RE: 8 miesięczny facet

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

toś
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 24, 2007 6:05 pm

8 miesięczny facet

Post autor: toś »

Kilka dni temu przygarnelam samca ze sklepu. Ma 8 miesiecy. Nie ufa mi i boji sie kiedy go np. glaszcze. Czy on zawsze bedzie taki czy z czasem przyzwyczai sie do mnie?
.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 8 miesięczny facet

Post autor: Telimenka »

pewnie ze sie przyzwyczai, choc niektore Ciury to indywidualisci i nie zawsze sa z nich pieszczochy. poswiecaj mu jak najwiecej czasu,rozpieczaj smakolykami ktorych nie znajdzie w jedzeniu,duzo cierpliwosci i bedzie oki :).
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: 8 miesięczny facet

Post autor: Czerwonaona »

Oswoi się napewno tylko staraj się delikatnie go do siebie przekonywać.Też ostatnio miałam problem z małym dzikusem do ,którego nie dało się nijak podejść.Nie bierz go na siłe jeśli piszczy i nie bardzo ma na to ochote staraj się go przekupywać smakołykami.Puść go gdzieś obok siebie np na łóżko i pozwol mu poznać ciebie i nowe zapachy.Czas i cierpliwość czynią cuda.Powodzonka i mizianko dla malca.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: 8 miesięczny facet

Post autor: ismena »

Na pewno szczurek za kilka tygnodni będzie cię lizał po rękach i chodził bez strachu w oczach po twoich dłoniach. Ale za kilka tygodni...

Moja przyjaciółka ma również samczyka, który ma 4 miesiące, a jeden jest już w jej domu. Mimo tego samczyk nie ufa ludziom. Trzeba mu dać czas...
Ostatnio zmieniony wt kwie 10, 2007 11:19 am przez ismena, łącznie zmieniany 1 raz.
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
toś
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 24, 2007 6:05 pm

RE: 8 miesięczny facet

Post autor: toś »

juz powoli powoli sie do mnie przyzwyczaja. na poczatku bylo trudniej i sie troche martwilam ale dzieki za pomoc. :)
.
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: 8 miesięczny facet

Post autor: ismena »

to świetnie, że się przyzwyczaja :) Życzę szczęścia w dalszym oswajaniu.

I wygłaszcz za uszkiem szczurka ode mnie, no i obwąchaj od Gajii xD
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”