Trudne początki... i podziękowanie :)

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

kaief
Posty: 50
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 9:55 pm
Lokalizacja: Łódź

Trudne początki... i podziękowanie :)

Post autor: kaief »

Witam!

Piszę, żeby się pochwalić - otóż z Syriuszem poznaliśmy się już jakiś czas temu, przyjechał do mnie z Warszawy,gdzie został podrzucony staruszce pod drzwi. Był nieufny, gryzł. Dzięki Waszym radom i odrobinie miłości dzisiaj jest o niebo lepiej! :) jeszcze kilka miesięcy temu nie pomyślałabym, że będziemy się przytulać, że będę mogła spokojnie obok niego usiąść bez narażania się na spotkanie z ząbkami ;) Chciałabym podziękować wszystkim, którzy pomogli nam się dogadać - Wasze rady się przydały. I jednocześnie mówię wszystkim - nie poddawajcie się, nawet takiego dzikusa, jak mój Syriusz da się okiełznać i przy odrobinie cierpliwości z każdego szczura wychodzi przymiluch chętny do głaskania :)

Dzięki i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Trudne początki... i podziękowanie :)

Post autor: szpaczek »

gratuluje:) życzę wam szczęścia i 100 lat:]
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Foomfela
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 27, 2007 9:33 am

RE: Trudne początki... i podziękowanie :)

Post autor: Foomfela »

to prawda. To forum jest bardzo pomocne wielu ludziom i . szczurkom..Ja też dużo zawdzięczam szczuromaniakom z forum. Dzięki! :)
Ze mną: Fredzio i Eddy ;) :loverat:
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Trudne początki... i podziękowanie :)

Post autor: Czerwonaona »

Strasznie fajnie czytać takie informacje.Ciesze się z wami,że się udało i pogratulować tylko siły i samozaparcia w walce z urwisem:)Jak widac opłaca się starać:PPozdrowienia i mizianko dla chłopczyka:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Trudne początki... i podziękowanie :)

Post autor: Telimenka »

Hehhe gratuluje :),milo ze sie dogadujecie :D bo Szczuraski to cudowne zwierzeta i warto poswiecac im duuzo czasu :) forum faktycznie bardzo pomocne i wporzadku Ludzie :D tez zawdzieczam Wiele :D miedzy innymi zycie mojej Telimenci :D. dziękuje w Jej i moim imieniu :D.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”