Moje słodkości :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

Jakis czas temu zarejestrowalam sie na forum i chyba czas najwyzszy przedstawic moje przytulaki :)
Na dzien dzisiejszy mam w mieszkanku dwie szczurki i kicie. Kotka - Agatka jest spadkiem po mojej babci i mieszka ze mna od 2 lat. Straszna z niej pieszczocha i caly dzien moglaby siedziec na kolanach i domogac sie pieszczot.
W maju pojawila sie u mnie moja pierwsza szczurcia. Na poczatku nie wiedzialam zupelnie jak ja nazwac i mowilam na nia Mała, ale jak juz lepiej sie poznalysmy dostala imie Fiśka bo jest niezla wariatka i chyba pierwszym szczurem z ADHD :P nie potrafi usiedziec w miejscu przez chociazby sekunde i przez to jest taaaaaaaaka kochana :) Ale w sumie teraz i tak czesciej mowie na nia Mała niz Fiśka i pewnie tak zostanie :)
Jakis tydzien temu postanowilam sprawic Fiśce kolezanke i tak w moim domu pojawila sie Ebola. Jest duzo spokojniejsza i miziasta, jak sie ja pusci po pokoju to troszke pobiega i wraca do mnie, jeszcze taka troszke niesmiala jest :) Co prawda Ebola miala byc wacikiem (imie powstalo wczesniej) ale nie wyszlo :/ ale i tak jest kochaniutka mimo swojego czarnego kapturka :)
W tym momencie jestem troszke niepocieszona bo maluchy sie nie polubily i jak na dzien dzisiejszy sa w osobnych klatkach :( Sa mlodziutkie bo Fiśka ma 4 miesiace a Ebola 3 i myslalam ze bedzie latwiej ale niestety musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac az sie wszystko ulozy.
Jak na razie to bedzie tyle bo wlasnie gdzies mi Mała zwiała jak nie patrzylam wiec trzeba ja zlokalizowac :)

A no i jeszcze zdjecia obowiazkowo. To na razie moj maly albumik, na pewno bedzie sie rozrastal :)
http://ausaya.fotosik.pl/albumy/235733.html
Ostatnio zmieniony czw lip 26, 2007 7:39 pm przez Ausaya, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Telimenka »

sliczne CIurki :D wielkie miziansko w ich kierunku :-).
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

Pomiziane :)

Wlasnie byla kolejna proba pogodzenia ich. Wpuscilam je do wanny no ale niestety, tym razem tez nie bylo dobrze :/ Mala ciagle ciagnie Ebolcie za siersc zabkami i drapie tez troche. W efekcie Ebola ma kilka zadrapan na grzbiecie :( Biedactwo. Ich klatki stoja od tygodnia kolo siebie wiec chyba powinny sie troche chociaz przyzwyczaic sie do swojego zapachu jednak nie ma zadnych wyraznych efektow :/
Zastanawiam sie czy by ich po prostu nie wsadzic do jednej klatki i przetrwac okres kiedy beda sie "docierac" (:P) bo ogolnie nie szarpia sie czesto, zwykle jak Mała podchodzi do Eboli to ja obwachuje i odchodzi. Chyba nie ma zlych zamiarow tylko chce pokazac kto tu rzadzi. Smutno mi z tego powodu :cryrat:
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Telimenka »

hmm ja bym odstawila te klatki,bo czesto to podsyca jeszcze Szczurki,odstaw je od siebie na kilka dni..pozniej pusc na neutralnym terenie i zobacz :-)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

Stalo sie cos niesamowitego az mi sie do tej pory rece trzesa i serce wali jak glupie :) Wpuscilam Ebole do klatki Fiśki tak zeby dac im ostatnia szanse i teraz siedza razem na hamaczku i Ebola Malej czysci futerko, no cudo :D Jestem przeszczesliwa :hoprat: mam nadzieje ten blogostan sie nie skonczy :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Telimenka »

hehhe przestraszyly sie mej porady ze posluchasz :D i teraz beda juz grzeczne :-). tylko lookaj na nie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

