RE: Pytanie... tylko nie wiem czy ten dział

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lucynka
Posty: 34
Rejestracja: śr lip 20, 2005 3:00 pm
Lokalizacja: Katowice

Pytanie... tylko nie wiem czy ten dział

Post autor: Lucynka »

Mam takie pytanko, może dość banalne lecz wybaczcie. Pomóżcie mi jak mam zamieścić ...hmmm nie wiem jak to nazwać ....może tak-zdjęcia pod swoimi postami? Mam już obrobione, zmniejszone ale nie wiem jak je ustawić.:-(
Za pomoc z góry wszystkim dziękuje i pozdrawiam cieplutko

aha tak to wygląda, mam nadzieje że sie wyświetli:)
:[attachment=1000]





------
Przenioslam do odpowiedniego dzialu.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2007 9:32 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Ze mną od 12.11.2007  Blue Tosieńka
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Pytanie... tylko nie wiem czy ten dział

Post autor: Lulu »

Lucynko, zdjecie trzeba najpierw umiescic na jakim serwerze (np. fotosik.pl czy tinypic.com), nastepnie skopiowac jego adres (klikajac prawym przyciskiem na wgrany juz obrazem powinnas miec mozliwosc skopiowania adresu obrazka, robi sie to w rozny sposob zaleznie od przegladarki).

Adres obrazka umieszczamy miedzy .

Pozwolilam sobie wgrac Twoj obrazek teraz jedynie musisz skopiowac ten kod do swojego podpisu:

Kod: Zaznacz cały

[IMG]http://i10.tinypic.com/6corats.jpg[/IMG]
Wchodzisz w Panel Kontrolny -> Twoj profil - Zmien Sygnature

Rownoczesnie przy okazji przypominam:
§1.3 - Umieszczania grafiki na łamach forum - grafika w podpisie
  1. Można umieścić sam tekst bez grafiki, jednak z kilkoma warunkami: Muszą by spacje, by tekst nie rozszerzał pierwotnej szerokości forum, tekst może zawierać 5 linijek standardowego tekstu lub 6 linijek pisane mniejszą czcionką (9).
  2. W podpisie może znajdować się jedna grafika.
  3. Grafika nie może przekraczać rozdzielczo?ci 90 x 500 pikseli (wysokość x szerokość) + 2 linijki tekstu bądź 120 x 500 pikseli bez dodatkowego textu
  4. Grafika nie może być animowana (ruchoma, migająca).
  5. W podpisie (tekst lub grafika) można reklamować swoje strony nie będące witrynami komercyjnymi (na których się zarabia) pod warunkiem umieszczenia na nich naszego banneru lub linku do naszej strony / forum. Ma to zostać umieszczone tak, by po otwarciu strony bezpośrednio z podpisu - był widoczny nasz banner (bądź link do strony szczury.org).
  6. Zakaz umieszczania grafik ładowanych w innych serwisach, a szczególnie przekierowujących do strony, w której umieściliście grafikę (nie dotyczy SPS-u).
  7. Zasady dotyczące sygnaturek zostały stworzone w celu uniknięcia podpisów długich na kilkaset pikseli, napaćkanych, często niedziałających i ZAWSZE zwalniających ładowanie postów, co dla użytkowników mających wolne łącze - jest często koszmarem. Chcemy także uniknąć niepotrzebnego przeładowania bazy forum. Grafiki nie spełniające wyżej wymienionych kryteriów będą kasowane bez ostrzeżenia.
Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2007 5:37 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lucynka
Posty: 34
Rejestracja: śr lip 20, 2005 3:00 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Pytanie... tylko nie wiem czy ten dział

Post autor: Lucynka »

Lulu dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie :)

Zauważyłam że rozdzielczość grafiki jest troszkę za duża, tzn ma szerokość 97 pikseli.Więc zmienie i zrobie według Twoich wskazówek. Jeszcze raz dziękuje!


No i sie udało (radocha)!
Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2007 7:14 pm przez Lucynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Ze mną od 12.11.2007  Blue Tosieńka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”