Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Natalia_1222 »

Jakie polecacie karmy zagraniczne w przestępnej cenie? (gdzieś tak do 7 zł) :) (wiem, jest już temat o polecanych karmach, ale mój jest o zagranicznych - najtańszych ;) ).
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Mielonka
Posty: 64
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 8:00 pm

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Mielonka »

Polacy nie gesi, swoje karmy maja :P

Na coz Ci zagraniczne... paskudztwo w postaci brykietu ;)
_ the world is mine _
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: krwiopij »

A Polskie to paskudztwo w postaci kolorowych chrupek i konserwantów. Co kto lubi. Zagranicznych tanich nie znam, ale sama kupuje drogie - obecnie Xtra Vital. I raczej polecam. Trochę dodatków i jest OK.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Elly »

Mnie sie polskie karmy zbytnio nie podobają... Wczoraj musialam kupic Vitapol i to dla swinki morskiej (sklep do ktorego chodze jest teraz w innym miejscu i bedzie otwarty dopiero za jakis czas).. Dosłownie bałam sie otworzyc to opakowanie... Spodziewalam sie, ze wylecą jakies cmy czy inne robactwo. Otworzylam i nie zaskoczył mnie mól (chyba mol, w kazdym razie cos podobnego) w środku... Nie dalam tego zarcia szczurakom i pojechalam dzisiaj do Poznania po karmy.. Jakos mi sie udalo tam dojechac ;]
Kupilam Xtra Vital dla szczura i dla swinki i jestem zadowolona. Jak na swoja cene (11.90) wydaje mi sie byc bardzo porządną karmą. Jeszcze był Vitakraft, ale to mi sie jakos nie podoba. Ogolnie to nie widzialam jeszcze zagranicznych karm w cenie nizszej niz 9 zl ;]

edit. O widze Krwiopijka, że też polecasz ;] W ogole to jest chyba ulubiona karma moich ogonow, szybko znika :)
A i jeszcze zapomnialam.. te kolorowe, rażące chrupki też mnie jakoś przerażają.. a tego pełno w tych polskich.
Ostatnio zmieniony pt gru 29, 2006 12:59 am przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
mademoiselle
Posty: 9
Rejestracja: wt gru 26, 2006 12:15 am

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: mademoiselle »

Moja szczurka od początku je "Rat Nature" firmy Prestige, to jest zagraniczne ale czy tanie? trudno powiedziec bo kosztuje ok 13 zł. ale jest tego 800g i starcza na baaardzo dlugo, wiec w sumie sie oplaca... poza tym wiele razy slyszalam ze to najlepsze jedzonko dla ogonków :)
Ze mna Amelka Obrazek
Mój mały aniołek: Rejdi [`] Obrazek
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Marcysia. »

ja proponuję Polskie i tanie - Zuzala :lol:
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: limba »

Marcysia., ale zuzala robi dodatki z tego co wiem a nie karme podstawowa.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Natalia_1222 »

Hmm, a ja słyszałam kiedyś o jakiejś zagranicznej karmie za 7 czy 8 zeta... Tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć jaka to była.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
alusia
Posty: 35
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 11:37 am

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: alusia »

ja kupilam vitakraft dla szczurow za 7 zl, nawet tanio jak za zagraniczna karme, ale dla mnie zle byly te zielone cos, i ze malo ale naprawde mal obylo zboz , wyjelam to zielone bo barwi ale samo kolory nie zmienia, i dodalam troche karmy psa makaronu i takich tam i dalam to ciuro w piwnicy :D
Szczur tak samo jak pies, potrafi odwdzieczyc sie za milosc do niego:*
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Natalia_1222 »

A ile gram ma Vitakraft za 7 zeta?
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Celina »

ja ostatnio kupiłam wiadereczko dla gryzoni firmy MEGAN za 6,99 (1000ml) jestem bardzo zadowolona. Nie ma tu tych czarnych granulek, których moje szczurki nie raczą nawet skosztować. Same smakołyki:orzech, chleb świętojański, jabłko, dynia, kokos, banan, owoce egzotyczne, produkty pszenno-kukurydziane. Do tego dodaje mieszanke ziaren i szczurki maja naprawde radoche
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Ratata »

Celina, czy według Ciebie Megan jest karmą ZAGRANICZNĄ?
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Celina »

oj stało sie coś wielkiego, że napisałam o Polskiej karmie? ;) przecież nie pisałam znowu tak całkiem nie na temat 8)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Doma »

ja polecam xtra vital. Może troche droga ( ok. 11 zł ) ale :thumbleft:
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Karmy polecane ZAGRANICZNE - tanie

Post autor: Ratata »

[quote="Celina"]oj stało sie coś wielkiego, że napisałam o Polskiej karmie? ;) przecież nie pisałam znowu tak całkiem nie na temat[/quote]
Jak nie? Karma, którą wymieniłaś, nie jest ani specjalnie polecana, ani tym bardziej zagraniczna :roll:
Także polecam Xtra Vital, cena jest jeszcze do przeżycia(w porównaniu z cenami karm dla fretek chociażby), szkoda tylko, że nawet w dużych miastach ciężko ją dostać :?
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”