Na noc i tak je rozdziele na razie, bo jeszcze nie zdarze zaintereweniowac jak sie bedzie cos zlego dzialo, wole nie ryzykowac bo niestety drugie wejscie na hamak nie bylo udane Ebola dostala po nosie :/ ale trzymam za nie kciuki, na pewno sie pogodza :) w koncu to madre dziewczynki
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Basial »

Śliczne panienki. Widzę, że nie tylko moje ciurki uwielbiają dach klatki.
Mizianko dla nich.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

Kolejne wiesci z frontu.
U nich to sie zmienia jak w kalejdoskopie, normalnie jak baby :P Zdjelam hamaczek zeby nie mialy o co walczyc i jest super, siedza sobie kolo siebie czyszcza sie nawzajem albo cos sobie chrupia, nie bylo ani jednaj zaczepki, zupelnie jakby juz dlugi czas ze soba mieszkaly :P
Ebola wyraznie sie podporzadkowala, bo caly czas wchodzi pod Fisie i mrozy oczka. To w sumie dobrze bo na poczatku mialam wrazenie ze obie sa dominujace i nie bedzie nigdy zgody. Bardzo sie ciesze ze teraz tak to wyglada i mam nadzieje ze tak zostanie.
Zrobie zaraz pare fotek i cos podrzuce (niestety telefonem :/ )
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

No niestety w nocy byla sprzeczka miedzy malymi, poza tym spac nie moglam wcale bo Fiśka biegala jak glupia, chyba byla zdenerwowana obecnoscia Eboli. Jak je rozdzielilam po jakichs 10 minutach poszla spac. No i jak na razie siedza w oddzielnych klatkach. Bede jeszcze dzisiaj probowac, mam nadzieje ze bedzie lepiej bo niedlugo bedzie u mnie na tymczas albinoska z laboratorium bo chcieli ja uspic wiec stwierdzilam ze przygarne wacika dopoki jej domu si enie znajdzie :)
Ostatnio zmieniony pt lip 27, 2007 11:12 am przez Ausaya, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

No i nareszcie dziewuchy sie dogadaly, od wczoraj sa w jednej klatce i nic wiekszego sie nie dzialo, ewentualnie Fiśka Ebole lekko szturchnie zeby pokazac gdzie jej miejsce :) Ale tak poza tym jest spokoj i harmonia :) Śpia sobie razem na hamaczku i sa przy tym takie slodziutkie.
Dzisiaj pierwszy raz chyba widzialam jak Fiśka spala bo za kazdym razem jak podchodzilam to otwierala oczy szybko, a dzisiaj sobie spala mimo ze Ebola po niej lazila, najwyrazniej jednej i drugiej towarzystwo odpowiada.

Jeden problem zostal rozwiazany ale niestety pojawil sie inny bo chyba jestem uczulona na szczury :/ Mam na twarzy i karku strasznie swedzace krosty a pojawilo mi sie to niecaly miesiac po tym jak zamieszkala u mnie Fisia. Strasznie mi smutno z tego powodu, ale jak moje obawy sie potwierdza bede chyba zmuszona je oddac :(( We wtorek wstawie je do drugiego pokoju i bedzie sie zajmowal nimi moj chlopak zebym nie miala z nimi zadnego kontaktu. Juz na sama mysl o oddaniu tych urwisow plakac mi sie chce :((
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Telimenka »

Ausaya nie martw sie moze nie bedzie tak zle..:).dobrze ze laski sie dogadały.trzymam kciuki zeby nie chodzilo o ta alergie.
swoja droga mieszkala kiedys z nami kolezanka mamy ktora byla uczulona na siersc a my mamy jamniora i na poczatku miala krosty,kaszlala psiakala a pozniej sie przyzywczail organizm i przechodzila prawie bezobjawowo :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

Mam nadzieje ze ze mna tez tak bedzie... Dzieki za te kciuki :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje słodkości :D

Post autor: Ausaya »

Ostatnio zmieniony śr sie 01, 2007 4:06 pm przez Ausaya, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”