnie to różnie bywa, na początku wogóle niechciał sioedzieć i ciągle sie wiercił, jak siedze w miejscu to lubi zchodzic. Ale jak ide gdzieć po mieszkaniu albo na gdzieś poza pokój to siedzi spokojnie, to zależy od humorku:-)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Kacha »

Mój siedzi jak ma ochotę. Czasami potrafi siedzieć bardzo grzecznie, bawiąc się moimi włosami, a czasem złazi w doół, byle szybciej. Ale to drugie już tylko na swoim terenie :)
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Eruntale »

moje siedzą stale, aczkolwiek są ruchliwe i się przemieszczają....śmieszny widok jak cały 4-metrowy szalik chodzi w te i wewte ^_^ łezka często lula sobie w kołnierzu, a dżuma raczej siedzi na ramieniu i wącha, wącha, wącha :3
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: oliwi@ »

mój szczuras sam zaczął mi włazic na ramię i szybko pokapował o co biega w tym całym balansowaniu ;) kiedy idę to on przechodzi sobie z ramienia na ramię, jak się schylam to on włazi na plecy a jak się spowrotem prostuje to wraca na ramię :) ogólnie nie schodzi chyba że wyczai że właśnie mamy postó to wtedy sprawdza co się dzieje :) a jak łazimy po dworze to siedzi najczęściej w rękawie, kapturze lub za kołnierzem :)
Quasia
Posty: 56
Rejestracja: śr paź 13, 2004 10:00 pm
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Quasia »

mój Tymek lubi siedzieć na ramieniu i wszystko obserwować :) czasem próbuje też wejść mi do rękawa, ale już nie jest taki malutki jak kiedyś i mu tam ciasno :roll:
Tymuś [*] czerwiec 2004 - 14.01.2006 [*],
Nickuś [*] luty 2006 - 05.07.2007 [*]
Hanusia - wciąż przy mnie
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Anita »

Ja mam trzy od tygodnia i oto maje obserwacje:
Ciapa lubi siedzieć na ramieniu, biegnie po ręce siada i się rozgląda,
Żaba się boi i jeśli mam kołnierz to siedzi pod nim, ale jak nie mam... wchodzi za koszulkę i drapie, ciarki
przechodzą ;) taka stachliwa panienka z niej
A Barbi, najodwazniejsza, przez jakiś czas siedzi i się rozgląda, potem nudzi się i próbuje zejść
No i tak...
Quasia
Posty: 56
Rejestracja: śr paź 13, 2004 10:00 pm
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Quasia »

no właśnie, Tymek też czasem skacze z mojego ramienia na łóżko (jak na sim siedzę :wink: ). czasami mam wrażenie że jest szczuro-skoczkiem :)
Tymuś [*] czerwiec 2004 - 14.01.2006 [*],
Nickuś [*] luty 2006 - 05.07.2007 [*]
Hanusia - wciąż przy mnie
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Masterton »

Mój Pyszczek uwielbia siedzieć mi na ramieniu jak czyszczę mu klatkę, czasami mam wrażenie, że sprawuje jakiś nadzór nad pracami porządkowymi :)
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Miksa
Posty: 13
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:48 pm

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Miksa »

Mój szczur też lubi siedziec na ramieniu ale ja mu na to nie pozwalam. Za bardzo go interesuje moje ucho, a wolę je miec w całości.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Lulu »

a moj jest strasznie sprytny, jezeli chodzi o siedzenie na ramieniu...

bo zazwyczaj nie chce siedziec, od razu zlazi...

ale siedzi grze cznie kiedy ide np myc mu klatke (biore go ze soba)... to troche trawa, ale on juz wie o co chodzi i siedzi grzecznie...

zauwazylam, ze to nie zalezy od tego czy jestem w ruchu czy nie... bo klade go na ramieniu w moim pokoju, to on od razu zlazi... i nie interesuje go to, ze ja IDE I NIE BEDE GO LAPAC jezeli spadnie... ale tylko otworze drzwi i wyjde na korytarz, to siedzi gzecznie... pozniej to zalezy od tego gdzie ide...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: sauatka »

a ta odchodzac od tematu... Lulu dzie ty sie uczysz ? b kiedys bylam w Nozym Wiśniczu w PLSP (tam chodzi moja sister) i widzialam taka dziewczyne straaasznie podobna do ciebie :P
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Szczur Na Ramieniu...

Post autor: Lulu »

hmmm... to nie bylam ja, bo ja nigdy tam nie bylam...

ja sie ucze (i mieszkam) w 85. LO "Kat" w Warszawie... a w sumie to koncze sie uczyc, bo w tym roku maturka :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”